Steam

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 23. 6. 2006 06:25

to Alianna: něco podobnýho se mi stalo myslím, když jsem měl ten dial-up a tudíž jsem taky potřeboval offline mód ;)
to Darwel: heh, mě se to taky stalo :?
btw: já nemyslím hodnotu, kterou ukazuje když je zapnutej ( u mě asi 15 MB ), ale MB, které se ti uvolní po jeho vypnutí ;) ( např. nenápadný FRAPS zabírá jen asi 8 MB, ale když ho vypnu, tak se mi uvolní asi 70 MB paměti :) )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna 23. 6. 2006 14:52

to 3D_CRAB: já v té době měla 256kb/s wi-fi a taky to blblo
Alianna
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 24. 6. 2006 21:06

Steam - nemôžem si ho vynachváliť! Proste super: mám prehľad o nainštalovaných hrách, namusím si robiť problémy s poškodením DVD s hrou, všetko si môžem stiahnuť z netu. Navyše sa to samo updatuje, čiže nemusím inštalovať patche. Mám dokonca 2 kontá - jedno som kúpil od jedného chlapíka, takže teraz mám skoro všetky hry dostupné cez Steam. Skvelé je aj to, že caz Steam sa dá preloadovať, čiže si hru kúpiť a stiahnuť už pred vydaním a zahrať si ju v tom momente (teda trochu naskôr), ako je hra oficiálne vydaná.
Cez Steam je dostupných stále viac hier, niektoré veľmi kvalitné.
Napríklad Shadowgrounds, Earth 2160, Darwinia.
Dá sa cez neho hrať v pohode a rýchlo online.
Steam skvelo uľahčuje život. :)
A nikdy som s ním nemal problémy.
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 6. 2006 22:01

Fever píše:Steam - nemôžem si ho vynachváliť! Proste super: mám prehľad o nainštalovaných hrách, namusím si robiť problémy s poškodením DVD s hrou, všetko si môžem stiahnuť z netu. Navyše sa to samo updatuje, čiže nemusím inštalovať patche. Mám dokonca 2 kontá - jedno som kúpil od jedného chlapíka, takže teraz mám skoro všetky hry dostupné cez Steam. Skvelé je aj to, že caz Steam sa dá preloadovať, čiže si hru kúpiť a stiahnuť už pred vydaním a zahrať si ju v tom momente (teda trochu naskôr), ako je hra oficiálne vydaná.
Cez Steam je dostupných stále viac hier, niektoré veľmi kvalitné.
Napríklad Shadowgrounds, Earth 2160, Darwinia.
Dá sa cez neho hrať v pohode a rýchlo online.
Steam skvelo uľahčuje život. :)
A nikdy som s ním nemal problémy.t/quote]


... a kyž někdo nemá internet tak jako co ? to už si žádnou hru distibuovanou přes steam nezahraje ? je to blbost distributorů a přicházej tím o prachy - kdyby se hra prodávala jak přes net tak i na DVD tak by si ji hráč bez internetu koupil ... takhe si ji koupit nemůže (může ale nemá si ji jak aktivovat) - výsledek ? ***** hráč + distributor s menším ziskem = dobrá logika :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod negr 24. 6. 2006 22:23

Jenomze Steam je sam o sobe distribucni system a jelikoz u takovehoto zpusobu distribuce odpada placeni megareklam a lidi z managementu, tim vice penez se dostava zpet k samotnym vyvojarum.
-We gotta get out of here dude!
-Why?!
-C4 yourself!
negr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 24. 6. 2006 22:34

negr píše:Jenomze Steam je sam o sobe distribucni system a jelikoz u takovehoto zpusobu distribuce odpada placeni megareklam a lidi z managementu, tim vice penez se dostava zpet k samotnym vyvojarum.


... a na hráče bez netu se zvysoka sere :?
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fever 25. 6. 2006 12:31

Ale je to efektívnejšie aj pre hráčov/zákazníkov.

A internet má skoro každý, navyše v dnešnej dobe je veľmi dostupný a lacný (na Steam netreba ani rýchle pripojenie).
Fever
Rampage

Odeslat příspěvekod Johny_G 25. 6. 2006 16:58

Ať se tu jen neperete - mohl by mi někdo vylíčit všechny možnosti a povinnosti uživatelů Steamu? Vím jen něco v tom smyslu, že na hraní Half Life 2 se muselo být pořád na netu, nebo co :lol: . Ne, fakt nevím. Můžete mě omoudřit?
Johny_G
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 6. 2006 16:58

... tak se koukněte do mého profilu kde bydlím - víte jakou to dalo práci si domů pořídit internet ? :lol: ... mám ho asi 4 měsíce ale takovej Half Life 2 vyšel o "trošku" dřív (a já se na něj těšil jako svině) takže jsem nezaplatil distributorovi (jeho chyba) ale jen za DVD-R s C-HL2 :? (jinou možnost jsem neměl / distributor neposkytl a přišel o mý prachy ... jak jsem řek - jeho chyba...)
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 6. 2006 17:09

Fuck8r píše:... tak se koukněte do mého profilu kde bydlím - víte jakou to dalo práci si domů pořídit internet ? :lol: ... mám ho asi 4 měsíce ale takovej Half Life 2 vyšel o "trošku" dřív (a já se na něj těšil jako svině) takže jsem nezaplatil distributorovi (jeho chyba) ale jen za DVD-R s C-HL2 :? (jinou možnost jsem neměl / distributor neposkytl a přišel o mý prachy ... jak jsem řek - jeho chyba...) /quote]

Tak si kup originál ted :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 6. 2006 17:19

Peter S. Kenedy píše:Tak si kup originál ted :mrgreen:>/quote]


to si piš že koupím HL1:S + HL2 + CS:S + EO + ET ... ale až potom co nakoupím starší edice - Splinter cell1+2+3pack, Far Cry, Richard Burns R, Max Paxne 2 ... (mrzí mě že mě unikly hry Return to Castle W, Max Payne, IGI 1, Grand prix legends ... nemáte někdo ? neprodáte ? :D )

... ale jsou tu lidi co pořád internet nemaj (nemůžou mít) a ty jsou diskriminovaný ... toť můj názor
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 6. 2006 17:34

Máš pravdu že ti kdo nemají net jsou znevýhodněni a to je docela nefer...no ten SC pack je docela zajímavý za tu cenu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 6. 2006 18:24

Johny_G píše:Ať se tu jen neperete - mohl by mi někdo vylíčit všechny možnosti a povinnosti uživatelů Steamu? Vím jen něco v tom smyslu, že na hraní Half Life 2 se muselo být pořád na netu, nebo co :lol: . Ne, fakt nevím. Můžete mě omoudřit?
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 27. 7. 2009 19:10

Před chvilkou se mi najednou v seznamu her na Steamu objevilo tohle:

Je tu nějaký zasvěcenec, který by mi řekl, co to je?
Přílohy
testapp490.jpg
testapp490.jpg (11.39 ) Zobrazeno 1398 krát
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 27. 7. 2009 19:19

Taky to tam mám...spouštět jsem to nezkoušel a nejspíš ani nebudu:-D.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků