Nintendo Wii

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod crewxson 22. 6. 2006 09:51

Já kdybych přecházel z názvu - dal bych Nintendo Edge, protože design Wiička má efektně zkosenou hranu:)
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Z.E.T. 22. 6. 2006 10:02

2 bitskull upue s tebou souhlasim, Revolution bylo fakt vystihujici (nechapu proc to zmenili :? ), dokonce i kdyz jsem se bavil s jednim kamosem,ktery je zarputily PC-ckar,tak o Revolution slysel,ale Wii mu nic nerikalo,si myslel,ze to je zas naka ohlasena nova konzole od nin10nda :?
2 Jarik 007 heh,ale podle toho nazvu to vypada,jako by to slouzilo k nakym jinym ucelum (viz vyse paar)
2 paar dik za vysvetleni toho englis slova, po ranu mi to moc nemysli, a nenapadlo mne si to prelozit... :mrgreen:
Z.E.T.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 10:16

Nintendo ma mozna problem v tom, ze kazde konzoli dava nove jmeno. bezny uzivatel je pak zmateny.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 6. 2006 10:27

To s tebou souhlasím PAARe.

Stačí, když plynule mluvim s někým o NINTENDU a teď tam sekám jeden název za druhym - "dorazil mi bůklet na KI, kterej vyšel na SNES, GOLD na 64ku už nebyl tak povedenej jako Káíí od Midveje na automat a na kostku teď drtim Killera"...........atd. atd.

Pak mě posluchač zazdí slovy :arrow: :shock: to bylo česky :?: a je sečteno, ikdyž mě to do jisté míry baví, hmm
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 22. 6. 2006 12:48

Z.E.T. píše:zdarec,co si myslite o tomhle:
Možné nové názvy pro Wii totiž jsou: Nintendo GameZone, Nintendo FutureNation a Nintendo GlobalBOX. Hm. .... :roll:

-zdroj: Tiscali Games 22.6.06]


tak to sou snad nejhorší názvy co by mohli dát všechny sou hnusné oni jak si psal prováděli výzkum jak se Wii líbí ale tyhle sou taky hnus a sklidily by nejspíš (na 100 % ještě menší uspěch a větší posměch než Wii :roll:) Revolution bych bral ale ted už radši Wii už sem zvyklý a když se někdo rozhoduje pro konzoly podle jména tak ho nechápu :roll: nejde snad o hry? a kdyby se konzole jmenovala třeba Nintendo 5 tak bych si jí koupil :roll:
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 6. 2006 13:36

Nintendo N5 byl taky pekny nazev....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 6. 2006 14:44

No uvidíme jak se to stím názvem Wii ještě vyvine...a the sims jak jsem hrál poprvé jedničku tak jsem od toho nemohl odejít..to jsem ještě neměl PC a chodil jsem každý den ke kámošovi...to byla mánie :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 6. 2006 15:37

Z.E.T. píše:Možné nové názvy pro Wii totiž jsou: Nintendo GameZone, Nintendo FutureNation a Nintendo GlobalBOX.l/quote]
No tyhle názvy jsou to nejhorší co jsem kdy slyšel. Pro mě je to pořád Revo.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod simsah 22. 6. 2006 15:38

peanut píše:Pro mě je to pořád Revo.v/quote]


To mě ani nepřekvapuje :wink: :D
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crewxson 22. 6. 2006 18:33

Na E3 konferenci jasně hlavouni z N jasně řekli, že název je konečný. Na beton Wii zůstane Wii. Už mi to ani nevadí, je to svým způsobem cool!
CrewXson
Wii: 6194 5725 5728 3307
SSB Brawl FC: 1204-1051-5769
Mario Strikers FC : **** **** ****
Metroid Hunters FC: 1461 0795 3903
The Conduit FC: 0216-9006-6490
crewxson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 6. 2006 18:40

Rači ať zůstane současný název, než aby to byla toková zhovadilost jako psal Z.E.T. Revo rules.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod bitskull 23. 6. 2006 08:00

6 launch titulu pro Wii:

* The Legend of Zelda: Twilight Princess (Nintendo)
* Metroid Prime 3: Corruption (Nintendo)
* Red Steel (Ubisoft)
* Rayman Raving Rabbids (Ubisoft)
* Super Monkey Ball: Banana Blitz (Sega)
* Dragon Quest Swords: The Masked Queen and the Tower of Mirrors (Square Enix)

zdroj: http://www.gametrailers.com/viewnews.php?id=3365

Ja sem nejvice nateseny na Red Steel, ale videa na Zeldu vypadaji take hezky - obzvlast se mi tam libi jak strili z luku :P
Playstation 3, Nintendo Wii, Phenom II X3 720BE + Radeon 4850
bitskull
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 23. 6. 2006 11:46

bitskull píše:Ja sem nejvice nateseny na Red Steel, ale videa na Zeldu vypadaji take hezky - obzvlast se mi tam libi jak strili z luku


jj...co jsem viděl o Red Steel, tak to vypadá celkem dobře :wink: ... střílení z luku v Zeldě je překrásné :D
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 23. 6. 2006 13:01

Tak Wii bude mít více launch titulů což řeklo samo Nintendo že jich bude myslím kolem 15...já když si budu kupovat konzoli tak asi pujdu hned do red steel a maria lterý vyjde ale zase později...no tak metroid 3 to jistí :-) ...zeldu si chci koupit GC verzi..ikdyž zas využití ovladače na Wii mě láká..sakra ještě nejsem rozhodnutý :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kirby64 23. 6. 2006 13:03

No to som zvedavý či ten dragon quest vyjde hned pri Launchi šak by sa japonci zbláznili Zelda a aj drgon quest hned naraz to by bola iná mánia v japonsku uprimne lutujem PS3 :-D
xbox360 id:KirbyPd
Ps3 id: KirbySK
Nintendo Id: KirbySK
kirby64
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků