Doupě 6/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 6. 2006 13:59

Darwel píše:Co?! Level že nemá fórum? He?H/quote]

Jo a kde?A řeší se tam taky věci s vadnými DVD?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 9. 6. 2006 19:41

Peter S. Kenedy píše:
Darwel píše:Co?! Level že nemá fórum? He?H/quote]
Jo a kde?A řeší se tam taky věci s vadnými DVD? /quote]


V menu klepnes na polozku "Diskuzni fora" :lol:
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 9. 6. 2006 21:35

Berzeger píše:
Peter S. Kenedy píše:
Darwel píše:Co?! Level že nemá fórum? He?H/quote]
Jo a kde?A řeší se tam taky věci s vadnými DVD? /quote]

V menu klepnes na polozku "Diskuzni fora" :lol:

HA už jsem to našel...a nějaké připomínky na DVD tam fakt jsou ale asi jich není tolik...a mě se to nestalo u jejich DVD nikdy
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 10. 6. 2006 23:03

nj me taky ne.. hele taky vam na novym (06/2006) Doupeti blbne video na Call of Duty 3? ostatni jdou v poho, ale tohle video se jednou za cca 3 sekundy asi na 5 vterin sekne, pak skoci o kus dal a dela to navic kosticky (tim nemyslim porad ceske televize pro deti :lol: ).
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danniel 11. 6. 2006 08:18

Berzeger píše:nj me taky ne.. hele taky vam na novym (06/2006) Doupeti blbne video na Call of Duty 3? ostatni jdou v poho, ale tohle video se jednou za cca 3 sekundy asi na 5 vterin sekne, pak skoci o kus dal a dela to navic kosticky (tim nemyslim porad ceske televize pro deti :lol: ).

Zkoušel jsi ho zkopírovat na disk a přehrát? Protože mně to dělalo to samé ale tohle by mělo pomoct.
Games don't make people violent, lag does.
danniel
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 11. 6. 2006 14:02

Buďme rádi, že máme Doupě, Level, Score, Gamestar -ten už nééé :( R.I.P u nás v Čechách v takové dobré kvalitě. Třeba jsem si stáhl z netu jedno číslo naskenovaného Computer Gaming Worldu, myslím že z ledna, abych se kouknul, jakou má úroveň a je to dost bída. Na každé straně je reklama. Hodně je tam taktéž celostránkových reklam a pod. Časopis jako takový se dal číst až od stránky 21. Do té stránky byly samé reklamy a sem tam mezi něma nějaká nereklamní novinka. Recenze tam jsou většinou na půl strany, a jsou dlouhé, s trochou nadsázky, jako tenhle příspěvek, což je docela síla. Např recenze na NFS: Most Wanted tam zrovna byla, na PoP:TT - přesto na půl strany. Takže opravdu buďme rádi za to, že česká herní žurnlistika včetně Doupěte je na dosti dobré úrovni.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewarter 30. 6. 2006 12:42

Jo.Hlavně je best,že se v doupěti taky věnujou konzolím.To v levelu když sem ho četl naposled byl malinkej sloupecek o jedny hře na NDS a tim to haslo.A ohledně zahraničních časaku to nevim ponevadž sleduju jen net.Ale těší mě že sme takhle vepředu.
Musím zabít Vočka,Wii.
Musím zabít Vočka,Wii.
-Homer Simpson
dewarter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2006 13:21

dewarter píše:Jo.Hlavně je best,že se v doupěti taky věnujou konzolím.To v levelu když sem ho četl naposled byl malinkej sloupecek o jedny hře na NDS a tim to haslo.A ohledně zahraničních časaku to nevim ponevadž sleduju jen net.Ale těší mě že sme takhle vepředu.m/quote]

No tak redakce Levelu pokud vim, vydává samostatnej časopis o konzolíchm, tak proč to cpát ještě do Levelu - aspoň je víc místa na obojí.
I když i v českých časopisech je těch reklam až až.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 30. 6. 2006 14:29

SCobra píše:
dewarter píše:Jo.Hlavně je best,že se v doupěti taky věnujou konzolím.To v levelu když sem ho četl naposled byl malinkej sloupecek o jedny hře na NDS a tim to haslo.A ohledně zahraničních časaku to nevim ponevadž sleduju jen net.Ale těší mě že sme takhle vepředu.m/quote]
No tak redakce Levelu pokud vim, vydává samostatnej časopis o konzolíchm, tak proč to cpát ještě do Levelu - aspoň je víc místa na obojí.
I když i v českých časopisech je těch reklam až až.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 30. 6. 2006 16:54

Ou, moje chyba. Nějak mi to nedošlo (přítelkyně už je pryč, tak sem trochu mimo). Tak nic no.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 30. 6. 2006 18:05

Redakce Levelu nevydává OPS2, vydává ho firma Vogel Burda Communications, která stojí za časopisy Level, Ops2, Chip, Ppk a Svět DVD. Do ops2 píšou pouze někteří externisté z Levelu a naopak.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dewarter 30. 6. 2006 22:04

To nic nemění na tom že Doupě je asi jedinej herní časák co píše o všech konzolích(NDS,PSP,PS,Xbox,Gamecube a ted i WII)Takže je pro mě v tuhle dobu prostě best.
Musím zabít Vočka,Wii.
Musím zabít Vočka,Wii.
-Homer Simpson
dewarter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 30. 6. 2006 23:04

To byla reakce na SCobru...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 22. 9. 2006 15:19

Jooo Doupě všechno pěkně vipíše a americky časek se s toho ****
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků