Gothic III

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 10. 2006 19:07

Oukej, povazuji to za vyresenou vec. Proste Oblivion ma ohromne vykyvy ve fps, nekde to ma treba 60fps, ale co z toho, kdyz na jinem miste jsme na 12. TOhle je u tehry bezna praxe. Nejhorsi je to na kartach nVidie kde jsou minimalni pocty snimku daleko nize nez u ATi.

ALE, resme Gothic3. Ten nema byt mene HW narocny nez Obl. Ma na tom byt stejne nebo hur. Obecne podle preview je ta hra dost slusne zabugovana a neoptimalizivana. (1GB RAM minimum) Cekejme slusnou varku patchu.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 12. 10. 2006 19:20

Ale jo, první patch má být venku už zítra...A já tak nějak věřím Piraním víc než Bethesdě (jejíž Morrowind byl jedna velká technická katastrofa, a Oblivion na tom není o moc lépe), takže čekám, že G3 poběží lépe.Ale opravdu nemá cenu to řešit, zítra to testnu na obou PC (mém i bratrancově), tak dám vědět jak horké to nakonec je.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 12. 10. 2006 19:24

Tak koukám, že je už venku (patch), má 58MB, viz Gothicz.net...sakra, já se těšímmmmmmmmm:)
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 12. 10. 2006 20:05

8Paul - :) na to ze to jeste ani poradne nevyslo tak je to slusny macek. Doufam ze bude ucinny. Jinak Morrowind byl svym zpusobem technicky nedobry, ale musis uznat ze na rok 2002 vypadal jak graficky tak vytvarne uzasne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 13. 10. 2006 08:43

Ano, například první použití pixel shaderů ve hře (= důvod proč jsem si tehdy kupoval GeForce 3 - abych zjistil že s maximální dohledností je to ve Vivecu nebo Balmoře stejně téměř slideshow).Výtvarně je Morrowind také pěkný, např. právě ona Balmora - ale oproti nádherným lesům a pláním Gothica 2 se IMO nechytá, a už vůbec ne proti perfektně udělanému světu datadisku.Ale zase se to nedá úplně srovnat, Morrowind má mnohem větší svět - a právě proto je z největší části vyplněn holými skalami...
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 10. 2006 11:55

Tak je to tady !!!!
Recenze z Tiscali: http://games.tiscali.cz/reviews/gothic3/index.asp
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 10. 2006 12:50

No moc mě to nenadchlo.Kámoš to má dneska dostat domů,před chvíli mi volal a netěší se na to tak moc,jako včera.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 10. 2006 13:11

Za pul roku si to ale s CZ a vsemi zaplatami koupim. Za tech 800 to urcite stat bude. Hlavne bych to nezacinal hrat ten, neni nic horsiho nez zabugovane RPG.

PS: Tu historku s mym hranim G1 znate? Na kazdem foru me temer litovali. Koupil jsem CZ G1, a na konci prvni z sesti kapitol jsem mel jit za typkem "X" Byla to stezejni postava v hlavni linii ktera me mela poslat do nejakeho chramu kde pribeh pokracoval. Probem byl ten, ze pan "X" byl tuhy jak poleno. Neslo s nim mluvit, neslo do nej sekat, neslo ho postrcit. Proste tuha hromada polygonu oprostred osady.
Resil jsem to na BW, pres patche, navody, s CENEGOU. Nic platne, smazal jsem hru a tim pro me G1 za 599Kc skoncil.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 13. 10. 2006 13:28

Ty HW nároky jsou fakt příšerné
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 13. 10. 2006 13:34

jezek píše:No moc mě to nenadchlo.Kámoš to má dneska dostat domů,před chvíli mi volal a netěší se na to tak moc,jako včera.a/quote]


Já se na to stále těším jak malej. Ono mi to určitě nebude chodit, ale těším se stejně:D
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 10. 2006 13:38

V tom stavu v jakem to je bych do toho fakt radeji jeste nesel.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 13. 10. 2006 16:40

Právě instaluji, CE edici, pak poreferuji jak to běží.Hrát to zatím také nehodlám, ale testnout to prostě musím:).Jinak je to luxus, special cd se soundtrackem, making of cd, mapa, kniha art of gothic...mňam:)
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 15. 10. 2006 14:50

Tak moje první dojmy z Gothicu jsou velmi pozitivní. Vypadá to prostě dobře. Počkám si až to vyjde v češtině, teď mám rozehraný Oblivion
I want it now I want it now not
the promises of what tomorrow brings
I need to live in dreams today

PC, PS2, NDS LITE, XBOX 360
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 15. 10. 2006 15:18

Alimak píše:Tak moje první dojmy z Gothicu jsou velmi pozitivní. Vypadá to prostě dobře. Počkám si až to vyjde v češtině, teď mám rozehraný Oblivionr/quote]

A na jaké konfiguraci to hraješ?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomlanda 15. 10. 2006 15:24

co se me tyce tak Oblivion FTW :) Gothica sem hral jednicku..to me chytlo nehorazne,ale dvojku sem odhodil po prvnich 30 minutach hrani,tak se ani nenamaham instalovat trojku :D
tomlanda
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků