5.1 sluchátka

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Weightlifter 20. 8. 2006 19:21

Potřeboval bych poradit ohledně sluchátek chtěl bych si koupit nějaké surround sluchátka a chtěl bych vědět jestli se to oplatí podle zvuku jestli je opravdu dobrý díky jinak jsem se zatím díval ny tyhle TEAC HP-11, 5.1 Díky za rady
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 20. 8. 2006 22:43

ted nevim jestli ses uz neptal na zive,ale ja jsem si ty sluchatka poslechl a koupil jsem rovnou koss,ten zvuk je nejaky divny myslim ze repro 5.1 ano,ale sluchatka rozhodne ne mozna ma nekdo lepsi zkusenost ja mam tedy takovou
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 05:15

Jednou jsem se o tomhle bavil s jedním člověkem z doupěte(že Pettko :wink: ).Sluchátka mají pořád jen dva repráky a tek nikdy neuslyšíš zvuk "ze zadu".Kup raději kvalitní stereo.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 8. 2006 09:30

jezek - 5.1 sluchatka maji kupodivu 8 !!! repro.. Prostorove funguji vetsinou uspokojive, opravdu slysite zvuk i ze zadu a center.
Problem je ale u narocnejsich posluchacu a obecne poslechu hudby. Tam bych je vylozene nedoporucil. Pro hry a filmy fpoho, berte ale navedomi ze nikdy to nebude jako u 5.1 repro soustavy - uz jen proto, ze zdroj zvuku mate primo na hlave a tudiz neni mozne se "za zvukem otocit".

Jako priklad uvedu prulet helikoptery ze predu dozadu, kdy se pokoji s repro mate tendenci za zdrojem zvuku i otocit. Se sluchatky to jaksi nepujde protoze se svou hlavou otocite i celou zvukovou scenu, proste repro to uplne nenahradi.

http://www.pctuning.cz/index.php?option ... mitstart=1
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 09:55

_DAVE_ píše:jezek - 5.1 sluchatka maji kupodivu 8 !!! repro.. Prostorove funguji vetsinou uspokojive, opravdu slysite zvuk i ze zadu a center.

Ale jasně že mají více rapráků,ale všechny nacpané do jedněch sluchátek.Takže ať jich máš na jednom uchu 2 nebo 6,tak máš pořád jen 1 mušli na jedno ucho.Osobně bych už teď raději šel do kvalitních stereo sluchátek.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 8. 2006 10:09

Jde o to, ze musle to ma velke, a repracky jsou tam rozmisteny. Rozdil proti stereu tam je. Samozdrejme ze narocni posluchaci se tomuhle vysmeji jako treba MP3 formatu nebo jakymkoli 5.1 repro co nemaji THX certifikaci. :)

Na hrani si myslim ze to neni spatny napad, ale je to rozhodne kompromis.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 10:11

Jo,jo,to bude ten správný názor.Nemám rád mp3 formát, nemůžu mít rád 5.1 sluchátka...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 21. 8. 2006 10:50

ja si stejne myslim ze na prostorovy zvuk jsou nejlepsi normalni 5.1 atd.repro na normalni poslech jsou opravdu asi nejlepsi normalni sluchatka dobra znacka je koss ta ma dozivotni zaruku a nebo nemecka firma Sennheiser ja mam tyto Koss PRO/3AA a jsem spokojeny
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 8. 2006 13:03

A na hry a filmy je to dobrý?
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 8. 2006 13:38

Jak jsem psal, da se to. 5.1 repro s tim ale nenahradis. Jenze kdyz hrajes ve 23h nejaky FEAR tak je to asi lepsi nez pustit bedny.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 21. 8. 2006 16:01

Tak to jo díky za rady
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 21. 8. 2006 19:09

no abych pravdu rekl tak nevim jestli je zrovna dobry napad delat prostorova sluchatka ta kvalita nic moc mozna to bylo znackou nevim,ale i na normalni hrani si myslim ze staci normalni sluchatka
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Weightlifter 23. 8. 2006 22:14

No já je teď mám na uších a musím říct že kvalita je naprosto senzační je to bomba fakt filmy hry hudba vše naprosto skvělé mám TEAC Power Max HP-11
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 24. 8. 2006 07:47

TEAC jsou z tech 5.1 asi nejlepsi.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 24. 8. 2006 08:19

No zkoušel jsem z her jenom Doom 3 a FEAR ale fakt bomba a filmy tak samo
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků