GameCube

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 10:15

[quote="dr.miša";Však to tak je. Pochybuji, že by nějakého staršího hráče rajcovala znělaka na Z(tku).

Pro ty co ještě nezkusili. Při objevení ce loga GC včas zmáčknout Z(tko) a je to...(/quote]
No me se prave libi. Dokaze celkem rozesmat :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 23. 6. 2006 10:23

ma segra dohrala jak 64, tak Sunshine. a zadny problem s prostorovou orientaci nemela...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 12:44

bitskull píše:Ja mam obavy, ze by se lekla toho 3d zpracovani, prece jen je zvykla na toho placatyho - a ja si nemuzu pomoct me se co se tyce vizualni stranky tyce taky libi vic :)

Tak ji kup NDS...tam máš dost 2D her plus možnost přehrát GBA hry a právě jak jsi viděl toho New super mario bros. tak to je určitě pecka a je tam taky Mario 64 takže to bude to pravé pro tvou přítelkyní a ty si na tom taky určitě něco rád zahraješ :wink:
A mario sunshine na GC je opravdu skvělý a myslím že se nemusíš bát toho 3D zpracování ale podle toho jak jsi psal co se ti líbí za hry na PS2 tak GC asi pro tebe opravdu nebude
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 23. 6. 2006 12:51

Třeba se mu líbí i jiný, ale ty ještě nestihl poznat.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod bitskull 23. 6. 2006 12:59

psk: k tomu nds sem take dospel - uz studuju handheld sekci ... jo origo maria bych si taky rad zkusil - je to klasika a ja pritom hral jen nejake konverze na pc nebo emu a tam to proste neni ono ...

ps: na obede sem ze zminil o 3d mariovi a dostalo se mi suche odpovedi, ze hrat bude jedine toho normalniho placatyho :mrgreen:
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 23. 6. 2006 13:04

ukaz ji videa! :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 23. 6. 2006 14:54

bitskull píše:psk: k tomu nds sem take dospel - uz studuju handheld sekci ... jo origo maria bych si taky rad zkusil - je to klasika a ja pritom hral jen nejake konverze na pc nebo emu a tam to proste neni ono ...

ps: na obede sem ze zminil o 3d mariovi a dostalo se mi suche odpovedi, ze hrat bude jedine toho normalniho placatyho :mrgreen:


no jasne, musi to videt.... 3D mario je rozhodne lepsi nez 2D....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 23. 6. 2006 20:27

Jarik 007 píše:Čus zdenku ale musím dodat, že si byl odpůrce konzolí (já také) :D. Ale jak si dostal nds do ruky tak si se málem *****, ale jak si dostal Gc do ruky a viděl si tu grafiku tak ješťe víc :D :D :D


zdar,a kterej ty ses??? nemuzu te dopatrat v tej sve derave palici :oops: no,zas to nemusis tak prehanet,ale musim priznat,ze jsem musel zadrzovat u toho GC slinu,aby mi nevytekla na triko... :wink: a "****" do pampersek budu jeste do konce prazdnin,bo jsem musel mamine pujcit veskere uspory,bo ji nevysly prachy... :cry: ale uz mam zarizenou brigadku na cele 2 mesice,takze po prazdninach by ten GC mel byt... a mozna i za lepsi prachy,kdyz panbuh da... :lol:
Naposledy upravil Z.E.T. dne 23. 6. 2006 20:30, celkově upraveno 1
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 23. 6. 2006 20:29

BTW i ja se priklanim k PSK (z hlediska ciste subjektivniho :mrgreen: ),ze RE4 patri na GC ke klenotum (mj.,bo jsem nemel zatim prilezitost vyzkouset vic her) i tak thx Petre :wink: ...
2 endlife kdyz se u horroru bojis,tak je hrej pres den,ikdyz z vlastni zkusenosti nedoporucuji,neni to vono... 8)
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 20:41

A není Jarik007 brácha od Logana??Protože nikdo jiný tam nebyl co by nechodil zatím na forum...k hororovkám musíš mít vztah a pak to jsou ty nejlepší hry aspon pro mě...Z.E.T. tak až budeš mít GC tak si některé hry můžem půjčovat :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hrtak 24. 6. 2006 07:33

Mate nekdo zkusenosti se Starfox Adventures? Je to dobry, nb ne? :o). O co tam presne jde?
Zamysli se nad tím, budeš chtít, aby Howard volil mezi sexem a Halo.
NE! Budu chtít, aby volil mezi sexem a Halo 3.
Leonard vs Sheldon. Big Bang Theory.
hrtak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 24. 6. 2006 07:40

Star Fox Adventures je vlastně Zelda s Fox McCloudem, bohužel nedosahuje jejich kvalit. Ale dobrá hra to je.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 24. 6. 2006 08:19

je to graficka pecka, dobra hra. linearni zelda dalo by se rict...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 24. 6. 2006 10:40

Mne sa to zdalo aj dosť krátke ale asi sa to zdá len mne a chýbalo mi tam niečo navyše po prejdení okrem toho jukeboxu
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 24. 6. 2006 10:54

Peter S. Kenedy píše:A není Jarik007 brácha od Logana??Protože nikdo jiný tam nebyl co by nechodil zatím na forum...k hororovkám musíš mít vztah a pak to jsou ty nejlepší hry aspon pro mě...Z.E.T. tak až budeš mít GC tak si některé hry můžem půjčovat :-)m/quote]


no asi to bude malej bratranek,bo nikdo jiny mi tam nesedi... ani nevim,ze tu je registrovanej,se ho musim zeptat,az s nim zitra budu.... a taky ta mluva,a to mu je teprf 10... kam ta mladez speje... :roll:
jinak s tim pujcovanim pocitam,jsem cekal,jesli to navrhnes... :mrgreen: kez by se postestila naka koupe nakeho megapacku trebas s 10 hrama za good prize a s hrama,ktere trebas nemas,to by pak bylo cool... no,po prazdninach uvidime... ja to tu jeste nehodlam zabalit... :twisted:
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků