Předplatné - zatím nespokojenost

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 10. 2006 15:21

Nebo to sjednej přímo na invexu..tam to bude ve slevě ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 10. 2006 15:26

Já to mám se slevou... Na INVEX mi to letos nevyjde - nejsou lupeny,lovky ani čas, páč jsem od středy v práglu...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Delf (novy) 11. 10. 2006 15:39

18.8.06 jsem zaplatil přes poštu dvouroční předplatné a zatím marně čekám na první Doupě které by mi přišlo. Dočkám se? Co bych měl udělat?
Naposledy upravil Delf (novy) dne 15. 10. 2006 20:39, celkově upraveno 2
Delf (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod jugy 13. 10. 2006 16:10

Dodatecne jsem si objednal starsi cislo Doupete s plnou hrou Caesar III. Po instalaci dle navodu na DVD a po spusteni hry mi vyskakuje hlaska "Please insert original CD". Bude mi hra fungovat nebo jsem hodil penize oknem? Dekuji za odpoved.
jugy
First Blood

Odeslat příspěvekod Logan007 2. 11. 2006 19:51

Mám dotaz:

Za jak dlouho mi příjde bonus ve formě hry HOMAM V, který mám dostat k dvouletému předplatnému. Zaplatil jsem to jiiž před 14 dny...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 2. 11. 2006 21:29

Pokud vím, v materiálech jsou rezerovány čtyři týdny, takže prosím vydrž - mělo by to přijít každým dnem.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 3. 11. 2006 11:34

Honza Morkes píše:Pokud vím, v materiálech jsou rezerovány čtyři týdny, takže prosím vydrž - mělo by to přijít každým dnem.k/quote]


Díky. Tak doufám, že to brzo příjde...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 11. 2006 13:48

No, já třeba stále čekám na svojii výhru v posledním Doupěti, Hitmana:BM, asi se někde sekl :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 11. 2006 13:54

Protože ho tady rommel založil trochu mimo sekci,navíc už tady jednou existuje.Je tam link.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 11. 2006 13:58

jj...ale já to nemyslím nijak špatně, jen konstatuju, že čekám také :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 3. 11. 2006 16:32

includes píše:No, já třeba stále čekám na svojii výhru v posledním Doupěti, Hitmana:BM, asi se někde sekl :) ...)/quote]


Sekl :( Stydím se, stydím, ale vlivem Invexu se jedna uzávěrka plynule přelila do druhé a vlivem toho se mi poněkud zúžily obzory včetně periferního vidění, které úspěšně ignorovalo i krabici s výhrami v redakci. Zkrátka jsem na to zapomněl.

Kaju se, sypu si popel na hlavu a píšu si do úkolů na příští týden, kdy zajistím rozeslání.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jupiters (novy) 5. 11. 2006 12:04

Prosím rovněž o radu. Mám úplně stejný problém. Koupil jsem si starší číslo Doupěte právě kvůli hře Caesar 3 - bohužel jsem si ji ještě nemohl zahrát díky otravné hlášce a požadavku na vložení originálního CD. A to i přesto, že já ho v mechanice mám (teda to originální DVD Doupě). Díky za pomoc.
Jupiters (novy)
First Blood

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 5. 11. 2006 13:36

Jupiters píše:Prosím rovněž o radu. Mám úplně stejný problém. Koupil jsem si starší číslo Doupěte právě kvůli hře Caesar 3 - bohužel jsem si ji ještě nemohl zahrát díky otravné hlášce a požadavku na vložení originálního CD. A to i přesto, že já ho v mechanice mám (teda to originální DVD Doupě). Díky za pomoc.g/quote]

Součástí tohoto čísla časopisu bylo i CD, které tuto chybu napravovalo. Takže se po něm podívejte, nainstalujte hru z něj a mělo by být po problému. Pokud v dodávce nebylo, zkuste ji reklamovat na reklamace@cpress.cz.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 8. 11. 2006 15:09

Tak mi to HOMAM V přišlo... Je to super hra! Vážně, kdo by si to neobjednal!
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 8. 11. 2006 15:36

Logan007 píše:Tak mi to HOMAM V přišlo... Je to super hra! Vážně, kdo by si to neobjednal!d/quote]

Třeba ten kdo nemá prachy a 8.12. ho čeká balíček Wii :lol:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků