Závady a tuning NDS Lite

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Grim 26. 11. 2006 20:50

autofacr píše:
DarthRu píše:jo pujdem tam a udelame 3 prazskou defenestraci :lol:

Nápad dobrý. Provedení též možné. Pouze dopad bude zřejmě minimální- Conquest sídlí v přízemí (a evidentně ví proč). :-)l/quote]

Udelame atentat a je to
uz vidim titulky v novinach::
Gamehouse zaplatil za pantyxD

Mno me ho vzali do opravy a penize mi nedali smejdi takze zustanu u NDSka a uvidmna FF3 a PKMN
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 11. 2006 22:16

Peter S. Kenedy píše:
Lloyd.Irving píše:Asi brali první várku Lite konzolí, a byly vadné, nebo vzali zmetkovou serii, je hodně vysvětlení..l/quote]
No však říkám ty zmetky poslalo nitendo do ČR jako odplatu za to jak se tady málo prodává :lol:l/quote]


Ty mi chceš říct že se DSko tady málo prodává? Vždyť to musí být nejprodávanější Nintendo konzole v Česku! S Japonskem se to porovnávat nedá, to je jasné, ale ber v potaz že jsme mnohokrát menší trh. DSko tu má každý druhý ňouma :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DarthRu 26. 11. 2006 22:39

no ja myslim ze to vychazi tak ze DS ma kazdy 100 clovek... to docela ujde
GB -> GBC -> PC - > NDSL -> X360

shanim: Fight Night Round 3 a Assasins Creed - xbox 360

kliknutim na dolni reklamy na mem "www" mi pomuzete a potesite mne tim :)
DarthRu
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 26. 11. 2006 23:06

No, statistika kolik se v čechách jednotlivých konzolí prodalo by mě fakt zajímala. Podle mého odhadu to zdaleka nebude 1DS na 100 lidí a moc by mě ani nepřekvapilo kdyby u nás vedlo PSP. Češi jsou národ podivínů.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 27. 11. 2006 13:51

Grr penize nedali a dsko vzali hh

Newite jestli mi to opravi nebo mi daji novy? Rad bych ho potom prodal a koupil PSP
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 27. 11. 2006 13:53

To zalezi podle zavaznosti problemu. Pokud pujde opravit, tak ho opravi, pokud ne, tak ti ho vymeni za novy kus.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 27. 11. 2006 17:52

davee píše:To zalezi podle zavaznosti problemu. Pokud pujde opravit, tak ho opravi, pokud ne, tak ti ho vymeni za novy kus.

At to nejde opravit at to nejde opravit at to nejde oprait
jinak to budu muset prodat za 2-4 tisice
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 27. 11. 2006 19:22

Řekl bych že ti vymění display, takže budeš moct hrát dál.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 27. 11. 2006 20:31

Mican píše:Řekl bych že ti vymění display, takže budeš moct hrát dál.
Grim
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 11. 2006 22:19

Lloyde tím bych si nebyl jistý že se tady tak dobře prodává...jako nevidím že by to měl v ČR každý druhý člověk...ještě jsem s tím nikoho nepotkal ani ve vlaku a to jezdím skoro každý den do OVY...je to tím že tady vidíš na forum kolik lidí ho má...bude nás kolem 20 ale to neznamená že v ČR ho má každý druhý
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tuuurek 28. 11. 2006 09:23

Souhlasím s PSK......Taky mě docela překvapilo,kolik lidí tady na fóru má DSko,ale to je asi tak všechno......Např u nás v Ústí sem na 90% jediným vlastníkem..... :cry: Nikdy sem tady s tim nikoho neviděl a 80% lidí ani neví co to je.....Zato PSPéčka už sem tu viděl 2 :x
Život je plný překvapení...
Tuuurek
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 28. 11. 2006 16:13

Já neviděl ani ty PSP...lidi se to bud bojí vytahovat a nebo to fakt tady nikdo nemá :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stanner 28. 11. 2006 19:05

Mican ma mozna pravdu, ze se tady vic prodava PSP. Mne v bazaru rikali, ze se tam nikdo neshani po DS, jenom PS a PSP hrach. A v dalsich 2 obchodech ani moc nevedeli, co to je a jeste si to pletli s SP :))..
GB-> GBC-> GBC + Xchanger-> GBA sp Zelda Edition-> NDS-> NDS lite-> PSP!!
Přecházím ke konkurenci!
Stanner
Killing Spree

Odeslat příspěvekod pierek14 28. 11. 2006 21:38

Se nedivte. Gameboy je podle běžných páťáků hračka pro děti a když si myslí, že DSko je jeho nástupce... kromě toho musí být cool a to jsou jenom s PSP :D. Jinak taky výhoda PSP je, že narozdíl od Nintenda má "normální" časopis (mám na mysli OPSM2)
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grim 29. 11. 2006 13:55

Mno PSP mi pripada vic in(hlavne tim designem ikdyz ma ted lite hezci tak bych rekl ze PSP je hezci) Nawic hry... malokdo hraje ve skole BBA teda aspon o nikom nwm skolu nikdo nesnasi hh. Radsi si o prestavce rozptyli nejakym FPS(tech je na PSP docela dost podle me) sice se na DS ovladaji lip ale grafika...(metroid ji ma hezkou ale jsou tu taci jako ja co nema rad lasery...)
Grim
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků