FIFA 07

NHL, FIFA, Pro Evolution Soccer, Championship Manager...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 11. 8. 2006 08:39

Jo, tak to jsem zvědavý, jak ty kličky budou těžké :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bastardik 11. 8. 2006 14:44

Majklbig píše:Pro všechny co hrajou fotbal a hokej: vykašlete se na všechny FIFY a NHL od EA a radši si kupte nějaké Pro evo nebo hokej ze série ESPN resp. NHL 2KX. Pochybuju, že nové díly od EA by tyto dvě série překonaly. Jako jediné plus bude asi český komentář, ale hratelnostně-o tom dost pochybuji.t/quote]

suhlasim, PES is the BEST :D
Live for everything, die for nothing.
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 16. 8. 2006 20:25

No právě, kde není konkurence, tam to jde od deseti k pěti...
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 8. 2006 20:28

No, aspoň že má FIFA konkurenci :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 8. 2006 14:43

Ted jsem četl že poláci budou mít v PES6 dokonce i svůj komentář...dělá to jejich CD projekt...kurna poláci jsou machři u těch her...všechno co u nich vyjde přímo od polských distributorů tak je hned u časopisu za cenu která nepřesáhne 150Kč
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 14. 9. 2006 15:37

No já sem slyšel jak vypadá český dabing ve Fife 07 a sem trochu zklamaný (spíš hodně). Věty jsou strašně útržkovité, není to plynulý komentář, téměř nejsou říkána jména hráčů, často sou používané zájmena, prostě hodně slabé. A to nemluvím o tom, jak dabing někdy vůbec nesedí k situaci, která se děje na hřišti...Tak sem zvědavý jak dopadne NHL 07.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 14. 9. 2006 15:42

U té FIFY nic moc, viděl jsem videjka, jak komentují, ale zase, aspoň trochu zpestření :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 10. 2006 16:40

Mam jednu otázku, lze si na FIFĚ 07 zakopat jen tak penalty jako bylo třeba u F:WC 06? Nemohu to nikde najít, tak asi ne, co?

Jinak, celkem se mi to líbí, dokud zase nevyjde PES 6 :D ... inovace vlastně žádné, ale ujde to...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 4. 10. 2006 15:17

Hrál jste někdo už FIFU 07? :lol: ... poradíte?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 10. 2006 21:19

Tak už mám ten Cz dub...někde jsem se dost nasmál :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 29. 10. 2006 19:50

No to by mně taky zajímalo, půl hodiny jsem projížděl menu abych našel penalty a nic :(

Jinak já jsem Fifu už samo hrál, ale teď jdu stahovat CZ dub ;)...
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2006 06:40

Penalty tam nejsou :( ... ani v treninku :( ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 10. 2006 15:49

Tak to je nanic, protože penalty je dobré trenovat...

Když jsme u toho neví, někdo jak ovládát brankáře?? Když vyjedu tak co mám mačkat atd.
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 10. 2006 15:54

Když vyjedeš, tak asi nic ne? Když budeš trochu víc z brány a on vystřelí, tak se to normálně bude snažit chytit, ne? Nepochopil jsem tě asi ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 30. 10. 2006 19:15

No tak to je pěkně nanic, protože když vyjedu tak brankář místo toho aby po míči skočil tak skočí do stran kde balon neleti :cry:


Jinak už se zlepšuju, dnes jsem hrál 3 zápasy a nejdříve jsem prohrál 4:1, ale chycených střel na mou braku bylo cca 20 :) a potomm jsem prohrál 2:1, a tady bylo na mou branku střel cca 15 a potom jsem naposledy hrál s arsenalem a tam už jsem byl docela dobrej, v první minutě jsem udělal faul v pokutovem uzemi a byla penalta, ovšem s Péťou Čechem :mrgreen: jsem to zvládnul a odchytal, a pak se hrálo, bylo to tak 70-80% držení míče na jejich straně, a na branku kdy jsem to chytil stříleli možna 30x!!! A na jejich jsem vystřelil pouze 5 x :cry: Celou dobu jsem to držel, a potom přišlo prodloužení nebo penalty, dal jsem dvakrát prodloužení a na po druhe mně dali škaredého gola :( A tak jsem po půl hodině hrani, těsně prohrál 1:0 :(

No ale už to trošičku zvládám, stáhl jsem si CZ Dubbing a hned mně to šlo lépé! A asi si stáhnu česky národní tym...jo hrál jsem samozdřejmně za Chealse proti Manchestru, ale poslední zápas byl s Arsenalem
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků