Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 10. 2006 12:02

Tak jsem si prohledl vsemozne fora, a problem je zda se v paradni kopirovaci ochrane ktera je pritomna na UK verzi hry. Problemy s neskutecne pomalymi loadingy maji jak majitele originalek, tak ti ostatni. Na tohle se da rict snad jen - osud.
PS: Koncem listopadu vyjde v USA verze s trapnou ochranou SecuROM, takze az se to roskrikne dobre vime co vetsina lidi udela. Dojede na to pouze JoWood a striktni zastanci originalek kteri jsou odsouzeni vyhodit (doslova) penize za UK verzi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 30. 10. 2006 13:05

Docela tragicky takhle chranit hru...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 30. 10. 2006 13:24

To jo, panebože co je to za ochranu, když spolkne tak nehoráznou část výkonu ? Abyste se nedočkali časů - UPGRADUJTE, jinak vám nové STARFORCE nepoběží......
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 10. 2006 13:44

_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 6. 11. 2006 17:56

Je to sice trochu mimo, ale nevíte, kde bych mohl stáhnout písmo-font z Gothicu 3? Konkrétně bych chtěl to písmo na obrázku:
Obrázek

Aby to nebylo úplně OT, tak:
G3 hraju na počítači 1GB RAM, P4 2,6GHz, ATI x1600pro ... Rozlišení 1280*1024, směs nastavení na nejnižší a střední. Při hraní se někdy dost škube - není to grafikou, ale čistě jenom tím, že pořád pracuje s diskem - z čehož usuzuji, že 1GB RAM na G3 je opravdu minimum.

Jinak hra je to dobrá, jen by se nemuselo vše tak hrozně dlouho načítat a taky bych vynechal některé bugy :wink: . Snad příště :) . Jestli je to dlouhé načítání způsobené ochranou, tak hrůza :roll:
mapupsa
First Blood

Odeslat příspěvekod Gulde 7. 11. 2006 12:58

Jeden týpek mi tvrdil, že hraje G3 i s 512MB ram, přičemž minimum je uvedeno těch 1GB, nejspíš to na noc spustí aby se mu to do rána načetlo :lol:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mapupsa 7. 11. 2006 15:33

Můj kámoš taky hraje na 512MB a prej "se to dá hrát" :) . Na vlastní oči jsem to neviděl, ani jsem se neptal na nastavení, ale už se dostal z Ardey do Cape Dunu - takže dobrý :) .
Není tady nějaký expert, který "hraje" s 256MB?
mapupsa
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 7. 11. 2006 15:37

Pokud chcete delat pametove "rekordy" tak doporucuji vystrachat diskuzi na zive.cz, kde jedna particka zabyvala nejnizsi konfiguraci PC pro nabootovani XP az na plochu.

V zadnem pripade nema cenu na 256, i 512MB RAM tuhle hru zkouset "hrat".
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 8. 11. 2006 12:16

Jediným velkým problémem Gothicu 3 je Jowood. Totálně podivná firma s dosti zarážejícími obchodními praktikami. Na jednu stranu je dobré, že vezmou pod sebe kdejaká neznámých studia (hlavně v Německu), a ty se mohou rychleji zviditelnit (třeba případ Piranha Bytes, když už jsme u toho), ale zase na druhou stranu pak dost špatně zvládají marketing a nemají moc prachy na dodělávání her, optimalizaci, atd... O jejich implementaci ochran nemluvě, ty už jsou nechvalně známé dosti dlouho.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 11. 2006 14:24

Ahoj Gotici,jedu to již po druhé na normál cca 130 DAY+1300savů+
7 vlastních Map+2 WAR BUCHY...z Bojů,hledání,a vítězstvých...jo
skleréza mocná čarodějka...a to na těch 2GB šváb+1 GB RAM+GT 6600
pravda vydrží to tak 2 hoďky a pak to ztuhne,ale Dá se to pařit i na
takovýmhle,,Starci,,je to přeci RPG...zdraví Marcel-Ogden Béér Battlemage a Druid -Cave a Poustevna u Zvonu...každému rád odpovím..i tu jsem Sám...Parťáci až na Gorna Nic nevydejchaj,že...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 19. 11. 2006 14:24

Pro G3 vysel dalsi, velmi potrebny patche. Hra by se takhle uz mela dost do hratelne podoby. :)

http://gothicz.net/index.php?sekce=goth ... ent=dpatch
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 19. 11. 2006 21:55

Kámoš má s každým dalším patchem jen větší potíže s nahráváním uložených pozic....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 21. 11. 2006 10:20

Schválně jsem pro srandu a legraci zkusil dát detaily úplně na low a upravit ještě *.ini soubor - to potom vypadá bezmála, jak Turok 1 pod 3D akcelerací :), a stejně to kapku swapovalo. Co se pak do té ramky furt nahrává?? Němečtí zahradní trpaslíci? :)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 11. 2006 15:09

Je to zabugovany *****. G3 si koupim az se vsemi aplikovanymi patchemi a silnejsim PC. jinak to nema cenu hrat.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 11. 2006 16:14

Po pravdě řečeno, když jsem tohle fórum zakládal, čekal jsem trochu víc, než že tu budou na Gothic 3 nadávat pořád dokola lidi, kteří hru nehráli.

Já jsem z Gothic 3 odehrál cca 50 hodin. Jasně, má spoustu chyb, ale moc se mi líbí. Ale tady o tom, jak koukám, nepokecám. tady se vede diskuze na úrovni "kámoš říkal, jak mu to nechodí".
Chumbaba
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků