Ake RPG

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 30. 7. 2006 12:25

Takze hladam nejake prepracovane rpg so silnym pribehom, peknou grafikou a slusnou hratelnostou. Viete niekto o niecom?

Mam Athlon 64 3000, 1 Gb ram a ati x1600 pro
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 7. 2006 12:44

No Oblivion samozdrejme. :) A pak jeste tuna dalsich, ale to je prvni hra kterou bys mel zkusit.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 30. 7. 2006 12:53

No tak este prikladam zoznam rpg ktore som hral: Diablo, Diabo 2, Baldurs Gate, Gothic 2, Oblivion no a mozno este nejakych par kuskov na ktore si teraz nespomeniem.
Chcel by som hlavne nejaky prepracovany pribeh ktory daval zmysel hrat no a grafika je niekde na predposlednom mieste. Nebranim sa ani japosnkym rpg aj ked zatial ziadne nepoznam
Naposledy upravil Dr.Notor dne 31. 7. 2006 13:22, celkově upraveno 1
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 30. 7. 2006 13:06

Pokud te Oblivion bavil tak rozhodne zkus Morrowind. Bylo to velmi podobne.
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 7. 2006 13:09

V podstatě cokoliv od Black Isle (Planescape, Fallout, Icewind Dale, Neverwinter Nights ...), pak možná ten Morrowind, Vampires: The Masquerade, Might & Magic a já nevim co všechno ještě. Je toho spousta. Ještě Final Fantasy...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 30. 7. 2006 13:11

Pokud se nebráníš japonským RPG, pak doporučuju jednoznačně Final Fantasy VII. Hru s lepším příběhem u nás asi neseženeš. Grafika je sice nic moc na dnešní dobu, ale příběh, hratelnost a atmosféra to bohatě vynahrazují. Jedinej problém je, že u nás se orginálka už dost těžce shání.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bitskull 30. 7. 2006 16:59

Pokud by ti nevadilo sci-fi, tak kazdopadne Fallout I a II - pribeh je perfektni a atmosfera je dokonala...
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 30. 7. 2006 18:39

pises ze´s hral BG, pokud jen jednicku, jdi do dvojky + datadisk.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod piratee 30. 7. 2006 23:23

zkus treba
Vampires the masquarade: The Bloodlines
Ultima Underworld I,II
System Shock I,II (dvojka ma prijemnou grafiku, ale jeste si stahni neoficielni modely nepratel - vypadaji mnohem lepe ...jmeno si uz nepatamuji...)
a zminovane FFVII
piratee
First Blood

Odeslat příspěvekod botepidemic 31. 7. 2006 00:11

Dr.Notor píše:No tak este prikladam zoznam rpg ktore som hral: Diablo, Diabo 2, Baldurs Gate, Gothik 2, Obliv....


ty si hral Gothica dvojku a jednicku ne? hochu dvojka je slabej odvar, mozna ma lepsi grafiku, ale jinak nic
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 31. 7. 2006 00:43

botepidemic: Ty? Co ty tu děláš? :-))
Mě přijde dvojka lepší než jednička, i když mi ted apřeijde, že hratelně jsou na tom skoro stejně;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dr.Notor 31. 7. 2006 13:21

Vdaka za navrhy zatial skusim Neverwinter Nights potom mozno Gothic 1, ak vas este nieco napadne tak napiste.
Dr.Notor
First Blood

Odeslat příspěvekod Grom 31. 7. 2006 13:48

Pokud máš rád svět Hvězdných válek, tak určitě zkus SW Knights of the Old Republic I a následně druhý díl s podtitulem The Sith Lords. Na obě hry jsou k dispozici češtiny a příběh se mně osobně velmi líbil.
Metal forever !!!
Grom
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 31. 7. 2006 14:05

já SW nemám rád a ty RPG mě bavili, takže bych je taky doporučil... zvlášť jednička byla výtečná. Dvojka taky, ale hlavně na konci ztrácela dech a působila dost nedodělaně. Stále to však bylo výborné RPG.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gulde 1. 8. 2006 00:22

Ještě musim Doporučit IceWind Dale1, 2, výtečné RPG, a Baldurs Gate 2;-).
Druhý den mne vyhodili z práce, prý že mám poruchu osobnosti...to je v pořádku, mám ještě další čtyři.
Gulde
Killing Spree

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků