Objednávejme spolu na DVDcrave

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod shaftik 14. 8. 2006 19:03

johndarkness píše:Kdyby mel nekdo zajem, budu zhruba do 14 dnu objednavat nejaky veci z DVDcrave, tak se muzem dohodnout a spojit objednavku.


a co budes presne objednavat?
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johndarkness 14. 8. 2006 19:13

shaftik píše:
johndarkness píše:Kdyby mel nekdo zajem, budu zhruba do 14 dnu objednavat nejaky veci z DVDcrave, tak se muzem dohodnout a spojit objednavku.


a co budes presne objednavat?


Nejake hry na GBA a PS2.
johndarkness
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 14. 8. 2006 19:46

tak kdybys mel nahodou misto tak mi napis,chtel bych objednat ds lite
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 19. 8. 2006 14:18

No, tak ZET si chce koupit....a teď se podržte .... PSP... Takže si asi budu vyřizovat mez. kartu...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod shaftik 19. 8. 2006 22:22

does is good,taky jsem ho objednavl,ale z gamehousu,giga pack za 7500 to jde,na cesko,ma mi dojit uz v pondeli,max utery,jo jinak v jrc stoji kolem 9000,a kdybys objednaval,tak mi pls napis mozna bych tam bral nejaky umd filmy maj je tam totiz levny,kdybys me teda pribral k sobe
Hehe......original Shaftik je pouze jeden .-)
I am 48% addicted to World of Warcraft.
shaftik
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nikopol 20. 8. 2006 04:18

Zdravím všechny,
chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s nakupováním v DVD crave? Ty ceny tam maji opravdu bajecny, takze uvažuju, že koupím NDS lite black. Kolik si účtují za poštovné? A jak je to se clem? Plati se, nebo se na to nevztahuje? Diky moc za odpoved.
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 20. 8. 2006 05:53

zkusenosti jsou dobre nekdy trva nez ti to dovezou tak postovne je v prepoctu 85Kc musis si zadat Air Mail to je vlastne jako klasicka obalka,alespon ceska posta ji tak bere,clo se dle meho nazoru nevstahuje teda nevim o tom,plati se pouze a jen kreditni kartou
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod davee 20. 8. 2006 07:47

Nikopol píše:Zdravím všechny,
chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s nakupováním v DVD crave? Ty ceny tam maji opravdu bajecny, takze uvažuju, že koupím NDS lite black. Kolik si účtují za poštovné? A jak je to se clem? Plati se, nebo se na to nevztahuje? Diky moc za odpoved.m/quote]

Oni uz tam black maji???
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 20. 8. 2006 07:55

nemaji az 21.9.2006
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Nikopol 20. 8. 2006 11:33

miki24 píše:zkusenosti jsou dobre nekdy trva nez ti to dovezou tak postovne je v prepoctu 85Kc musis si zadat Air Mail to je vlastne jako klasicka obalka,alespon ceska posta ji tak bere,clo se dle meho nazoru nevstahuje teda nevim o tom,plati se pouze a jen kreditni kartou


Jak dlouho tak trvá dodání zasilky?
Nikopol
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miki24 20. 8. 2006 12:52

je to obycejny dopis z australie a trva to tak 8dni jo a nezaskrtavam Inssurance(pojisteni)pak uz to stoji dost maji treba i UPS,ale tam samotna doprava stoji kolem 1000Kc tak ten Air Mail je jedina moznost ten tedy stoji tech 85Kc za kus
„Nejhorší je srážka s blbcem…“
miki24
Killing Spree

Odeslat příspěvekod xpetsa 20. 8. 2006 21:12

Mě od nich dorazilo NDSL minulý týden (6 dnů od zaplacení). Vše naprosto v pohodě - jako obyčejný dopis přes českou poštu (posláno službou Priority Air Mail). Mají tam ale max. váhu, kterou vezmou jako jednu zásilku. Vychází to myslím na 1x NDSL a cca 5 her.
xpetsa
First Blood

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 8. 2006 21:27

Poštovné u NDS Lite je myslím kolem 300Kč...těch 85Kč jak tady psal miki to je za hru
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metuj 22. 8. 2006 13:08

Vite nekdo, na kolik celkem takova objednavka ze zahranici vyjde?
Poridim si embosovanou kartu (200-400Kc rocne), pak si neco objednam (zaplatim cca 300Kc za posotvne) a po zaplaceni z embosovane karty asi jeste zaplatim neco bance za vymenu penez do cizi meny a prevod do zahtranicni banky, ze? Netusite kolik by ty poplatky mohly byt?
Diky;-)
metuj
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 8. 2006 13:21

metuj píše:Vite nekdo, na kolik celkem takova objednavka ze zahranici vyjde?
Poridim si embosovanou kartu (200-400Kc rocne), pak si neco objednam (zaplatim cca 300Kc za posotvne) a po zaplaceni z embosovane karty asi jeste zaplatim neco bance za vymenu penez do cizi meny a prevod do zahtranicni banky, ze? Netusite kolik by ty poplatky mohly byt?
Diky;-)

No o nějakém převodu do zahraniční banky nic nevím...já jsem jen zaplatil to co jsem si objednal + poštovné..nic víc
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků