Metal

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 15:54

myslíš klip Blood Red Sandman nebo Would You Love A Monsterman? tři klipy k vidění na http://www.lordi.org
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 27. 6. 2006 16:03

Blood red sandman.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 27. 6. 2006 18:04

Teď jsem shlídnul všechny 3 klipy - sakra, asi začnu poslouchat metal :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 18:09

ja nechápu, proč někteří lidi hledí na metal skrz prsty, jako na hudbu pro magory... Když někde řeknu, že jsem metalista tak si půlka lidí dělá rovnítko se satanista :roll: :evil: Když jsem jedné kamarádce nabízel písničky, tak jsem ji nejdřív nabídnul Roxette, to se jí líbilo moc a moc. Pak jsem šlápnul vedle s Papa Roach (prý je to na ní moc tvrdé, njn, Getting Away With Murder jsem asi neměl začínat), tochu se jí líbila Hypnotize od SOAD a pak mě napadli Rhapsody... To mi řekla, že je to vážně nádherné. No a když jsem řekl, že je to Symphonic !Metal! tak byla mírně vyvalená, ale líbí se jí to :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 27. 6. 2006 18:20

Aha! Sem se divil, ze po par tonech Cradle of filth divciny vzdycky s krikem uzecou :twisted:
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 18:37

tak Cradle of Filth je něco jiného :lol: Ale Metal má mnoho tváří... takže to, že ho mnoho lidí zatracuje a spojuje se satanismem je... na pováženou
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 6. 2006 20:15

Ertefol píše:ja nechápu, proč někteří lidi hledí na metal skrz prsty, jako na hudbu pro magory... r/quote]


Ještě do dnes jsem na ní taky tak skoro koukal, ale už poslouchám Manowar a metal je good :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 27. 6. 2006 20:50

Nightwish (este s Tarjou), Within Temptation a Rhapsody jsou celkem dobri, obcas poslechnu.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 27. 6. 2006 20:59

rozhodne Sepultura, ale jen alba Roots, Chaos A.D. a jeste jedno, co bylo predtim. je to trashik, takze trochu tvrdsi.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 6. 2006 21:00

AlanWake píše:Nightwish (este s Tarjou)


... hej, hej ... něco mi uniklo ? to už tam jako není ? :shock:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 21:02

2includes: Výukový seminář proběhl úspěšně :)

2AlanWake: Ano, tyhle mám moc rád :) Pokud se ti líbí Rhapsody doporučuju Fairyland a Beto Vazquez - Infinity (hodně hostujicich umelcu, Tarja, zpevacka z Blackmore's Night, kytarista od Rhapsody...)

2Paar: Jj, Roots, perfektni :) Posledni album Children of Bodom je taky spis trash a vyborny... zkus si poslechnout, mohlo by se ti líbit.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 21:03

Njn, Tarju vyhodili... hledají jinou zpěvuli a já jim věřím, ale stejné to už nebude :cry: Ale já jim věřím, v Září mají začít nahrávat další desku, takže v Prosinci všichni uvidíme
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 27. 6. 2006 21:08

Ertefol píše:2includes: Výukový seminář proběhl úspěšně :)-/quote]


Já furt posloucham ty Manowar...ty jo,...to je něco :shock:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 6. 2006 21:14

Ertefol píše:Njn, Tarju vyhodili... hledají jinou zpěvuli a já jim věřím, ale stejné to už nebude :cry: Ale já jim věřím, v Září mají začít nahrávat další desku, takže v Prosinci všichni uvidímeo/quote]


... a nevíš jestli v tom novým koncertu na DVD (a říká se že je dost dobrý - nevím název...) ještě T. je ? ... ale tipuju že asi jo
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 27. 6. 2006 21:18

End of an Era.. jj, Tarja tam ještě je... Mimochodem nejlepší hudební DVD co jsem viděl, akorát indián v Creek Mary's Blood mi tam neseděl. Jinak fakt... U Sleeping Sun jsem málem brečel i u Kuolemy :) Škoda, že už nic dalšího takového nebude :cry: :cry: :cry:
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků