Far cry ... registrace?

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Oops! 23. 9. 2005 18:12

koupil jsem origoš farcry cz za 299, kde byl registrační kod na hraní po netu ..... ale fakt nevim, kam ten kod mám zadat abych mohl hrat farcry na netu (mám i účet i na ubi.com). Neví někdo kam ho mám zadat,registrovat ???
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 25. 6. 2006 12:37

Pokud ses zaregistroval na ubi.com, tak máš svoje jméno a heslo a ty je třeba zadat tímto způsobem:

Klikni pravým na ikonku hry a vyber Vlastnosti. V kolonce Cíl máš toto: "C:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe"

Je třeba tam ještě doplnit tvoje jméno a heslo a to takto: "C:\Program Files\Ubisoft\Crytek\Far Cry\Bin32\FarCry.exe" "ubilogin Jméno Heslo "

Čili za to, co tam už je, dát mezeru, a napsat třeba "ubilogin Oops! Alibaba" Pozor! Včetně mezer a uvozovek!

Pak hru spustíš a ve volbě více hráčů vybereš záložku Internet a dole klikneš na Obnovit (seznam serverů). Naskáčou tam servery, ze kterých si můžeš vybrat.

Bohužel já mám problém s tím, že mě to tam nechce pustit, protože CD klíč je prý už použitý. A to mám origo hru. Budu muset kontaktovat distributora. V balení žádný klíč pro on-line hraní nebyl. Jenom kartička, kterou bych měl poslat poštou a oni mi kód pošlou. Jenže to je zbytečně komplikované. Pošlu jim mail a snad to půjde i takhle elektronicky. Kontakt na tech. podporu je na http://www.playman.cz nebo playman@playman.cz.
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 25. 6. 2006 13:31

Kámoš tu kartičku poslal poštou před asi 2 měsíce a furt nic :?
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 25. 6. 2006 13:41

Sice 9 měsíců starej thread, ale jinak dík :D :lol:
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 27. 6. 2006 12:01

3D_Crab píše:Kámoš tu kartičku poslal poštou před asi 2 měsíce a furt nic :?s/quote]

Napsal jsem jim mail a oni mi odpověděli, že to pošlou i mailem, ale že má poslat fotku krabice a DVD. To jesm udělal a za chvilku byl kód v poště. Ale stejně mi to nějak nejede :( Nechce mi to načíst seznam serverů, kde se hraje. Dokonce se ani nedostanu do normálního single playeru. Hlásí to nějakou chybu s patchem. Zkusím odinstalovat a nainstalovat znova.

Oos!: Ale třeba s tím má problém ještě někdo jiný a takhle do dáme spolu do kupy ;-)
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 6. 2006 12:16

M@tezz píše:
3D_Crab píše:Kámoš tu kartičku poslal poštou před asi 2 měsíce a furt nic :?s/quote]
Napsal jsem jim mail a oni mi odpověděli, že to pošlou i mailem, ale že má poslat fotku krabice a DVD. To jesm udělal a za chvilku byl kód v poště. Ale stejně mi to nějak nejede :( Nechce mi to načíst seznam serverů, kde se hraje. Dokonce se ani nedostanu do normálního single playeru. Hlásí to nějakou chybu s patchem. Zkusím odinstalovat a nainstalovat znova.

Oos!: Ale třeba s tím má problém ještě někdo jiný a takhle do dáme spolu do kupy ;-)"/quote]
Jak už jsem ti psal do SZ, tak já jsem to tenkrát rozjel. Zkusím to znovu nainstalovat a vzpomenout jak to rozjet :wink: :)
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 6. 2006 12:42

Tak jsem nainstaloval (musíš nahodit i všechny patche až po 1.33), v menu hry zadal uživatelské jméno, heslo a pak cd-key a frčí to v pohodě :)
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M@tezz 27. 6. 2006 14:58

Mě už to jede. Ten single player mi nejel, protože sejvy z verze 1.1 nejsou kompatibilní s hrou po opatchování. Takže jsem se připojil a po pár minutách mi bylo jasné, že to za tu námahu nestálo. Přihlásil jsem se na server, kde se hrál Deathmatch a první co mě tam překvapilo je, že se ti pajduláci pohybujou jako nadopovaní králíci. Začíná se vždycky s pistolí a mačetou a když na vás bafne někdo, kdo už sebral nějaký samopal, tak je jasné kdo do 2 vteřin zemře. Leda by se ten se samopalem ani nehnul. Jinak se při tom speedygonzálovství nedá ani náhodou trefit. Jsem zvyklý na Call of Duty 2, kde se lidi pohybují lidskou rychlostí a kde jedna dobře mířená rána z pistole soupeře skolí. Multiplayer Far Cry je obyčejná sypačka, kde potkáte frajera, stisknete spoušť samopalu a běháte kolem sebe, dokud jeden nepadne. Ještě jdu zkusit jiný mód, ale nemyslím, že to bude lepší.

EDIT: Tak jsem to teda zkoušel dál, v módu Assault už ti tajtrlíci tak rychle neběhali (kdovíproč), ale zato mě to furt kickovalo pryč s hláškou, kde bylo něco o Punkbusteru. To je přece anti-cheatová ochrana ne? A já rozhodně necheatuju :evil:
Jůzr rekvestuje akces do fajlu na šérpojntu. Responsibl menedžr jeho rekvest ridžektnul.

Upozornění: Přečtením tohoto příspěvku potvrzujete, že souhlasíte s jeho obsahem.
M@tezz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 6. 2006 15:37

jj proto jsem to přestal hrát. Ja jsem zase zvyklej na coda 1 (už to hraju asi ze 3 roky). Hratelnost na prd, ale zase ta grafika, když se proháníš popláži .... :D
Punkbuster je proti cheatům. Spíš to asi bude jen chtít aktualizovat ...
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 6. 2006 18:38

Oops! píše:Tak jsem nainstaloval (musíš nahodit i všechny patche až po 1.33), v menu hry zadal uživatelské jméno, heslo a pak cd-key a frčí to v pohodě :)-/quote]


... takže žádnou kartičku nikam posílat nemusím ? (stačí Patche do 1,33 a potom jenom napsat to jméno, heslo a CD-Key z kartičky ?...)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 6. 2006 18:51

Fuck8r píše:
Oops! píše:Tak jsem nainstaloval (musíš nahodit i všechny patche až po 1.33), v menu hry zadal uživatelské jméno, heslo a pak cd-key a frčí to v pohodě :)-/quote]

... takže žádnou kartičku nikam posílat nemusím ? (stačí Patche do 1,33 a potom jenom napsat to jméno, heslo a CD-Key z kartičky ?...)
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 27. 6. 2006 18:54

mě ta hra přijde asi zítra (nejpozdějc v pátek...) tak abych věděl co mám dělat, ale někdo tady psal že poslal kartičku a po dvou měsících pořád nic :evil:


ALE NA SINGL NIC POSÍLAT NEMUSÍM NE ?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Oops! 27. 6. 2006 19:06

Fuck8r píše:mě ta hra přijde asi zítra (nejpozdějc v pátek...) tak abych věděl co mám dělat, ale někdo tady psal že poslal kartičku a po dvou měsících pořád nic :evil:


ALE NA SINGL NIC POSÍLAT NEMUSÍM NE ?
Oops!
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 14. 11. 2007 11:49

3D_Crab píše:Jednak a za druhý, pokud jsem dobře informován, to nefunguje, i když tam napíšeš, že jsi z USA. Nejspíš přes IP adresu si to ověří, odkud to vlastně jseš.
Takže FarCry můžeš mít legálně v našich končinách pouze za těch 299 kčn/quote]


Ale ten FC zadarmo má při každým loadingu 30s reklamu ne ? ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 11. 2007 12:43

No a? :-)
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků