Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 8. 2006 13:09

Majklbig píše:Tak sem po více jak 3 letech zapl FF7 a vrátily se vzpomínky na tuhle skvělou hru. Zašel sem do Kalmu a dal tomu dědkovi co chtěl. První mi dal 3 Master materiie, pak si odemě vzal ten guide book a dal mi za to Underwater materii. Pak chtěl ještě nějakou Desert rose, ale tu sem neměl. neví kde ji sehnat a co za ni dostanu? /quote]


Vzhledem k tomu, že je to DESERT ROSE, nebude to někde v poušti ? Jen hádám FFVII jsem ještě nedohrál (jako jedinou od FFVII výše).
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 22. 8. 2006 13:18

No taky mě to napadlo, ale to je strašně široký pojem....
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 8. 2006 13:29

Na netu jsem našel, že jí získáš z RUBY WEAPON, nebo že prodáš GOLD CHOCOBA - nevim jestli jsem si to vysvětlil správně, protože nevim o co jde.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 22. 8. 2006 13:31

No tak Ruby weapon je jediný boss, kterého sem ještě neporazil a moc se mi do něho nechce, a zlatého chocoba mám, ale prodávat se mi taky nechce, než bych zase spářil nového :)

A nepíšou tam co mi za to ten dědek dá?
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 22. 8. 2006 13:37

Nejobtížnější hru jsem zažil na Didaktikovi. Tuším, že se jmenovala Esmeralda. Hráč musel zachránil princeznu Esmeraldu a cesta byla trnitá - příkopy, nepřátelé atd. No, ale počet životů byl malý a když jste umřeli, šlo se znova od začátku. Takže jsem se po několika útrpných pokusech na Esmeraldu vykašlal a radši šel hrát Ramba od Františka Fuky :wink:
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 8. 2006 13:40

Majklbig píše:No tak Ruby weapon je jediný boss, kterého sem ještě neporazil a moc se mi do něho nechce, a zlatého chocoba mám, ale prodávat se mi taky nechce, než bych zase spářil nového :)

A nepíšou tam co mi za to ten dědek dá? /quote]


GOLD CHOCOBA :lol:
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wiskas 22. 8. 2006 13:42

Majklbig: Desert Rose dostaneš od Ruby a dědek ti za ni dá Gold Chocoba. Když už jednoho máš tak je to asi zbytečnost, ale už jen pro ten pocit zabití Ruby :D
For God doth know that the day ye eat thereof yer eyes shall be opened and ye shall be as gods, knowing good and evil.
Wiskas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 22. 8. 2006 13:46

Nikopol píše:Nejobtížnější hru jsem zažil na Didaktikovi. Tuším, že se jmenovala Esmeralda. Hráč musel zachránil princeznu Esmeraldu a cesta byla trnitá - příkopy, nepřátelé atd. No, ale počet životů byl malý a když jste umřeli, šlo se znova od začátku. Takže jsem se po několika útrpných pokusech na Esmeraldu vykašlal a radši šel hrát Ramba od Františka Fuky :wink:n/quote]


Já začínal na C64, takže tahle hra mi unikla. Ale podobných "PITFALLů" jsem si užil dost :wink:.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 22. 8. 2006 20:08

midnight club 3 na 100% bol o nervy, AVP na director's cut tiez
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod noker1 23. 8. 2006 09:06

pre mna to bol morrowind
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alimak 23. 8. 2006 09:15

Ondra6 píše:Všechny tady zmiňovaný hry jsou jen o zvládnutí motoriky. U mě s přehledem vede Fish Fillets. l/quote]


Tak s tím musím souhlasit. Fish Fillets je pekelně těžká hra. Udělala jsem několik místností a skončila u toho, že další místnosti prostě nejdou, že to není možný. Ale jednou to pokořím :)
I want it now I want it now not
the promises of what tomorrow brings
I need to live in dreams today

PC, PS2, NDS LITE, XBOX 360
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 23. 8. 2006 15:21

Alimak píše:
Ondra6 píše:Všechny tady zmiňovaný hry jsou jen o zvládnutí motoriky. U mě s přehledem vede Fish Fillets. l/quote]

Tak s tím musím souhlasit. Fish Fillets je pekelně těžká hra. Udělala jsem několik místností a skončila u toho, že další místnosti prostě nejdou, že to není možný. Ale jednou to pokořím :)"/quote]


S přítelkyní jsme se do Fish Fillets nedávno pustili a musím říct, že i tady platí, že ve dvou se to lépe táhne. Je to vážně těžké na uvažování, ale zatím postupujem, tak doufám, že se někdy dobereme na konec rybího dobrodružství :wink:
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 23. 8. 2006 15:23

No já to neznám ale když je to tak těžké tak to radši ani nescháním:P.Radši Half-Life ságu:P:P:P
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 23. 8. 2006 15:27

BotuloToxin píše:No já to neznám ale když je to tak těžké tak to radši ani nescháním:P.Radši Half-Life ságu:P:P:Ps/quote]


Fish Fillets jsou logickou hrou od Altaru. Loni ji uvolnili jako freeware (teda tuším, že loni, mám na tohle mizernou paměť :P ), takže shánět bys nemusel dlouho.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 23. 8. 2006 15:32

JJ dík ale jak sem řekl radši to Hl
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků