Soldiers: Heroes of World War II

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Berzeger 10. 9. 2006 20:57

Zdarec lidi,
v patek jsem si za skvely dve kilca koupil tuhle bozi hru... nemuzu se od toho odtrhnout... Naprosto paradni.. Aneb akcnejsi Commandos s vybornym fyzikalnim enginem :) co na to rikate vy? Ja jsem ted v prvni misi za Amiky, hned po seskoku na Utahu 6. cervna 1944, tezky jak prase :) mise za Rusy to byla vlastne jen vyvrazdovacka, za Brity uz tam pribyly ty stealth prvky a ted za Amiky.. bez skryvani by se to snad ani nedalo udelat :) Prima kontrola vozidel a vojaku je taky skvela... Kompletni znicitelnost prostredi me taky uchvatila... Tuhle gamesku vazne doporucuju.. :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peroxid 19. 10. 2006 02:34

jo jo ,je fakt dobra.prosim porad co to treba urobyt vposlednej misii za rusou
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
peroxid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 21. 10. 2006 13:04

to je jaka? uz si ji nepamatuju. to je s tim vlakem a katusema?
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peroxid 22. 10. 2006 17:57

jo
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
peroxid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 26. 10. 2006 18:57

ten vlak i s katusema musis dopravit do takovy ty malinky zakladny v rohu. pak do katusi das sve vojaky a pres rucni ovladani vse odpalis na to ohromne vlakove nadrazi (jak tam maji nemci tu obrnenou techniku). Az znicis vsechny obrnence - mission completed :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peroxid 30. 10. 2006 08:50

dik
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
peroxid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 1. 11. 2006 20:58

no neni zac :D
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ><m@rt!x 19. 1. 2008 15:10

Ahoj,je tu někdo kdo hraje nebo má tuto hru? Hrál jsem ji dodnes ovšem dosstal sem nové PC (Intel Core 2 due QUAD 2,44Gh,2gram,GeFroce 8600GT,Windows Vista home premium) Nepodařilo se mi ji na něm rozjet,tak sem stahl nejnovejsi verzi a Vista pack ovsem jakmile hru spustim napise se mi Program will be terminated a cele to spadne... Prosim help,da se s tim neco udelat?
Xmartix - X,X,X no prostě XMARTIX! Žádnej MATRIX! :/
><m@rt!x
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků