Holky a vše kolem nich- ctete pravidla na prvni strane

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 7. 2018 14:18

Nejlip nad tim nepremyslet. Jestli se chce vyspat s nekym jinym, tak tomu stejne nezabranis. Misto toho se soustred aby k tomu nemela duvod.

Jestli ji automaticky neveris, tak ten vztah nema smysl a je jenom otazka casu nez se vytasis s nejakou konspiracni teorii a ji dojde trpelivost.

Je mi jasny, ze si nebudes chtit vyzivovat nekoho kdo spi s nekym jinym, ale myslim ze bys na nejakou bokovku prisel docela brzo.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 7. 2018 15:50

To je právě to, moc přemýšlím. :-/
To nechce, já to vlastně i nějakým způsobem vím, že ne, pořád věřím v to, že jak je upřímná, tak by to ukončila včas (není nic, co by nás svazovalo), stejně jako bych to udělal já, to už jsme řešili tisíckrát.

Je právě problém v minulosti u jiné, kdy se moje domněnky potvrdily, ale tam tomu opravdu všechno nahrávalo a bylo to jasný, tady právě to tak není, ale ta zasr. nedůvěra v ženské pokolení a opakování historie, nízké sebevědomí a žárlivost, to je takovej zkur.enej kruh a bojuju s tím cca měsíc.
Snažím se neprudit s žádnejma teoriema, ale aktuálně řeší na ***** životní situaci, takže toho má až až na to, aby ještě řešila mě, tudíž ji tím akorát vyčerpávám víc místo nějaké podpory. :-/ Bych potřeboval nějakej oblbovák, co vypne tok zbytečných myšlenek.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 7. 2018 21:50

No vole jestli budeš žárlivej, tak ti zahne určitě :-D
Buď tak dobrej, aby neměla důvod ti zahybat. Tím nemyslím, že máš bejt ťuťu ňuňu nejhodnější hošík, buď samec. Snaž se, ať je o tebe zájem i od jiných, který ona vycítí.
A pro jistotu... podveď ji první. Dodá ti to koule a když tak si nebudeš pak připadat jak kokot. Z mého pohledu občas zahnout je jen ku prospěchu, protože ty si ověříš, že furt ještě nejsi máslo, který nechce nikdo krom tvé vlastní holky, což může být stejně setrvačnost, a hlavně si ověříš, že máš doma to nejlepší a budeš svou partnerku milovat o to víc a o to víc budeš spokojený.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 7. 2018 14:35

Ty vole, to je rada. Zahni první. :D Právě, že zájem od jiných je fajn do té doby, než to dělá zle, což občas dělá, takže bych to nepřeháněl. :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 7. 2018 16:46

...don´t give *****
Nejlepší rada.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 27. 7. 2018 18:58

Snažím se. Ono taky, jak se člověk nudí a nemá co dělat, tak vymejšlí <->viny.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 29. 7. 2018 16:29

Buď na vztahy srát jako správnej king a nebo začít něco dělat. Nechápu, jak se můžeš v dnešní době nudit. Prostě něco dělej, tím ti vzroste i sebevědomí a partnerku měj jako partnerku a ne jako část sebe.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 8. 2018 22:30

Kdo jste a co jste udělali s naším tdjohnem :tleskani
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 6. 2019 14:45

Tak jak pokračujete, svůdníci?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 7. 2019 00:58

Ze dne na den.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 7. 2019 22:10

Furt s tou samou. Budem se sestěhovávat. Game over :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2019 00:17

Která to je? Ta s tou náloží v puse? A kde se vzala? Si pamatuju nějakou u auta, jak jsi posílal. To je ona?

-- 3. 7. 2019 01:19 --

Jinak já minulej rok akorát jednu oslovil, protože jsme se potkávali častěji a přišlo mi, že je to jasné, a nějak moc nadšená z toho nebyla :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 7. 2019 20:04

Jo, to je ona. U auta nevím, co jsem posílal.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 7. 2019 21:32

A neplánoval jsi asi deset milenek? Přece nemůžeš být s jednou, když jsi frajer, jako ten na tý fotce s doutníkem, který nic neřeší, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 7. 2019 23:12

Plánoval, než mi došlo, že je to jen póza. Mít jednu dobrou nebo 10 dobrejch je v reálu to samý. Jen si můžeš připadat jako větší borec. Jenže by to znamenalo vyvinout úsilí, protože zas tak úžasnej taky nejsem. No a pokud by to znamenalo vyvinout úsilí, abych byl frajer, byl bych vlastně ještě pořád frajer?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků