DeathFall

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tails 16. 11. 2006 22:12

Obrázek

Tak konečně je to tady, DeathFall vyšel. Ale je opravdu dokončený?

Ukončený vývoj
DeathFall Credits píše:S velkou lítostí Vám musím oznámit, že DeathFall není dokončený. Respektive, dokončený tak jak bychom chtěli. Chybí například kompletní dabing, více misí, vychytání některých much a další nápady, které byly původně plánovány.

Bohužel, když se setkáte s neochotou lidí pracovat, vedoucí téměř k rozpadu týmu (Nifflheim je při psaní těchto řádků opravdu na pokraji rozpadnutí), těžko takovouto hru dokončíte.

Přesto Vám nabízíme aspoň to, co již je hotovo a doufáme, že Vás to bude bavit alepoň z poloviny tak dobře, jako měla finální, opravdu dokončená hra.o/quote]

[i]Poznámka: Podrobnější a aktuálnější info o stavu týmu najdete níže.e/i]

O čem to je??/b]
DeathFall je topdown 2D střílečka, ve které se na vás hrnou spousty zmutovaných brouků, kteří by si vás velice rádi zařadili do svého jídelníčku.

Vy máte za úkol přežít a získat co největší skóre, které se pak zapíše do online tabulky hráčů (budete-li chtít).
Nemusíte se bát podvodů, hra obsahuje několik ochranných mechanizmů proti cheatování, například změně hodnoty skóre.

Hru zpestřuje několik misí, které budete v průběhu hry dostávat.
Bohužel, zde se projevuje jeden z důsledků předčasného ukončení vývoje. Misí je málo a ty které tam jsou, nejsou 100% vyladěné. Nicméně hrát se to snad dá.

Ve hře naleznete také několik zbraní, bonusů a 4 bossy.
Bossů původně mělo být také více, bohužel, v Nifflheimu nezbyl jediný 3D grafik, který by byl schopen vytvořit obrázky nových bossů (a čekoholiv jiného), tudíž zde naleznete bossy jen 4.

vsize=200][b]Screenshoty
[/size]
Abyste měli aspoň nějakou představu, jak ten DeathFall vůbec vypadá, připravil jsem tu pro vás následující dva screenshoty:

eimg]http://data.nifflheim.eu/screen1.jpg[/img]

Obrázek


Kde to stáhnu??/b]
Připravil jsem pro vás celkem 3 odkazy na stažení. Dva jsou přímo samotná hra, třetí je takový bonus - soundtrack s skladbami z DeathFallu přímo upravenými k poslouchání.

Samotnou hru si můžete stáhnout ve dvou kvalitách. Nikoliv však kvalitách hry, ale hudby a intra.

Pro ty s pomalejším připojením, je určen následující link.
Ve hře jsou skladby s 48 kbps přenosovou rychlostí a velice nekvalitním intrem.

Naposledy upravil Tails dne 24. 3. 2008 16:17, celkově upraveno 1
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 16. 11. 2006 23:35

Ta hra je parádní, ideální pro někoho, kdo si chce "jen tak zablbnout", je skvěle zábavná (i když z muziky mě po chvíli začla trošku bolet hlava, ale to je detail :)) Jen tak dál, už se těším na full verzi :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 17. 11. 2006 12:29

Pekne ale chcel by som podotknut ze tie statistiky co su v lavom hornom rohu (ohladom fleku krve a priser) sa mi prilis nepacia. Mohli by byt mensie lebo prilis zasahuju do hrania a ineho typu pisma.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 17. 11. 2006 13:20

na tuhle hru se uz nejaky ten patek tesim :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 17. 11. 2006 13:29

Mr.Hitman píše:Pekne ale chcel by som podotknut ze tie statistiky co su v lavom hornom rohu (ohladom fleku krve a priser) sa mi prilis nepacia. Mohli by byt mensie lebo prilis zasahuju do hrania a ineho typu pisma.

kdyby jsi to hrál, tak víš, že tam ty statistiky tam takhle nejsou :P
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 17. 11. 2006 13:38

3D_Crab píše:
Mr.Hitman píše:Pekne ale chcel by som podotknut ze tie statistiky co su v lavom hornom rohu (ohladom fleku krve a priser) sa mi prilis nepacia. Mohli by byt mensie lebo prilis zasahuju do hrania a ineho typu pisma.

kdyby jsi to hrál, tak víš, že tam ty statistiky tam takhle nejsou :P /quote]


Rad by som si to zahral ale mam prilis pomaly internet. Taha mi obycajne 2kbs.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 17. 11. 2006 13:43

Mr.Hitman píše:
3D_Crab píše:
Mr.Hitman píše:Pekne ale chcel by som podotknut ze tie statistiky co su v lavom hornom rohu (ohladom fleku krve a priser) sa mi prilis nepacia. Mohli by byt mensie lebo prilis zasahuju do hrania a ineho typu pisma.

kdyby jsi to hrál, tak víš, že tam ty statistiky tam takhle nejsou :P /quote]

Rad by som si to zahral ale mam prilis pomaly internet. Taha mi obycajne 2kbs.

wow, co to máš za připojení ?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 17. 11. 2006 13:57

Nejaky blby EDGE. Najviac som z neho vystavil 7 kbs. Byvam na dedine a nic lepsie tu nie je. :cry: :cry: :cry:
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 17. 11. 2006 16:02

Mr.Hitman píše:Pekne ale chcel by som podotknut ze tie statistiky co su v lavom hornom rohu (ohladom fleku krve a priser) sa mi prilis nepacia. Mohli by byt mensie lebo prilis zasahuju do hrania a ineho typu pisma.

ty statistiky tam mám jen pro ladění (zejména náročnosti) v plné verzi a demu samozřejmě nebudou/nejsou :D
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 18. 11. 2006 10:24

Aby jste viděli jak jde vývoj, přínášíme nový screen. Můžete na něm vidět již nový obrázek příšery (je to 3D render) a také nový druh příšery v akci - ohnivce :D
Obrázek
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 18. 11. 2006 10:40

Pokud sa nepletiem hrajes za ty kriziky s koleckami uprostred. Ak ano tak by si ich mohol spravit viacej typov ako enemies cize chrobakov. :wink:

Ako velka je ta demoverzia :?:
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 18. 11. 2006 11:19

nn, ty "křížky s kolečkami uprostřed) jsou lasery :lol:
hráč je po tou "šmouhou" (je to vlastně oheň a kouř, protože ho ohnivec právě zapálil) ale na screenech v prvním příspěvku jde vidět normálne :)
Příšer jsou tam zatím tři "typy". První je normální brouk, který jen kouše. Při zvýšení stupně agrese (poražení bossa) začnou brouci plivat kyselinu a při dalším stupni agrese, se začnou objevovat ohniví brouci, který je vidět na třetím screenu. Na dalších typech příšer se zatím pracuje :) Jinak jsou ve hře ještě 4 bossové - podkopávač, vodní přízrak, robot, golem a nejspíš ještě nějací přibydou :) (pokud kdokoli z vás, co to čtou má nápad na nějakého originálního bossa či příšeru, tak sem s ním, poděkování v credits vás nemine :D )
Demo je trochu větší (není to ještě optimalizované) má asi 9,4 MB :)
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.Hitman 18. 11. 2006 11:44

Bolo by dobre keby si hrac mohol vybrat za ktoru stranu bude hrat ci za chrobaka alebo za cloveka. Mohlo by sa to urobit pripadne po siti ze by napriklad 5 ludi hralo za chrobakov a 5 za ludi.
"Michael Jordan plays basketball. Charles Manson kills people. I talk. Everyone has a talent." - Nick Naylor
Mr.Hitman
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tails 18. 11. 2006 12:22

mno, pokud by hráč mohl hrát za příšeru tak by to podněkud ztratilo původní smysl hry a vlastně by to bylo vcelku nesmyslné. O hře po síti se uvažuje :)
Seznam, najdu tam co neznam
Google, najdu tam co hledam
Tails
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 11. 2006 12:40

boss- obří ohnivál který by se vás pokoušel zavalit hromádkou trusu
dobrý ne? :lol:
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků