Userbary

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:07

[quote="Uživatel";Fuck8r, jezek: kdyz ctu nektere podpisy, tak mam pocit, ze userbary jsou mnohem mensi zlo...[/quote]
Tohle je ale zase pravda (takový podpis na 10 řádků přehlednosti fora moc nepřispívá).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:08

Fuck8r píše:můj podpis je třeba velice užitečný a upozorňuje na vadné výrobky 8) ... ale userbary ?! ... jednoznačně říkám nb]NE[/b]

Kdybych byl mod, snažil bych se o to, aby tohle tvrzení z tvého podpisu co nejdřív zmizelo.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 28. 11. 2006 11:14

SCobra: co je špatného na pravdě

Uživatel: vždyť nemáš ani avatar a už bys chtěl userbany :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 11. 2006 11:22

Fuck8r píše:SCobra: co je špatného na pravděd/quote]

To že je to cizí pravda a ne tvoje. Nebo tobě se to tlačítko taky ulomilo?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 28. 11. 2006 11:40

Fuck8r: tak par banu bych klidne rozdal, to je pravda, ale prilis to nesouvisi...

avatara nechci, proto jsem si zadneho nedal, userbar chci, je to tak nepochopitelne? ze nebudou, s tim jsem smireny
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 12:11

Prostě to neřešte.Userbary nebudou,podpisy budou,protože je využívají i modi,když se něco děje na fóru jako odkaz.Viz. kontrola mejlů,průzkumové fórum,změny pravidel atp.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 11. 2006 15:53

[quote="Uživatel";Peter S. Kenedy: to jsem zvedavy, jak se to pohne az budou Wii-bary a PS3-bary...[/quote]
Ted nevím co jsi tím chtěl říst
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 11. 2006 19:47

Tak patrně jsou momentálně userbary jen na pc hry.Až se budou standartně dělat i pro konzole...(domyslí si každý sám :wink: )
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 28. 11. 2006 20:10

Userbar si může při troše snažení udělat v Gimpu každý sám. :wink: Když už obrázky v podpisu, tak jedině sigy. :wink:
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 11. 2006 21:34

Ale ani ty zde nebudou, myslím, že tato debata je zcela zbytečná, userbars aj. zde mj. pro přehlednost nebudou :wink: ...

LOCK
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 29. 11. 2006 06:25

Tak tohle téma bylo odsouzeno do záhuby už na samém začátku,ale nijak se tu neflamuje,lidi si nenadávají...ale když myslíš že lock,tak Mr. Lock :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 15. 12. 2006 13:46

Na co zde řešit to, co je zakázáno a nejen pro přehlednost zakázané bude? :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků