Vzhled DVD

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Gulde 29. 7. 2006 16:47

Zdravim, nekdě jsem tu kdysi četl, že hodláte předělat design DVD, tak bych se chtěl zeptat, jestli to je pořád aktuální a jestli jo tak kdy by to tak zhuba mělo být. Osobně se mi moc nelíbí, vypadá spíše jak DVD nějakého časopisu ála Chip, nebo tak něco, chtělo by to něco víc herního, když je to herní časopis ne? :wink:
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 30. 7. 2006 21:58

Gulde píše:Zdravim, nekdě jsem tu kdysi četl, že hodláte předělat design DVD, tak bych se chtěl zeptat, jestli to je pořád aktuální a jestli jo tak kdy by to tak zhuba mělo být. Osobně se mi moc nelíbí, vypadá spíše jak DVD nějakého časopisu ála Chip, nebo tak něco, chtělo by to něco víc herního, když je to herní časopis ne? :wink:t/quote]


Je to v plánu, ale doba realizace je velkým otazníkem. :wink: Víc k tomu bohužel říct nemůžu...
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 30. 7. 2006 23:37

Dík, to mi stačí;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nikopol 22. 8. 2006 12:31

Na vzhledu DVD enginu snad ani tak moc nezáleží. Spiš bych byl rád, aby byla zajištěna 100% funkčnost. Několikrát se mi stalo, že obě moje mechaniky měly problém Doupě DVD načíst, jednou to prostě nešlo vůbec. Naštěstí jsou lidé ve vydavatelství vstřícní a DVD mi vyměnili za funkční (byla tam Gooka 2, kvůli ní jsem si Doupě koupil :) ). Ale každý snad pochopí, že když si hru s časopisem (nebo časopis s hrou, zaleží na každém, jak to zrovna bere) koupím, chci aby vše šlo bez problémů.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2006 12:48

Tady naprosto souhlasím s nikopolem...jde o to aby hlavně bylo funkční...a ne že jednou jde a jednou ne
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 22. 8. 2006 15:05

Tak tak ať to hlavně funguje
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 22. 8. 2006 15:07

Třeba mně jdou všechny Doupěcí DVD :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 22. 8. 2006 15:18

No mě skoro všechny taky u tak 2 sem měl menší potíže,u některých položek př Videa,bonusy mi to místo zobrazení položek ukázalo jen chybu připojení k internetu ale soubory byly normálně funkční.(omluvte mé pravopisné chyby)
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 5. 9. 2006 15:11

Jo já mám s videi podobný problém jako tadyhle ta toxická látka :-))
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků