Devil May Cry 3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 5. 7. 2006 19:35

Hrál jsem tuhle hru na PC ale nějak se do ní nemůžu dostat...prostě je to strašná nuda...malá lokace kde se zjevuje milion příšer a ty jen rubeš co to dá...vím že na PS2 to je oblíbené ale můžete mi říct co je na tom tak zábavného?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 19:41

je to totiž čistokrevná rubačka, něco jako Painkiller mezi FPS tam tě taky zavřou v místnosti a dokud všechno nepobiješ dál se nedostaneš, taky proto sem jí nehrál a ani mě neuchvátila když sem jí viděl (ted sem mluvíl o Painkillerovi), vím že píšeš na PC a tam je to jiné ale i tak- sakra odrazuješ mě, já jí měl na PS2 v merku za 399 neber to, no ted stejně nejsou peníze takže si to ještě nechám projít hlavou ale dost sem nad ní uvažoval, je to zvláštní na PS2 sbírala poměrně vysoká hodnocení, nadruhou stranu PC neni PS2 to byl i případ na Xbox chváleného Halo a na PC z ní byla tuctovka, každá z těchto platforem má jiné ideály
Naposledy upravil Skinny dne 5. 7. 2006 19:43, celkově upraveno 1
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 5. 7. 2006 19:43

Právě ta rubačka, DMC3 není žádná pařba na měsíc, je to fajná, nenáročná oddechovka, skvělě zpracovaná.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bastardik 5. 7. 2006 19:53

Hral uz nikto z vas special edition dmc3?
Live for everything, die for nothing.
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 5. 7. 2006 20:47

Bastardik píše:Hral uz nikto z vas special edition dmc3?


jo hrala,, na pc ani jina veze neni
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 5. 7. 2006 20:55

Peter S. Kenedy píše:Hrál jsem tuhle hru na PC ale nějak se do ní nemůžu dostat...prostě je to strašná nuda...malá lokace kde se zjevuje milion příšer a ty jen rubeš co to dá...vím že na PS2 to je oblíbené ale můžete mi říct co je na tom tak zábavného? /quote]


takmer nekonecne komba, cutsceny, styl, na rubacku neuveritlene prepracovany pribeh .. tie robia tuto sagu tym cim je, vybornou hrou. Treti diel sa atmosferou na jednicku nechyta ani zdaleka, avsak je o nieco zabavnejsi. Dvojka v recenziach nedopadla najlepsie, tento diel som nehral.
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bastardik 5. 7. 2006 21:29

Alianna píše:
Bastardik píše:Hral uz nikto z vas special edition dmc3?


jo hrala,, na pc ani jina veze neni

co? to uz vyslo na PC?
Bastardik
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 7. 2006 21:33

jinak vubec sem si to nevšiml, až ted já jen viděl Devil May tak mě to trklo ale DMC se píše Devil May Cry tak to kdyžtak oprav
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 5. 7. 2006 21:34

Peter S. Kenedy píše:Hrál jsem tuhle hru na PC ale nějak se do ní nemůžu dostat...prostě je to strašná nuda...malá lokace kde se zjevuje milion příšer a ty jen rubeš co to dá...vím že na PS2 to je oblíbené ale můžete mi říct co je na tom tak zábavného? /quote]

Trva dlouho nez se do toho dostanes.
Me tahle hra zacala skutecne PORADNE bavit, az kdyz jsem ji hral potreti. Dej tomu cas, vyplati se to. Je to stale jedna z mych nejoblibenejsich her. Ovsem PC verzi jsem nehral.

Jinak jde vice mene o to, ze az se to dostane ovladani do krve, uzijes si to, ze muzes postavu 100% ovladat. A u bossu to budes potrebovat, ver tomu. Doporucu zacit z vypracovanim stylu trickster.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 5. 7. 2006 22:18

DMC3 je výborný, ale přesto se ani náhodou nechytá na první díl, ten byl výborný jak grafikou tak hudbou, atmosférou i celkovým ztvárněním. Dnes už je to klasika. Kdo nehrál tak jakoby nebyl :-)

A to i přesto, že v tomto žánru je plno dalších výborných her, některé jsou bohužel téměř neznáme, ale přesto výborné (např. Rygar, Mark of kri - výborné skloubení s stealht akcí a navíc má zajímavý soubojový systém, a další).
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 5. 7. 2006 22:33

no nevim jak na ps2 ale pc verze je obcas dost kostickovata a trochu to obcas zpomaluje ,,, a video jsou hnusne zkomprimovana do mpg fuj ,,, ne aby se ted nekdo hrabal ve slozce se hrou a koukal na ne driv nez to tam dohraje :) ,,, jo pc verze vysla uz asi pred deseti dny ,,
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 7. 2006 01:37

Ty jsi alianno PC verze již dohrála??Má to smysl to hrát..jsem projel první kolo, pak zapl druhé a už mě to přestalo bavit...nevím jestli to stojí za to to zkoušet dál...ale to ovládání je šílené...píše mi tlačítka podle čísel...to by bylo OK protože muj gamepad rumblepad 2 to taky má podle čísel ale čísla vůbec nesouhlasí sakra tak mě to dost mate a na klávesnici to nemá smysl...škoda že to nepodporuje na PC vibrace
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 7. 2006 02:16

zrovna dmc3 stahuju takze se na nej celkem tesim
dmc byla super parba ale ocenil sem ji az tak na 3 zahrani
akorat si neumim predstavit jak to budu hrat na pc hmm
joypad nemam :(
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 7. 2006 08:04

->Peter S. Kenedy: nemuzu nez doporucit zahrat si to na PS2. Nebo prekousni PC mouchy a dohraj to tam. Pokud to neudelas, pripravis se o jedny z nejgenialnejich souboju s bossy. Co se tyce bossu, RE 4 hadr 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 6. 7. 2006 09:29

No teda na klávesnici si DMC hrát neumím představit. Tohle je podle mě typická hra, která na PC nepatří, stejně jako na konzole nepatří point & click adventury nebo strategie (myslím PC ražení, ne Pikmin apod.) Tak akorát se PCčkáři utvrzují, že na konzoli jsou samé debilní hry, protože na PC se to hraje úplně jinak než na konzoli.

Dycky mě fascinuje když na PC vyjde nějaká plošinovka (Doba ledová, Robots, apod.) a ve všech časopisech se píše "typická konzolvá hra" apod. a dostane to docela dobré hodnocení, ale při tom s konzolovými plošinovkami se to nedá vůbec srovnávat (Ratchet, Jak, Mario..), tam je to průměr nebo spíš podprůměr. A tak vzniká mezi PC hráči dojem, že plošinovka na konzoli=plošinovka na PC.
A ještě navíc se to na klávesnici téměř nedá hrát, nějak podobně na tom budei i DMC3.
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků