Silent Hill

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 12. 7. 2006 09:55

jezek: to je ovsem nemile... ale co, spoustu filmu jsem videl poprve na DVD a uzil si je na max. DVD by melo vyjit nekdy v srpnu

icludes: kurna nak na co cekas. popis sve dojmy.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 7. 2006 09:58

Dobrý film, určitě ne Bčkový, ale některé scény se mi zdály dost přehnané :lol: ... ale líbil se mi, i když horory atp. moc nemusím :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 7. 2006 10:07

Paar píše:jezek: to je ovsem nemile... ale co, spoustu filmu jsem videl poprve na DVD a uzil si je na max. DVD by melo vyjit nekdy v srpnu

Docela jsem si na zvykl a aspoň mám na to doma klid.Uvidíme...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 12. 7. 2006 10:19

SH movie vůbec neni špatnej, ale <malej spoiler>

mínus jsou davový scény. Silent Hill hry byly krapet o něčem jiném, než dohadování se s bandou šílenců... V temném bloudění očistcem spolu s pár ne úplně duševně vyrovnanými jedinci. A taky je škoda, že Pyramid Head nedostal více prostoru. Jinak velmi chválím ztvárnění otherworldu, pyramid headea a sester, dát do filmu hudbu z her byl výborný nápad. Největším mínusem Silent Hill filmu je to, že je to film :). Nejde narvat děj tří desetihodinových her do dvouhodinového filmu, nehledě na to, že takovou atmosféru zkrátka film nemůže nabídnout. Jo a kdyby byl zfilmován jen druhý díl, ani trochu bych se nezlobil.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 12. 7. 2006 11:03

SPOILER (nejspis)

pokud vim, je film zfilmovana jednicka, akorat s prvky z dalsich dilu.

sestricky me rozesmaly, videt jich tucet jak skoro "tanci", to se nedalo vydrzet.
on to ani horror nebyl, spis napinava podivana... ja se u toho nebal.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 12. 7. 2006 11:06

Protože jsi zhruba věděl,co se bude dít,respektive co můžeš čekat....
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 12. 7. 2006 11:20

Já se taky moc nebál. It's just movie, v Silent Hillech - hrách, mě ta depresivní atmosféra totálně pohltila, ve filmu moc ne. Je to vcelku logický, ve hře jsem v jedný větší lokaci byl nejmíň 30 minut, což potom člověka zdeptá, bejt dlouho v nějakym psycho prostředí. Si pamatuju v jedničce, jak už jsem začínal bejt zoufalej z tý školy, jsem tam byl hrozně dlouho a už to začínalo bejt znát :)
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 12. 7. 2006 13:22

Tak já už to taky viděl v kině a rozhodně mě neklamal, začátek filmu byl skoro k nerozeznání od hry. Taky mi tam ale nějak neseděl ten kostel plnej lidí. Nevim dost mi tam chyběla nějaká vedlejší postava typu Eddie či Angela. Ale každopádně podle mě první film podle hry, který neudělal ostudu hře.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 12. 7. 2006 15:19

dneska se na Sillent hill podívam...už se těším :-)
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 12. 7. 2006 15:38

tak pak vepis svuj dojem...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 12. 7. 2006 18:03

Tak teď jsem se na to dodíval....Fakt psycho-šílený film, hru jsem nehrál (akorát začátek u kámoše a vubec jsem nevěděl o co tam jde a co mám dělat a bylo to fakt jen chvilku) a radši ani nechci :-) Jako film se mi to dost líbilo, akorát se na to budu muset podívat ještě někdy jindy v lepší kvalitě..celé dvě hodiny jsem seděl s otevřenou pusou a jenom čuměl...Kdybych hrál hru tak to už vidím jak kupuju plínky (hru vždycky prožívám a to doslova :-) )...ta hudba tam byla taky skvělá....jsem plný různých dojmů...Prostě a jednodušše : líbilo se mi to...


EDIT: Ten konec jak jste někde psali byl taky dobrý...hodně zvlátní taková ta muzika a tak....dobre
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 13. 7. 2006 00:51

hudba je primo z games a je to to nejlepsi, co se na poli horroru objevilo...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 13. 7. 2006 10:28

jo to už jsem tu četl no....udělali to dobře..Sillent Hill by mohl být vzorem při předělávání hra do filmu ...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 13. 7. 2006 10:44

Smoke píše:akorát se na to budu muset podívat ještě někdy jindy v lepší kvalitě
v/quote]

ugh, o kvalitach kinoripu Silent Hill jsem uz slysel dost. Zajdi si na to prosimte do kina.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Smoke 13. 7. 2006 11:21

:-D no ještě uvidime...
Nenávist je přítěž.

The future belongs not to those who wait...
Smoke
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků