Doupě 10/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gamamen 21. 10. 2006 07:15

Díky za odpověď.....doufám že vám to bude všchno dobře vycházet jako do teď
Gamamen
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Návštěvník 21. 10. 2006 10:26

„Do tvejch obvodů se zase míchá signál z pračky, že jo?“ :lol:
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Berzeger 21. 10. 2006 13:44

to jsem se chtel zeptat.. v doupeti je napsany, ze plnou hru poslou jen prvnim 200 predplatitelum. takze kdybych si to predplatil jako 201., tak zaplatim tech patnact stovek a hra mi neprijde? tudiz jedno doupe za normalni cenu jako predtim? husty :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 21. 10. 2006 15:22

Myslím, že ideální bude se domluvit a informovat před zaplacením částky. Pokud by nějaké hry byl nedostatek, operátorky vás budou zcela jistě informovat, případně zajistí dodávku dalších her (v případě, že by se jich nedostávalo kvůli enormnímu zájmu). Zatím všechny podobné akce zvládly a odhadly.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 21. 10. 2006 15:35

Skinny píše:tak mě tak napadlo, pokud se nepletu David Sláma recenzoval Okami která má v Evropě vyjít někdy kolem nového roku, pokud si ji necháváte v redakci to máte normál PAL verzi? pokud ano,...no nechtěli byste mi ji prodat? :) nabízím 1800 Kč
nevím jestli to není blbá otázka ale myslím to vážně, já už to nemůžu vydržet /quote]

Hry z redakce se samozřejmě neprodávají, sorry Skinny :).
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 10. 2006 18:03

no jo mně to bylo jasné ale prostě mi nedalo a nezkusit by to by byl hřích :)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 22. 10. 2006 11:00

Tak mám konečně nové Doupě rukách,musím řici ,že se povedlo :wink: hned sem listoval na stránku s Gothic 3 a neuvěřitelně mě naštvaly HW nároky proboha minimum:procesor 3ghz,ram 1024,gk 128 mb :shock: ,to je fakt hrůza,jen mě rozesmálo,že jako testovací sestavu ste uvedli toto:Intel Core 6800,GeForce 7900 GTX a 2 MB ram, se ani nedivím,že se to cukalo :lol: ,ne teď vážně je to fakt šílený :roll: ,kolko ludia si to asi zapaří :?:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 22. 10. 2006 14:38

Ahoj Gothic maniaci,hraji ho 1a1/2 dne na sestavě:Athlon 2.8OO+,
1 gigo Ram,66OOGT...a funguje to kupodivu lépe než Oblivion bez OLD Patche...,to je stará sestava 2 roky, v čem je Problema?!
Ozvu se Každému na RPG POKEC...Battle Mage Ogden Bear-Cave Zvon...
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 10. 2006 17:42

Hej lidi, já jsem SLEPEJ, teď jsem si vzal do ruky Doupátko, otevřel poslední stránku a zjistil, že jsem vyhrál Hitmana: Blood Money hru ... WoW :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 10. 2006 17:51

Tož gratulujem :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spartas 23. 10. 2006 18:23

tak si ho užij :wink:
spartas
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ted 23. 10. 2006 18:37

Sakra, to je štěstí, já nikdy nic nevyhraju :x Užij si ho.
Jinak, Doupě se mi dostalo do ruky až teď :oops: a vyrazilo mi to dech - krásná obálka, dobrá nová vazba, a ty recenze - takhle nabušené číslo sem ještě neviděl. Už sem nevěděl jak by se doupě dalo ještě vylepšit, teď to vím. Dosáhli jste téměř dokonalosti. (Jen škoda nízkého čísla pod recenzí FEAR EP :? )
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 23. 10. 2006 20:15

Mám jen jednu výtku ke kompletování doupěte.Vzhledem k mé vytíženosti,většinu věcí čtu cestou do práce a z práce v prostředcích hromadné dopravy.Tím pádem přehýbám všechny dvoustrany naruby(doufám,že mě chápete),což má za následek vytrnutí jednoho až tří prostředních dvoulistů.Proto jsem ,za sebe,pro navrácení k lepené verzi.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 23. 10. 2006 20:17

taky jsem mel radsi lepenou.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 23. 10. 2006 20:52

hele Doupě s DVD stojí jen 100,- ... to jsem nevěděl ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků