Plastové obaly DVD+18gb

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Raider 9. 11. 2006 12:51

Když chcete plastovou krabičku tak si ji kupte:))
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 9. 11. 2006 12:54

SCobra píše:Neřešte to, pane, tohle nemá řešení... :wink:k/quote]


polevím z vysokejch otáček, pohoda klídek a tabáček...no nic, už mlčim :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnDellinger 10. 11. 2006 10:22

Hovori vam nieco pojem znizovanie nakladov?
Folie sa vam nepacia, ale ako by sa vam pacilo zvysenie ceny casopisu?
JohnDellinger
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Gulde 10. 11. 2006 11:30

SCobra píše:
Peter S. Kenedy píše:A s těmi dvěmi DVD je to asi tak že za 100Kč časopis plus 2 DVD to by jsi chtěl už asi moc..se podívej kolik stojí LEVEL a SCORE a kolik Doupěl/quote]
Tak 2 DVD bez časopisu :mrgreen: Za 100,- by mi to stačilo :wink: Všechno (články) by mohlo být v elektronický podobě na DVD. Takovou možnost žádný z časopisů nenabízí. Mě už se totiž ty papírový časopisy začínaj v poličce dost tlačit (brzo se nevejdou a pak to bude řežba... Level vs. Score vs. Doupě vs. GameStar :twisted: )E/quote]

To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to tak není u Doupěte :twisted: .

A ty folie, to je fakt tragédie, DVD z toho věčně vypadávají, proč nejsou normální papírové obaly jako měl třeba GameStar(snad to nebylo kvůli nim že zkrachovaly :lol: ), nebo alespoň klasický tenký papírový obaly :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 10. 11. 2006 13:49

Ty papírové obaly by byly pěkné :) ...např. Computer tak vydává svoje CD/DVD :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2006 15:41

Gulde píše:To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to e/quote]

Já tím nemyslel zrušit papírový časopis Doupě, ale vypustit ještě jednu edici, která by obsahovala jen DVD a na něm časopis třeba v PDF. Jako je Doupě bez DVD tak by bylo DVD "bez" Doupěte.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 15:46

SCobra píše:
Gulde píše:To už neni časopis, to už je diskmag, a děkujme budhovi za to že to e/quote]
Já tím nemyslel zrušit papírový časopis Doupě, ale vypustit ještě jednu edici, která by obsahovala jen DVD a na něm časopis třeba v PDF. Jako je Doupě bez DVD tak by bylo DVD "bez" Doupěte."/quote]
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 11. 2006 16:16

MajorShitus píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 10. 11. 2006 17:33

SCobra píše:
MajorShitus píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :DD/quote]


jen mi to přišlo vtipný...něco jako rohlík bez rohlíku :lol:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 10. 11. 2006 18:18

SCobra píše:
MajorShitus píše: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Co se směješ? To ještě nikdo nemá :DD/quote]
A ono to bude mít i nějaký opodstatněný důvod :lol: :twisted:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 09:50

Tak jsme se zasmáli... Ale já to myslel vážně :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 10:37

Chápu,že jsi to myslel vážně,ale to by pak nemuselo být doupě na netu,nebo by se doupě z netu stahovalo jednou měsíčně na divka.Jaký by v tom byl rozdíl,kdyby jsi u toho zase musel sedět u kompu?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 14. 11. 2006 10:40

no, dal by za to penize ne? :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 11. 2006 10:43

Jo ono by se to platilo...tak to jo.Já myslel,že když jsou přílohy zdarma,že by to bylo taky celé zadarmo :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2006 10:53

Ale ne Doupě z netu. Normální papírový Doupě, jen v pdf. V papírovém Doupěti a v tom netovém přeci nejsou stejný články.
A samozřejmě, že by se to platilo :wink:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků