"zvláštní" Japonci

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 20. 6. 2006 22:31

Paar píše:ted stoji 299... to je dobra cena

sakra i tak to je pro mě na knížku dost...doufám že jak tě zase někdy navštívím tak nebudeš na mě japonsky :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 6. 2006 23:10

Peter S. Kenedy píše:
Paar píše:radeji dostuduj a prestan snit o cipovinach ;)

No ale kdybych žil v japonskuu/quote]


V Japonsku jsou všichni hrrr do práce :wink: ...tak tam asi nejni moc studentů :lol: ...ale jinak bych to bral taky :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 21. 6. 2006 06:15

Četl jsem, že Japonsko si svůj trh s prací dost hlídá a tak na nějaké brigády tam jako cizinec můžete zapomenout. Prý se tam dá dostat leda pracovně jako zaměstnanec nějaké mezinárodní firmy.

Jinak když už jsme u toho, tak pokud to ještě neznáte, tak se mrkněte na tyhle stránky http://omega.med.yale.edu/~pcy5/japanese/teacher.html Jsou to postřehy jednoho američana, co odjel v rámci jakéhosi programu do Kyota jako učitel angličtiny na základce a popisuje tam jak jsou japonské děti úchylné apod. Je to sranda číst. :)
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 21. 6. 2006 06:19

No však většina cizinců v Japonsku tam podle mě bude jako zaměstnanec nějaké zahraniční firmy - sami si ho tam dosadili. Nebo taky pár američanů jev tamní baseballové lize.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 21. 6. 2006 08:08

Jeden muj znamy prednasel na nejake univerzite v Japonsku a celkem dost si Japonce pochvaloval... Na druhou stranu jsem slysel, ze Japonci jsou strasni rasisti...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 08:13

na belochy? ci na jine?

japonci josu trochu perverzni, videl jsem nejakou jap TV show, kde byla svazana nahata japonka a tri male prasata ji lizaly tam a prsa... asi na vydrz. a vsichni se smali....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 21. 6. 2006 08:28

Vseobecne rasisti. Spise se da rici nacionalisti. Mimochodem, kde se da ta show videt? :-D
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 21. 6. 2006 11:21

JSem vůbec netušil že japonci jsou tak perverzní
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 21. 6. 2006 11:28

taky jsem dost prekvapeny...
narazil jsem na spoutu jinych uchylnosti, japonci jsou prasata (spis jde ale o nejake nocni show, taky nesmim hazet vsechny do jednoho pytle)...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 6. 2006 13:50

Japonci jsou strašní uchyláci všechny ty jejich show jako zustan 3 dny zavřený v mrazáku v -10 stupnu ale já měl možnost dřív sledovat jednu show Takeshiho Hrad a to bylo dobrý takový ukoly nemá pro své učastníky žádný jiný pořad ani show když teda nepočítám další počiny Japoncu :D
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 21. 6. 2006 13:51

Takeshiho hrad bylo něco :lol: ...

njn...jiný stát, jiná mentalita :wink: ...
Naposledy upravil includes dne 21. 6. 2006 14:03, celkově upraveno 1
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 6. 2006 14:00

těch chyb co tam máš :wink: už je to docela OT a ani mě nepřekvapuje že nejsem jediný kdo to viděl, na soutěžící se nebrali vubec žádné ohledy, pro ty co to neviděli představím namátkou jednu disciplínu ale pamatuju si jich víc
soutěžící- chlápci i ženy byli postaveni asi přes patery řady dveří a v jedné řadě bylo taky asi 5 dveří a jedny z nich byly z nějakého kartonu takže se daly proběhnout ale ostatní byly skutečné dveře a hráči běželi a většinou se na konec nedostali, přál bych vám vidět ten pohled jak napálily do dveří a váleli se na zemi rozsekaný :mrgreen: zážitek k nezaplacení
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 21. 6. 2006 14:17

Tak to bych rad videl :-)
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 21. 6. 2006 14:22

Skinny píše:těch chyb co tam máš :wink: už je to docela OT a ani mě nepřekvapuje že nejsem jediný kdo to viděl, na soutěžící se nebrali vubec žádné ohledy, pro ty co to neviděli představím namátkou jednu disciplínu ale pamatuju si jich víc
soutěžící- chlápci i ženy byli postaveni asi přes patery řady dveří a v jedné řadě bylo taky asi 5 dveří a jedny z nich byly z nějakého kartonu takže se daly proběhnout ale ostatní byly skutečné dveře a hráči běželi a většinou se na konec nedostali, přál bych vám vidět ten pohled jak napálily do dveří a váleli se na zemi rozsekaný :mrgreen: zážitek k nezaplaceníi/quote]


Tak to mohlo být celkem vostrý :mrgreen: skoro bych to zkusil :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil simsah dne 21. 6. 2006 14:23, celkově upraveno 1
...
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 21. 6. 2006 14:23

kdyby to už nebylo moc OT tak bych mohl ještě pokračovat....
no tak dobře ještě jednu disciplínu: jakoby takové menší bludiště z kterého se museli soutěžící dostat bylo bez střechy a povoleno bylo (jak je v Japonsku zvykem vše) to by nebylo tak hrozné jenže uvnitř byli bojovníci na které když narazili tak je začali něčím řezat :D soutěžící před nimi utíkali třeba do druhé místnosti ale tam už na ně čekali třeba dva bojovníci kterým už neutekli a seřezali je :D jednou jsem viděl jak jeden chlápek vyšplhal nahoru protože to bylo asi jen 2 metry vysoko a přelezl po vršku doporučuji to někdy někde shlédnout já bych si to taky někdy ještě chtěl kouknout a zalolovat si :)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků