Nejobtížnější hra vašeho života ?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Cvokk 27. 6. 2006 16:59

Might and Magic 6 hraju už několik let a furt ne a ne se dostat ke konci. rek bych ze to je 100% nejdelší hra co sem hrál. ale nejtěžší je ten podělanej osel!!!!!! :evil:
neberte me vazne
Cvokk
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 27. 6. 2006 17:18

Cvokk píše:Might and Magic 6 hraju už několik let a furt ne a ne se dostat ke konci. rek bych ze to je 100% nejdelší hra co sem hrál. ale nejtěžší je ten podělanej osel!!!!!! :evil:!/quote]

Jakej osel? Tuhle hru znám taky skoro nazpamněť. Začínal jsem jí nepočítaně, dokonce mám rozepsanej obsáhlej návod, ale ne a ne se dostat nakonec :) Chce to dobře poskládat partu a pak to celkem jde. Ale jednoduchý to rozhodně nejni :)
Neznám delší hru než Wizardry 7 ale M&M6 se mu drží v patách.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naryan 26. 7. 2006 23:26

[quote="Jack O´Neill";Nemyslíš náhodou Serious Sam: The Encounte?t/quote]

Nic Takoveho neni. Je bud Serious Sam The First Encounter, Serious Sam The Second Encounter a Serious Sam 2.
Naryan
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alimak 27. 7. 2006 08:06

Cvokk píše:Might and Magic 6 hraju už několik let a furt ne a ne se dostat ke konci. rek bych ze to je 100% nejdelší hra co sem hrál. ale nejtěžší je ten podělanej osel!!!!!! :evil:!/quote]


Tuhle hru jsem dohrála jen s velkými obtížemi. Je zatraceně dlouhá a zabralo mi to asi půl roku života :)

Jinak nejobtížnější hra (spíše konec hry) byl pro mě Undying, toho bosse na konci jsem nikdy neudělala :?
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 27. 7. 2006 08:21

Tak já jsem například musel vzdát datadisk k X-Wingu, myslím, že se jmenoval B-Wing. To prostě vůbec nešlo.

Jinak dost těžké byly Wizardry 7, hrál jsem je s drobnými přestávkami 11 měsíců a dvakrát jsem psal do Score, co dál - internet ani návod u nás tenkrát neexistoval.

Co jsem slyšel, tak hodně těžké je zabíjení nepovinných bossů ve Final Fantasy, zejména v desítce. Ale do toho jsem se ani nepouštěl, tak hardcore zase nejsem.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Alimak 27. 7. 2006 08:37

Chumbaba píše:Co jsem slyšel, tak hodně těžké je zabíjení nepovinných bossů ve Final Fantasy, zejména v desítce. Ale do toho jsem se ani nepouštěl, tak hardcore zase nejsem. /quote]


Ty jsou skutečně hardcore, chce to hodiny a hodiny levelování. Na jednoho jsem ve hře omylem narazila a v okamžiku byl ze mě mastný flek.
Alimak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod insyder 27. 7. 2006 08:48

pri hre stuntman, vsetky tie kaskaderske kusky zdolat na 100% bola riadna makačka, ale stalo to za to.
insyder
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 7. 2006 09:42

Alimak píše:Jinak nejobtížnější hra (spíše konec hry) byl pro mě Undying, toho bosse na konci jsem nikdy neudělala :?-/quote]

Ale jde to,jen musíš mít trpělivost.Po poslední přeměně už není tak nebezpečný a bleskama ho jde užižlat tak do 20 minut.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Raider 27. 7. 2006 12:32

Já ani nevím většinu her sem dohrál bez problémů ale myslím že nejtěžší byla asi ten Warcraft 3:TFT
"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinston
Raider
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 7. 2006 08:01

Rayman 1! toto je zatim nejtezsi hra, kterou jsem kdy hral... clovek se musi strefovat na miniaturni plosinky, pozdeji jeste za kluzkych podminek... krasna a naprosto nerpimerene tezka hra.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peroxid 28. 7. 2006 09:39

jojo Warcraft3 dost tazka ale este rozmyslam
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra
peroxid
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NOD82 31. 7. 2006 01:30

Forbidden Siren-jednoznačně nejtežší hra,kterou jsem kdy hrál.Podle mě nejde dohrát bez návodu.Opravdu by mě zajímalo,jestli někdo z vás to dokázal.Takový frajer snad ani nemůže být... :shock: Snad sami tvůrci... :mrgreen:
NOD82
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 13. 8. 2006 19:59

asi Project IGI (nebyli tam SAVY) ... a teď momentálně hraju nejtěžší závodní hru -> Richard Burns Rally :o
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 13. 8. 2006 20:04

budiž mu země lehká (malinkatá odbočka od tématu, já vim)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ondra6 14. 8. 2006 20:30

Všechny tady zmiňovaný hry jsou jen o zvládnutí motoriky. U mě s přehledem vede Fish Fillets. Známej to po třech letech pravidelnýho hraní dohrál a to nic jinýho nehrál. Přiznal, že na jednu předposlední misi sehnal na netu radu, jinak to sjel sám. Prej se chystá další díl, to zas bude mít v hospodě keců...
Ondra6
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků