Budoucnost Doupěte a Doupat 2006..2007...?!

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 3. 8. 2006 19:25

Upřímně, hrát si na člověka s osobitým stylem tak, že můj psaný projev je ekvivalentní žákovi zvláštní školy, to jaksi nepobírám. Je to jaksi laciná snaha o svéráznost, holt je těžší zaujmout názory či umem.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 3. 8. 2006 20:30

Prosím vás, mohl by to někdo přepsat aby se to dalo číst ? Nebo aspoň přeložit o co tu jde, nějak se nechytám, děkuju :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 8. 2006 20:32

Peter S. Kenedy píše:Jste ho nějak asi nepochopili...je to prostě jeho styl...nechce tady psát takovými normálními slovy jako tam to je napsané špatně protože tam chybí to a to...prostě je to člověk s osobitým stylem co se jen ak nevidí...já mu fandím :-)e/quote]

Právě to mě taky napadlo... Ale takovejhle styl bych si radši odpustil. Číst to odmítám, by mě bolela hlava ještě víc, než mě bolí teď.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 8. 2006 05:45

Před nedávnem jsem dostal na mejla vtip:
"Prý dnes internet kazí psaný projev,myslíš že je to pravda?"
"Imho lol"

Marcel od Zvonu je toho krásným příkladem a jelikož jsem syn češtinářky,tak se tohodle dost děsím.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 4. 8. 2006 22:42

Milý Marceli,

díky za další recenzi. Neuráží mě, jak tu někdo naznačoval, jsem rád za každý názor či příspěvek vztahující se k Doupěti (byť přiznávám, že mi čtení trvá občas trochu déle). Pečlivě jsem procházel i tvé ostatní dopisy a stejně jako u tohoto se dost těžko odpovídá, protože to není na odpověď, ale týdenní diskusní fórum.

Obecně - díky za názory, ale jak jistě chápeš, jsou to pochopitelně subjektivní pohledy na tu kterou věc. A bohužel nikdy se nelze zavděčit všem. Tebou zmiňované okurkové téma o redakci Doupěte vyplynulo z požadavku jiných čtenářů, nikoli redakce (obzvláště pokud moji mluvit za své lehce introvertní já:). Snažíme se úzkostlivě dbát na názory čtenářů, ale nemůžeme dělat časopis na míru každému.

Ad recenze. Redaktoři Doupěte ani konkurence neovlivní kvantitu ani kvalitu vycházejících titulů. U herních časopisů existují dvě cesty, jak se stavět k recenzím. Buď se hnát za počtem článků a recenzovat každou blbost, nebo vybírat a recenzovat nejlepší kusy. Snažíme se přiklánět k druhé variantě, a proto je na začátku léta méně recenzí než třeba před Vánocemi.

DVD na základě nejen tvých připomínek lehce změní svůj obsah, k čemuž mu od září dopomohou i nové rubriky, které by měly oživit Bonus Zone a přidat jí více hráčského zápalu a rad pro "hráče, co chtějí víc". Bude toho mnohem víc, ale to už uvidíte v zářijovém Doupátku:)
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 8. 2006 10:59

Já se taky pozastavil nad tím když je to dvoučíslo proč to nemá více stránek?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel od Zvonu 5. 8. 2006 11:20

Ahoj Honzo,Jene...v noci Mně To spadlo ze Seznamu do Kanál-Netu..Tydýt Marcel,a nebo jim To zase Blbne,ze 2 hod Datlování mi tam zbylo pár řádků,...Jinak si Rád,, chvílu,, počkám,až můj Dopísek ....
přečteš...é... Strávíš -TE...he.Tady chlapci nevědí o čem je GOU,že:O): 6-10x A4 RE na Druhou(komplet Doupě či Jiný Mág..) od Marcela,kterou se ,,Bavil,,Marcel u Zvonu ,Každý Měsíc(
pochopitelně ,že Též pro SCORE,NEW GS a P-LEVEL.aby si to nemohly-i vyčítat,že je Marcel vynechal..he.. .dostali též po Zásluze naděleno...pravidelně,že..co má Taky člověk,důchodce-invalida v noci či k Ránu ,dělat:povídat si na Dálku s Kamarády a Vykecat se z TOHO všeho,...)No s Netem jsem Post Galeb omezil ,ale koukám ,že není nad Klasiku!,že...+CD s Returnama,PF -kama,fotkama,Worldem,screenama z her..atd,aby to CD neletělo na,, Lehko(aspoň na těch-699,že..hi),,protože Já to neumím a Net mě nemá Rád a Já jeho Taky Nééé.Uč se Něco v 55.letech a Sám...příliš Starej PES...Přijedu Srpen/září na 1den do Brna za Davidem a za Tebou a i dalšími..a dáme Řeč,teda rád bych..záleží to na
Vás?!, já do Toho těch 300,-kaček+čas vrazím...Jinak máš sice pravdu ,že je to subjektivní názor ,ale Záleží na,, Vážností ,,Subjektu(Medvědích cca 130KG,při 15O IQ,jedoucích momentálně na 30 %+25 let Herních zkušeností a přehledu po Mág-Herní sceně..to je Kalibr i na CSC(na ty celkom Spokojené),a tohle málokdo Vydýchává..Viďte CHLAPCI...budiž Vám odpuštěno ..AméenN.Sice dbáte na Názory Čtenářů,ale Kva-kvalita je kvalita.,že A Zkušenost je zkušenost..AD Recenze:Redaktoři zásadně ovlivňují REcenze (svou ,,Prací,,..)na vybrané HRY v příslušném Měsíci a čísle Mágu..,Teda aspoň by se o to měli co Nejvíc Snažit.A psát je co Nejlépe a s PLNÝM Nasazením,a Když teda UMííí...viď Bocane,Andreew a spolek dalších Mistrů,,Magie SLOVA,,...Takže na Tohle se vymlouvat je Honzo dost Ubohé,že...
např.neúplná a nedopsaná RE na TQ+ ten OBR na Celou stranu a Černá Díra ,kam se asi Propadla cca 1/4 RE?!..Pouze Ty jsi bodoval s PREYem za zasloužený SUPER ,a i ty..mnou zapomenuté Previjú-ZOOMY byly o až 2 Třídy Lepší než ,,Zbytek,, Recenzí..Proč?!..
Hmm a TO DVD,...Potřebuje Podstatné!! Změny k Lepšímu...:FORMA i OBSAH(v %!..čumilové v.s.dlouhodobý Užitek!!)a i Funkčnost a Přítulnost a stačí 1 FULLKA!,ale za to s Perfektním servisem a 100% OK!:CZ i Manuál +komentář Spešl ze ZONE,že..,Módy(co se dají sehnat(,Mapy,Adony,patche,Utility atd.prostně Kompletoa Herní Špica i když starší ,ale Musí zvonit! a né Dunět?!+Super Mix Free a uvolněných Gamesek.....Jinak proti P-Levelu a Score nemáte Šanci!?..Ty až 4 FULKY/Měsíčně ,že...Vás převálcujou...
No a Tvé Bonus Zóne má taky dost Hříchů a jsem kdykoliv ochoten pomoct INFEM z Archívů TOP Zvon a z Mé Sklerotické Šedous HEAD,he.či odjinud..stačí Marcelovi zavčas napsat či zatelefonovat..,již od 2005 Vám nezištnou Pomoc od Zvonu nabízím..a ?!?..Uvidíme se asi až v TOM Září..Máme VÁS Fšici Rádi a Těšíme se na Doupě...Ahoj Marcel od Zvonu..P.S..he Ještě 1x Díky za to 2leté předplatné pro Dědka Marcela z Loňska...Molte Grazia..Odpracoval jsem si ho a ještě odpracuji..He. .
Marcel od Zvonu

Odeslat příspěvekod Ertefol 5. 8. 2006 11:35

Teď by mě zajímalo, co tím chtěl básník říci...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 8. 2006 12:58

Ertefol píše:Teď by mě zajímalo, co tím chtěl básník říci...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel od Zvonu 5. 8. 2006 13:56

Ahoj Cobro...díky za Kompliment,vytěžte z tohohle Prásku co nejvíc,naučte se vytěžovat co nejvíc INFA z jakýhokolvěk ,,Braku,,é
,,Vraku,, ,Tuplem,když se můžeš dostat k INFORMACI..Grátis! dneska
se prodávají Zpracované INFA v Blocích k danému Tématu za Těžké Prachy a ještě Těžší prachy se z toho daj Vytřískat..Naučte se to co nejdříve!! tahle šílená doba to vyžaduje..bohužel,a Škola Vás to Nenaučila,tak musíte na Sobě Máknout Sami!Kdo na to Má,...jinak skončíte u Kontejneru jako Marcel...he.Berte to jako SPY Advenčr s
Akčními a RPG prvky,ale Bacha tohle už nemá SAVE..tohle je REÁL..Život!! s jedním GAME OVREM...ahoj Marcel od Zvonu...
Marcel od Zvonu

Odeslat příspěvekod hola 20. 10. 2006 12:59

Zloděj křičí "chyťte zloděje" :-) Tobě zřejmě uniklo, že ve spisovné češtině se dělá za interpunkcí mezera, co? NOjo, chápu, příliš smsek! :-)
hola

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2006 13:04

hola píše:Zloděj křičí "chyťte zloděje" :-) Tobě zřejmě uniklo, že ve spisovné češtině se dělá za interpunkcí mezera, co? NOjo, chápu, příliš smsek! :-)m/quote]

Necháš Marcela :evil:
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 10. 2006 13:13

3D_Crab píše:Prosím vás, mohl by to někdo přepsat aby se to dalo číst ? Nebo aspoň přeložit o co tu jde, nějak se nechytám, děkuju :)


Jsme dvá...tuhle češtinu jaksi nechápu :lol: ..
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majorus 20. 10. 2006 13:13

SCobra píše:
hola píše:Zloděj křičí "chyťte zloděje" :-) Tobě zřejmě uniklo, že ve spisovné češtině se dělá za interpunkcí mezera, co? NOjo, chápu, příliš smsek! :-)m/quote]
Necháš Marcela :evil:l/quote]


Prase, prase je to :twisted: takže nenecháme, když někdo neumí psát ať nepíše vůbec a ať už vůbec tím neotravuje lidi na foru, pokud svůj názor chce vyjádřit, nikdo mu nebrání, alepsat takoveto, prasarny,,,toj e,,,dost,... ubohe...
čili pokud chce někdo kritizovat, měl by se naučit psát konstruktivní kritiku a hlavně přečtitelnou, já neměl výdrž přečíst víc jak dvě věty z jeho příspěvků...
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 10. 2006 13:33

Však to taky není adresovaný tobě, ale redakci. Když se ti to nelíbí, tak to nečti.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků