Proč je Doom 3 tak neoblíbený ?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 24. 7. 2006 21:00

jj...Resurection of Evil mě bavilo více než původní hra :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 7. 2006 12:55

V tom Painkiller to fakt ae nevím proč mě to přitáhlo, vyběhlo jich dvacet a všecky dát to bylo super, nevím ale proč, páč jinak takový hry nehraju, to by mě zajímalo, co na tom bylo pěknýhooo.. :lol: Možná to dělalo i to, že pokaaaždé si byl v jiném prostředí, to bylo taky fajn.. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 7. 2006 13:06

Mrak píše:V tom Painkiller to fakt ae nevím proč mě to přitáhlo, vyběhlo jich dvacet a všecky dát to bylo super, nevím ale proč, páč jinak takový hry nehraju, to by mě zajímalo, co na tom bylo pěknýhooo.. :lol: Možná to dělalo i to, že pokaaaždé si byl v jiném prostředí, to bylo taky fajn.. :DV/quote]


... lidi to baví protože žádná jiná hra v tomto žánru prostě není (Painkiller + Serious) nevím proč ale někdo někdy řek že takový hry (bezduchý střílečky) jsou hnusný a výrobci je prostě nedělali ... a hráčům to prostě chybí ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 7. 2006 13:09

Fuck8r píše:... lidi to baví protože žádná jiná hra v tomto žánru prostě není (Painkiller + Serious) nevím proč ale někdo někdy řek že takový hry (bezduchý střílečky) jsou hnusný a výrobci je prostě nedělali ... a hráčům to prostě chybí ...r/quote]

Tj možný.. Já fakt jinak nehraju tyhle hry, kde jen jdeš, ratatatata a další mise, ale u toho Painkillera to bylo prostě návykový... Ani D3 A Q4 nejsou tak bomba.. Mnu, SS2 budu muset zkusit, jednička už má horší grafiku pro mě.. :lol:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 7. 2006 13:12

SS2 je dost dobrý, ale postupem času se to podle mě nedá zvládat, jak na tebe nabíhají po desítkách :lol:...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2006 13:18

Dá,vždycky se to dá a i v D3 by bylo fyjn,kdyby se na Tebe vrhali v těch "úzkých uličkách".Aspoň by to mělo grády,jak by se přez sebe sápali.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 7. 2006 14:11

No, v D mě toto neláká :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2006 14:40

No třeba takové tisíce tritů a brokovnicí je kosit po stovkách.Paráda 8)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 7. 2006 14:45

A velké prostranství, míň tmy a méně odolné nepřátele a je z toho ten pravý DOOM...
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 7. 2006 14:49

Nějak tak, hlavně ta tma mě už chvilkama něco :x ... pořád jen tma :x a tma :x
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 25. 7. 2006 14:57

Ertefol píše:A velké prostranství, míň tmy a méně odolné nepřátele a je z toho ten pravý DOOM...
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 25. 7. 2006 14:59

nooo :) Grafiku bych klidně oželel, určitě by to vypadalo líp jak Doom a hůř jak Painkiller snad taky ne :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 7. 2006 16:43

_DAVE_ píše:
Ertefol píše:A velké prostranství, míň tmy a méně odolné nepřátele a je z toho ten pravý DOOM...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ted 4. 8. 2006 15:13

Měl bych otázku na někoho, kdo se dostal alespon do 3/4 hry. Kdo byl Sabaoth? myslel jsem, že je to společník Swanna, ale teď to hraju po druhý a ten společník umřel úroveň předtím
Welcome to the underbelly of modern civilization.
Ted
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 4. 8. 2006 22:06

Sabaoth je bos z Central Procesingu B.
http://games.tiscali.cz/navody/doom3navod2/index.asp
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků