Jaký film jste viděli naposledy ??? (1)

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod dr.miša 18. 8. 2006 14:42

Peter S. Kenedy píše:Druhý díl pirátu láme rekordy n návštěvnosti kin..asi na tom něco bude sakra...s/quote]


Tak jistě, hrajou tam samí herci, kteří zaručují prodejnost toho filmu a to mi tak trochu vadí, zpravidla nechodím na herce, ale na filmy, hmm
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 18. 8. 2006 15:30

dvojku pirátu jsem zatím neviděl ale z jedničky nemužu říct že bych byl unešen, my jsme na ní byli se školou a musím přiznat že jsem měl na mále abych neusnul nebo se neunudil k smrti, stejně jako nechápu proč se vám líbí harry potter, pán prstenu, stejně tak je to i s piráty, tyto filmy mě nezaujali, neříkám že třeba nejsou dobré ale pro mě asi ne, no
viděli jste někdo film Šnup? o takových fetákách, jsem viděl tak před 14 dny, ale je proto že nebylo co koukat a jestli znáte výbornou písničku od Iron Maiden- Number of the Beast tak umřete protože zhruba po pěti minutách filmu, až jakoby teprv začínaj jména hercu tak je tam přezpívaná, taková pomalá ale neni špatná
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 18. 8. 2006 15:36

Peter S. Kenedy píše:Druhý díl pirátu láme rekordy n návštěvnosti kin..asi na tom něco bude sakra...s/quote]


Ted nemluvim o piratech (nevidel jsem), ale "letni" filmy ktere lamou rekordy jsou vetsinou hrozne braky.. (Godzilla, Den nezavislosti, Sahara, Den pote) mam pokracovat ?

Proste na to chodi omladina ktera to musi videt jen proto, ze uz to prece videl kazdy a je treba byt in..
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 18. 8. 2006 16:15

_DAVE_ píše:Proste na to chodi omladina ktera to musi videt jen proto, ze uz to prece videl kazdy a je treba byt in..
Ted jsi me prokoukl... presne kvuli tomu na to pujdu, prece nemuzu byt out :lol:
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 19. 8. 2006 09:10

Právě jsem se konečně dodíval na 50x a stále poprvé...hezký filmeček :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 20. 8. 2006 18:46

_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 20. 8. 2006 18:53

tak ja jsem dnes koukal na TEST a na OSTROV jeste nevim jestli to sem patri,ale chci jit na Piráty z Karibiku 2 stoji to za to
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod jezek 20. 8. 2006 19:13

Víkendové filmy.
Poslední prázniny- film o ženě z Luisiany,které řeknou že má 3 týdny života.Přijede do Karlových Varů a rozfrcá všechny prachy.Romantická komedie,od začátku víte jak to dopadne,která ale neurazí.
Korsický případ-komedie o odlišnosti lidí,žijících na Korsice.Dvojice Christian Clavier a Jean Reno opět boduje.
The new police story - Jackie Chan v netradičně nehumorném filmu o hledání mladých zbohatlíků,kteří vraždí policajty pro zábavu.
Svěrací kazajka - film o lidké mysli a o prioritách člověka.V hlavní roli vynikající Adrian Brody.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 20. 8. 2006 21:24

traffic - vojna gangov, skvely film!
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod van vren 20. 8. 2006 22:15

tak sem právě dokoukal Rychle a Zběsile - Tokio Drift
be obscene... be be agressive
van vren
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 05:12

AlienX píše:traffic - vojna gangov, skvely film!

Traffic mě napoprvé dostal.Perfektně natočený film.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 21. 8. 2006 08:39

Azumi - pekna podivana... http://www.csfd.cz/film.php?157289
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 08:43

To vypadá zajímavě...zkusím sehnat a zkouknout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 21. 8. 2006 09:20

jezek píše:
AlienX píše:traffic - vojna gangov, skvely film!

Traffic mě napoprvé dostal.Perfektně natočený film.f/quote]


njn, Soderbergh pokud jde o me jeste nenatocil vylozene spatny film.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 8. 2006 09:23

Tak jsem kouknul,co natočil a The Jacket (česky Svěrací kazajka) jsem viděl o víkendu,viz. výše.Asi to fakt umí :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků