Doupě 10/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 19. 10. 2006 05:30

Tak jsem si ho hned cestou z práce koupil.Nová podoba doupátka mi dost sedí,ikdyž nového loga jsem si všiml spíše kvůli toho,že jsem o něm věděl.Ale je jednoduché a opravdu se povedlo.Jinak celková vizáž se mi líbí víc,než předchozí změna,ne kterou jsem si musel zvykat.Tahle je naprosto přirozená a ničím nevadí.Nevím jak moc se změnila tabulka s výsledným hodnocením,ale připadá mi o dost barevnější a sympatičtější.Ikdyž ve své podstatě obsahuje stejné informace jako před tím.
Karel má plus za zmínku o srazu :wink: a Davidův blog je taky fajn.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogo 19. 10. 2006 11:43

Peter S. Kenedy píše:Si piš že tě to vyjde na 23Kč ale s tím že to musíš předplatit na dva roky a s tím že si defakto odečetli jakoby cenu za tu plnou hru...takže si defakto předplatíš doupě na dva roky a ktomu si koupíš originál HOMAM5 nebo TOCA3 a máš rázem jednou doupě s DVD za 23Kčn/quote]


Kandidát na PRASÁRNU ROKU. No chlapci teď si Vás určitě nepředplatím. Předplatné mi dojde a končím s vámi. Nemám náladu cpát prašule do lhářů. Bohužel.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 19. 10. 2006 11:46

Můžeš blíže vysvětlit?
Ikdyž jsi to dal do jiného tématu.O názorech na celkové papírové doupě je tady samostatná debata :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 19. 10. 2006 12:06

Já si toho loga všiml hned aniž bych si vzpoměl že má být nové...docela bije do očí :-)

Tady se shoduji s rommelem...napíšete tam předplatné na dva roky s jednou ze dvou her zdarma a pak v tabulce tu hru odpočítáte aby vám vznikla cena za doupě 23Kč...tohle od vás není pěkné

Ještě ten den jak mi to doupě přišlo mi DVD fungovalo...včera už zase ne...tohle už přestává být sranda a já jdu reklamovat DVD vypalovačku
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 19. 10. 2006 12:35

rommel píše:
Kandidát na PRASÁRNU ROKU. No chlapci teď si Vás určitě nepředplatím. Předplatné mi dojde a končím s vámi. Nemám náladu cpát prašule do lhářů. Bohužel.o/quote]


Cože? Lháři? Přesně jak řekl ježek, co jsi tím myslel?
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 10. 2006 14:12

Peter S. Kenedy píše:Já si toho loga všiml hned aniž bych si vzpoměl že má být nové...docela bije do očí :-)

Tady se shoduji s rommelem...napíšete tam předplatné na dva roky s jednou ze dvou her zdarma a pak v tabulce tu hru odpočítáte aby vám vznikla cena za doupě 23Kč...tohle od vás není pěkné

Ještě ten den jak mi to doupě přišlo mi DVD fungovalo...včera už zase ne...tohle už přestává být sranda a já jdu reklamovat DVD vypalovačku /quote]


To zdarma tam být samozřejmě nemá, nějak nám to uniklo (zůstalo to tam z předchozích podobných akcí) - omlouvám se. Ale jinak nechápu v čem je problém. Je tam naprosto jasně vysvětleno, jak se k té ceně došlo a je to zcela férové. V době, kdy je "volání ZDARMA" a za 50000Kč půjčku zaplatíte jen 899 Kč, jde o více než slušný a navíc pravdivý výkřik.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 19. 10. 2006 15:29

Peter S. Kenedy píše:Já si toho loga všiml hned aniž bych si vzpoměl že má být nové...docela bije do očí :-)-/quote]


Já si toho všiml až jsem si přečetl tvůj post :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gogo 19. 10. 2006 16:51

Honza Morkes píše:
Peter S. Kenedy píše:Já si toho loga všiml hned aniž bych si vzpoměl že má být nové...docela bije do očí :-)

Tady se shoduji s rommelem...napíšete tam předplatné na dva roky s jednou ze dvou her zdarma a pak v tabulce tu hru odpočítáte aby vám vznikla cena za doupě 23Kč...tohle od vás není pěkné

Ještě ten den jak mi to doupě přišlo mi DVD fungovalo...včera už zase ne...tohle už přestává být sranda a já jdu reklamovat DVD vypalovačku /quote]

To zdarma tam být samozřejmě nemá, nějak nám to uniklo (zůstalo to tam z předchozích podobných akcí) - omlouvám se. Ale jinak nechápu v čem je problém. Je tam naprosto jasně vysvětleno, jak se k té ceně došlo a je to zcela férové. V době, kdy je "volání ZDARMA" a za 50000Kč půjčku zaplatíte jen 899 Kč, jde o více než slušný a navíc pravdivý výkřik. /quote]



Honzo, ta omluva by především měla být přes celou stránku v dalším Doupěti! Něco jako: "Omlouváme se váženým čtenářům a předplatitelům, že jsme je uvedli v omyl a tím pádem jsme porušili zákon". Velké Sorry by stačilo! Jinak prosím již nepiš: "Nevím v čem je problém?" Ale víš. Mylná informace se zavádějící částkou, přesněji HAUSNUMEREM je hnus. Odvolávat se na to, že ostatní kapitalisti jsou vetší "prasata" je poněkud pomýlené. Nesnáším, když se mě někdo snaží podvést. Jinak, z tohoto důvodu si Vaše předplatné již neprodlouží. Zkuste to zachránit něčím pozitivním. Výmluvami dosáhnete akorát větší naštvanosti.
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod gogo 19. 10. 2006 17:46

Kdyby měl Honza námitky proti silným výrokům tak dodávám citaci z webu: "Exkluzivní nabídka - Doupě s DVD za 23 Kč! Více informací v časopise" Tohle je prasárna první třídy. Já chci to DOUPĚ s DVD za 23Kč a hned. Zaplatím obratem!!!
gogo
Killing Spree

Odeslat příspěvekod mr_wawra 19. 10. 2006 18:35

kdyz nic jineho, tak by te melo zarazit aspon to, ze casopis bezne stojici 99Kc bys dostaval za 23Kc. Pochybuju, ze by v redakci radil David Copperfield aby takto caroval s cenou, tudiz z toho vyplyva ze toto plati za urcitych okolnosti, ktere jsou popsany na te same strance.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 10. 2006 19:05

Myslím, že je ta částka 23 Kč odůvodněná a reálná. Obě hry nabízené v balíku předplatného se prodávají za 999 Kč a pokud tedy zaplatíš za předplatné a onu hru 1499 Kč, vychází to na Doupě opravdu na 500/22, tedy cca 23 Kč. Nevidím v tom nic nemorálního, obzláště když je to na stránce naprosto srozumitelně popsáno.

O kapitalismu bych se nerad bavil, bylo by to asi hodně OT.
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 19. 10. 2006 22:09

Ahoj Davide, zdraví Tebe i ostatní Braty ze Slováče ...Marcel od Zvonu ozvi se mi i na tu Dálku,dáme rozumnou Rozprauvku...Hej..Naozaj...Marcel Kudlvasr Plzeňská 68 Praha 5(Marcel.Zvon(z)seznam.cz)...
NO a co se Týče toho Flamu :,,předplatné,,...he mluvíme o 68,-Kč za
měsíc,aby bylo všem jasno...a Ten Fullek je bonus za věrnost...,že...
Položme si však otázku přímo Kacířskou:Budou Tady mezi Námi za Ty Dva Roky ...ještě Doupata?!..a Doupě?...Asi si budou muset Hodně
plivnout do Dlaní ,aby přežilo-li...:Když někdo si neumí Ohlídat Recenze ani Takových ,,TUTOVEK,,-jako jsou Gothik 3 a Company of Heroes..
např. Jak po Textové stránce,tak i po Grafické!!,tak to již něco Signalizuje...a šetřit Místem na G3!?a vůbec se nesnažit jeho RE,,Vypiplat,,?!
To už je přímo Ignorance Hráčů a čtenářů..a co ty Hnusný Obrázky k Tomu...Jediná Bomba Informace je:Neváhejte a navštivte Skvělé stránky:gothiccz.na Netu..he...Ano,asi Vám Přátelé nic jiného nezbyde ani u dalších Letošních Špica -Her?!...nic ve Zlém Doupata a Kamile Grici i
Honzo Mokresi...Mám o Vás jenom STRACH,a proto Zvoním...12str. RE Doupěte 10/06...
na druhou odlétá zítra směr Brrno...Zdraví od Zvonu...Marcel
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 19. 10. 2006 22:39

Milý Marceli, nevím, v čem je textový problém pecek Gothic 3/Company of Heroes, po textové stránce dávám za obě ruku do ohně, byly povedené, od zkušeného autora a neměl jsem s nimi problém.

Co se týče grafiky, bohužel tiskárna z nepochopitelných důvodů trošku "přitlačila na tisku", takže jsou obrázky místy tmavší než jsme je měli původně.

Co se mě týče, klidně bych dal Gothicu víc stran, problém je, že DNES jej díky nehorázným HW nárokům spustí minimum lidí. Takže až se objeví nějaký patch, trošku se zlepší HW vybavení hráčů a opravdu jej budou moct lidé hrát, určitě se ke Gothicu vrátíme. V současné době je to však "zábava pro pár vyvolených" a těm musí tři strany stačit. Až se věci kolem Gothicu trochu hýbnou, přibuide zajímavých módů, utilit či zkušeností, určitě se objeví v Bonus Zone.

Ad Company of Heroes - ta hra je naprostá pecka, na druhou stranu je typickým masovým produktem, který je skvěle vybroušený, ale kromě pár map navíc v podstatě nenabízí nic dalšího bonusového. Můžu se zeptat, co si u této hry představuješ jako další obsah kromě případných rad pro multiplayer?
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 20. 10. 2006 13:34

AHOJ Honzo Mokresi,jsem rád,že jsi tak obratem Reagoval...bohužel
to mám k vám z ruky tak zbývá jen tohle Dalekonosné Batérečkování..
no podívej se do Score,na ten doporučovaný Net..na předešlé články
,previjú,zoomy atd. A třeba na Tyhle dvě recenze změníš Názor,nebo spolu s tím i názor na to co má Super Recenze obsahovat a co by se tam mělo vejít...nemá cenu se prát a Flamit...Pokec by to řešil lépe,že..a někde již jsem datloval i psal co by mělo u špičkových Recenzí být,aspoň teda v Mágách ,které o svojí pověst dbaly i ještě dbají...zalistuj si také nějakými staršími..nebo ti mám nějaké příkladné přefotit na DIGI z Archívu a poslat CD...Mám na mysli RE:např.,Bocana,
Andreawa,Rybky,a i Stern již má tento DAR...Ze Zlaté epochy herních mágů...cca 3-5 let zpátky,kdy se do recenzí vešly i popisy všeho potřebného,ovládání,interfejsů(když už tam obrázek je..)zbraní ,jednotek,NPC...herní zažitky recenzenta,rady...špeky...atd...pochopitelně,že takový styl stojí více práce,času,prostoru,ale za to špičkové super hry stojí!!Ty dobře zrecenzované jsou Vizitkou Herního Mágu,..he teda Byly a někde
a někdy ještě jsou...Gothic 3 za to nestojí?! atd..každá Hra pří dnešní Bídě přes 80% za to stojí!!Ale hádat se s nikým o to nebudu,že...Vzal bych si Azbest rukavice...a rozhlídnul bych se...a
byl trochu soudný a sebekritický,Vždy to jde Lépe,že...Ahoj Marcel od Zvonu,..P.S.:proti Lekovskemu nic nemám,ale Má se ještě čemu učit a
moc zkušený Autor ani,, Hráč ,,to není...promiň....A Ani jsem neřekl
že to nejsou dobře napsané RE,akorát ,že RE her nad 8O% se píší JINAK...JAK to by jste měli vědět nebo si nechat poradit či poučit se z Té historie,že..nebo od Ostatních...A NEBO se držet SVÉho Pojetí,je to Váš Mág ,že....
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gamamen 20. 10. 2006 14:10

asi jsem je lama, která neumí hledat.....ale můžete mi prosím napsat kde je sériový číslo??? chci hrát přes net a nenašel jsem ho.....díky za odpověď
Gamamen
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků