Doporučte sci-fi strategii

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod McZerro 11. 9. 2006 21:19

ve světě her se moc neorientuju a proto po vás chci doporučení na nějakou strategii na způsob starcraftu tzn. sci-fi strategii z budoucnosti. A podmínka = aby to bylo co nejnovější, starcraft mě baví ale chci si užít nějakou nářez grafiku :twisted: . Piště :P
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 9. 2006 12:58

McZerro píše:ve světě her se moc neorientuju a proto po vás chci doporučení na nějakou strategii na způsob starcraftu tzn. sci-fi strategii z budoucnosti. A podmínka = aby to bylo co nejnovější, starcraft mě baví ale chci si užít nějakou nářez grafiku :twisted: . Piště :Pn/quote]

Když to tak čtu, tak mi došlo, že klasický akční RTS v posledních několika měsících nějak vymizely o TBS ani nemluvě. Nezbyde ti než si počkat na nový Warhammer nebo Tiberium Wars.
A být tebou, založil bych si na to nové téma, tady je to poněkud OT.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 12. 9. 2006 13:19

2Scobra : ja sem založil nový thread, ale někdo mi ho zrušil a hodil to sem jako příspěvek...
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 9. 2006 08:20

McZerro píše:2Scobra : ja sem založil nový thread, ale někdo mi ho zrušil a hodil to sem jako příspěvek...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 13. 9. 2006 09:02

Tak o tom nic nevím a nikde nic není.
Založím to znovu.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod McZerro 13. 9. 2006 14:51

diky konečně v tom je pořádek :) no ale ted honem pište odpovědi :P
-Vykouřená cigareta zkracuje život o 2 minuty. Vypitá flaška rumu zkracuje život o 4 minuty. Pracovní den zkracuje život o 8 hodin.
-Chovej se k lidem tak jak bys chtěl, aby se ty ku*vy chovaly k tobě
-Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
McZerro
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 13. 9. 2006 15:27

Třeba Earth 2160 nebo Ground Control 2 a nebo ten Warhammer 40000: Dawn of War (+ datadisky).
Jinak budeš muset asi počkat až vyjde Supreme Commander nebo Command & Conquer: Tiberium Wars
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 13. 9. 2006 15:57

Dawn of War, jinak to nevidim, nic jinýho teďka dobrýho k dispozici není, a Tiberium Wars vyjdou až za nějakej rok ;-)
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Falkon_ZV 3. 3. 2007 00:27

no by som ti poradil earth 2160 alebo warhammer 40000 dawn of war
siemens s65+32 a 64Mb SD ,siemens A50 lezi na polici. a chcem este v blizkej dobe nokiu 6600.
Falkon_ZV
First Blood

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 3. 2007 09:52

Gulde píše:... a Tiberium Wars vyjdou až za nějakej rok ;-)-/quote]


Nechcu nic rikat, ale za mesic je mas tady ;-)
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 3. 3. 2007 10:25

Taky je to 5 měsíců starý příspěvek :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 3. 3. 2007 17:21

jezek píše:Taky je to 5 měsíců starý příspěvek :wink:n/quote]


Ty vado fakt :oops:
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 11. 3. 2007 17:45

Já mám rád Star Wars: Empire at War: Forces of Corruption (avšak s módem z3r0x :twisted: )
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wint3r 12. 3. 2007 16:42

Warhammer 40k:Dark Crusade 4ever! Suprovy stand-alone datadisk
Wananananana, scary.
Wint3r
Killing Spree

Odeslat příspěvekod includes 12. 3. 2007 19:40

W10k: Dawn of War; Dark Crusade
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků