Anime

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 17:08

Já jsem četl postřehy LaughingMana a byl jsem také zvědavý, co si o tom myslí něžné pohlaví :) ... po tom, co on psal :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 28. 6. 2006 17:11

LaughingMan píše:
simsah píše:Jo, ale taky ne moc dobrou :mrgreen: - ale tědkonc pilně cvičím, už asi 2 dny :mrgreen::/quote]

Doufám, že až budeš s nějakou spokojen tak pošleš :wink: . Já měl taky takový sklony, ale vážně mi to moc nejde :( .!/quote]


Já jsem jednou dělal jednu takovou malou animačku- ale nějak jsem na to zapoměl :mrgreen: :lol: :mrgreen: - ale teď si mi to připoměl a já se jí pokusím dodělat- ale je vážně strašná- žádná krev, žádný hentai :mrgreen: :lol: :mrgreen: btw: kdyžtak jí sem pak hodím...
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 6. 2006 17:11

Z toho si nic nedělej simsahu. Já o anime a manze vím od svých 12 a až teprve před rokem a půl jsem si ji mohl "sháňet." Už mi je 19. ^^

Jinak mezi moje oblíbené anime seriály patří Monster. Jedna z nejlepších detektivek mého života. Pak určitě Haibane Renmei. Příběh o andělích co se snaží vzlétnout. Dost doják. A pak Bebop. Tady nemusím nic dodávat.

Z filmů se mi líbí Princezna Mononoke. Viděl jsem i ostatní Miazakiho práce, ale tahle byla nejlepší. Hodně duchovní o souznění duše s přírodou. Něco jako Stařec a moře. ^^
Bebop film. Záporák Vincent a jeho vzhled je nezapomenutelný. Hlavně dialogy jsou dobře rozvedené a závěrečný fight na staveništi.
Vampire hunter D. Akční řezba kdy lovec stíhá upíra, který unesl dceru zámožného muže. Jako v MGS všechno není takové jak se zdá na první pohled.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 28. 6. 2006 17:16

Rick Deckard píše:Z toho si nic nedělej simsahu. Já o anime a manze vím od svých 12 a až teprve před rokem a půl jsem si ji mohl "sháňet." Už mi je 19. ^^
j/quote]



Tak to na tom ještě nejsem tak špatně.... díky :wink: ...
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 28. 6. 2006 17:25

no každý je anime zasažen ,, tady je důkaz kdo z vás nekoukal na tohle ? http://www.animenfo.com/animetitle,963,cxnvpp,maya_the_honey_.html
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 28. 6. 2006 17:28

Alianna píše:no každý je anime zasažen ,, tady je důkaz kdo z vás nekoukal na tohle ? lurl]http://www.animenfo.com/animetitle,963,cxnvpp,maya_the_honey_.html[/url]



JJ- jsem slyšel že to je také anime- ale nějak si na to moc nepamatuju- moc jsem to nesledoval- a taky mi to jako anime nepřišlo, i když dřive princezna moněco taky ne.
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 6. 2006 17:29

Mája je z japonska. Já to věděl. Vilík vždycky měl tak divně šikmé oči.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 6. 2006 17:29

Rick Deckard píše:Mája je z japonska.Vilík vždycky měl tak divně šikmé oči.
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 28. 6. 2006 17:31

holt japonci ovladli ceskou televizi daleko drive nez s pokemoni atd....
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 6. 2006 17:32

Třeba loutková verze šípkové růženky byla dělána spoluprací českých a japonských tvůrců.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 17:34

pockat... maja je opravdu anime? ta co byla u nas v TV?
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 28. 6. 2006 17:35

Paar píše:pockat... maja je opravdu anime? ta co byla u nas v TV?


Jo :wink: dobrý, ne? :D
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 28. 6. 2006 17:36

to je silenost!!!! no jake prekvapeni me jeste cekaji...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaughingMan 28. 6. 2006 17:38

Rick Deckard píše:
Jinak mezi moje oblíbené anime seriály patří Monster. Jedna z nejlepších detektivek mého života. Pak určitě Haibane Renmei. Příběh o andělích co se snaží vzlétnout. Dost doják. A pak Bebop. Tady nemusím nic dodávat.

m/quote]


Souhlas Monster mám právě rozkoukaný a je to zase něco úplně novýho, dost se mi tam líbí ta hlavní postava doktor Tenma. A Haibane to je taky moje srdeční záležitost, kouzelný příběh s nádhernou hudbou jen mě mrzí, že to má pouze 13 dílů a já bych se tak rád dozvěděl co je za tou zdí.
I thought what I'd do was, I'd pretend I was one of those deaf-mutes.
LaughingMan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wiskas 28. 6. 2006 17:45

Na anime se pravidelně dívám už přes rok a půl, od doby co jsem začal hrát japonské hry :D a moje nejoblíbenější je Kumo no Mukou, Yakusoku no Basho neboli Beyond the Clouds, The Promised Place - opravdu nádherně udělané scifi drama. A mimochodem Makoto Shinkai, tvůrce Kumo no Mukou, vytvořil svůj předchozí film Hoshi no Koe neboli Voices of a Distant Star úplně sám, teda kromě hudby a dabingu, s čímž mu pomáhali jeho přítel a žena.

Jinak před pár dny jsem narazil na tohle místo, kde se dá teoreticky koupit anime. Jak je to prakticky nevim, zatím jsem objednal a uvidí se za měsíc :(
For God doth know that the day ye eat thereof yer eyes shall be opened and ye shall be as gods, knowing good and evil.
Wiskas
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků