X360 Club - uzamčeno

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 10. 11. 2006 19:55

No co dodat.. ten tiger woods tomu snad ani neverim...
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:22

A ten MGS vypadá jak RE4 na GC, alespoŇ ze screenu..Nic moc teda..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 10. 11. 2006 20:22

tak kameo je výborná hra ted jsem ji koupil za 800Kč.novou už je tzv.klasická kolekce což znamená,že hry staršího data jsou levnější už jich pár je a určitě budou přibývat tiger woods je výborná hra a Gears of War tam není co dodat hlevně je dobrý,že se dá hrát na jedné x360 ve dvou to mám radost a přítelkyně má také radost
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 20:25

Tak to vypadá, že Xbox má nad PS3 navrch.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:27

Třeba Genji nevypadá nic moc a tu hru nad tím bych si dokázal představit i na Wii... Ale to zase někdo vybral ty nejhorší screeny..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 20:30

Sony o výkonu PS3 lhalo. Nebo si spletli PS3 s PS4. To by jim bylo podobný.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:32

No to jo. J8 byl tou grafikou ze začátku uchvácen (Killzone, Motorstorm atd) a oni nám tak lžou. No, PS3 nebude mít tuhle generaci na růžích ustláno..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 20:33

Mluvíš mi z duše. Xbox 360 má teda mnohem lepší grafiku.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:35

Ale zase ber v potaz, že PS3 ještě nevyšlo a X 360 tu už nějaký pátek je, vývojáři jej znají a mnohem lépe využívají grafický potenciál konzole. PS3 je papírově výkonnější ale zatím žádná hra to nedokázala. Osobně si myslím, že to teprv přijde. Doufám že ne pozdě.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 10. 11. 2006 20:36

vidíte to moc černě, vývojáři se teprv učí s ps3 zacházet, 360 hry asi taky na začátku nevypadaly o mnoho lépe (čest výjimkám)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:39

Jako bys mi mluvil z duše :D

Navíc jsem slyšel že vyvýjet hru na PS3 je složitěhší než na X 360. PS3 bude mít velkou výhodu že se z něj stane multimedia center domácnosti.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 20:40

Já povídám, že PS3 náskok xboxu už nedožene. Než se naučí PS3 využít, bude tu už další xbox, kterej ps3 zadupe do země.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:42

Hochu, taky si musíš uvědomit že né všichni touží potom aby hry vypadaly jako FMV sekvence, ale upřednostňují hratelnost od vyzuální stránky. Což je také můj připad. Hodně lidí si koupí Wii, hodně lidí si koupí PS3 a teĎ si myslím že prodeje 360ky budou stagnovat. Ale to už je jenom spekulace.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D-503 10. 11. 2006 20:44

Stagnovat budou prodeje ps3. Lidi si koupí zároveň Wii i xbox a na ps3 se vykašlou.
D-503
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 10. 11. 2006 20:48

No myslím že kvůli trochu vyšší Wi (předpokládala se daleko nižší) si lidé kombinaci Wii 360 kupovat moc nebudou.. Cena je jediná věc, která mě u Wii zklamala, jinak jsem nadšen a za ty peníze rozhodně stojí! Samozřejmě že bych si radši koupil Xbox 360 než PS3, ale kdybych měl peníze aspoň na ten Xbox .
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků