Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 25. 12. 2017 13:51

Jsem teď četl laickej článek pro laiky, jak vydělat těžbou grafiky tím, že se připojíš k nějakému poolu. Zrovna u mého typu to vyšlo, že bych třeba mohl, v případě celodenního těžení, vydělat cca 2400 Kč měsíčně, s tím, že odečíst něco za energie, pořád to je pár Kč navíc. Ale to je při 24/7, což bych určitě netěžil, hraju občas a dlouho. Mít erár, tak se to skoro i vyplatí, sice to je prd, proti tomu, co v tom lítá za peníze, ale pořád to třeba 2k měsíčně dá, to na ulici nenajdu :D Mi zaujalo, asi budu ještě pátrat a koumat a číst.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 12. 2017 15:07

Hlavně si tam dej to riziko. BTC bude brzy na nule, tak jen abys s tím počítal :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 12. 2017 11:32

Těžit je kravina. Vem 20k, nakup pár coinů a za měsíc máš ty 2400 taky.

Á, tdjohn si udělal fundamentální analýzu :-D Stejně tě jen sere, že jsme vydělali balík a ty prd.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2017 12:24

:D Na rozdíl od vás jsem na burze a můžu obchodovat, kdy se mi zachce. Ale jelikož dělám pro firmy, které chtějí vydělat na SW pro kryptoměny, tak nemám problém s výdělkem. Investuju do sebe a burzu mám jen proto, že potřebuju zkoušet. Bys nevěřil, kolik lidí a firem dnes chce mít vlastní SW pro obchodování a různé vychytávky. Všichni chtěj něco za nic, ale to je jejich věc, no.

Takže já balík vydělám maximálně svoji prací a ne nějakým tupým čekáním. Hlavně pokud nebudeš mít štěstí, tak dopadneš jako Holubek.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 26. 12. 2017 14:34

Sasakr píše:Těžit je kravina. Vem 20k, nakup pár coinů a za měsíc máš ty 2400 taky.

Á, tdjohn si udělal fundamentální analýzu :-D Stejně tě jen sere, že jsme vydělali balík a ty prd.

Na to koule asi nemám hele :D A to mám dvě :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 12. 2017 15:22

Jestli chceš o ně přijít, tak je ideální čas :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 27. 12. 2017 00:56

Jak dopadl Holubek?

-- 27. 12. 2017 00:58 --

Jsem kokot. Měl jsem coin, kterej dneska vyhlásil McAffee. Ale neměl jsem nastavenej prodej. Takže z toho mám lejno. Nemluvě o tom, že jsem prošvihl jedno ICO. Se snad dám na hodl a prdím na to.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 12. 2017 16:59

Dopadl velice špatně, o vše přišel. Přitom to bylo také bez rizika. Nechápu...

Tak co, už je to zase na 20?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 1. 2018 22:20

Tak tu alespoň rozjedeme diskuzi o kryptoměnách, ne? Když hry vás nebaví :D

Proč si teda někdo myslí, že kryptoměna může nahradit ty běžné? A jak ho to vůbec napadlo?

Fakt je to zajímavé téma a jsem kolem, tak to můžeme alespoň probrat. Jen neinvestuju do nesmyslů, proto zatím moc s tím nedělám.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 2. 1. 2018 10:54

No jako jsem taky skeptický co se týče krypto měn. Státy na ně nemají vliv jako na své vlastní, takže se dřív nebo později začnou bránit, případně prosadí svoje vlastní. Nějak nevěřím, že by se jinak masově prosadily nezávislé kryptoměny.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 1. 2018 12:22

To je také jedna z věcí. Sice asi zní cool mít nezávislou měnu, ale problém je v tom, že žijeme ve fyzickém světě na konkrétním místě a to je trochu problém :D Zase když nepůjdeme tak daleko, tak dneska je problém s kurzem. Dnes je BTC nepoužitelný jako měna, což je zase trochu problém.

Ale rozhodně je to zajímavé sledovat, jen z toho asi nic moc nebude. Nejvíc tomu asi fandí lidé, kteří nechápou dnešní finanční systém a chtějí ho vyměnit. Jen ono to není tak jednoduché a ten aktuální není tak rozbitý, jak kryptomilovníci říkají.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 3. 1. 2018 01:29

BTC je dnes nepoužitelný, proto přijde lighting network. Navíc tu máš stovky jiných měn. Koncept měn emitovaných soukromými subjekty není nic nového, s tím počítala rakouská ekonomie před 150 lety. Hodnota dnešních měn je tak jako tak dána jen důvěrou lidí v ně. Když v ně lidi přestanou mít důvěru a přejdou na krypto, protože jim nikdo nebude znehodnocovat úspory inflací, čumět jim do transakcí a chtít po nich daně, tak statní měny zaniknou.

A teď něco ke hrám. Chtěl jsem koupit televizi, ale bude to větší problém, než jsem čekal. Brousil jsem si zuby na 4K. Sice s GTX660 bych si nic nového nezahrál, ale stejně hraju vykopávky, tak by to bez AA asi jelo. Jenže dostat do televize 4K obraz jde jen s 30 Hz. Víc Hz by šlo přes Displayport, ale to zase nemají televize. Našel jsem ještě tohle. Sice malá úhlopříčka, ale ten Displayport tam je: https://lcd-monitory.heureka.cz/acer-et430kwmiippx/#
A nebo tedy holt FullHD. A když už FullHD, jak zjistím, jaká bude maximální frekvence, co do té TV půjde pustit? Jsou nějaké, co vezmou 120 Hz?

-- 3. 1. 2018 01:49 --

Hm, tohle vypadá useful. https://displaylag.com/best-low-input-l ... by-gamers/
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 3. 1. 2018 14:16

No to je optimistický pohled. Zaprvé lidi nikdy neví co je pro ně dobré, takže jdou slepě jak oslíci za vyvoleným vůdcem a za druhé si myslím, že státy budou za své měny bojovat, protože skrze ně mají silné nástroje na ekonomiku (potažmo společnost), o které by takto přišly.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 4. 1. 2018 13:44

Pokud považujete BTC za nepoužitelný, tak to si rozumíme.

S tím nahrazením je to už horší. Nejlepší by bylo, kdybys měl jen krypto a nic jiného, což je nesmysl. Takže bude nějaká koexistence a kurz se bude řídit jak? Nikdo přece nebude používat měnu, která nemá stabilní kurz k něčemu normálnímu.

Hodnota dnešních měn nezávisí jen na lidech, ale i na garanci, protože je někdo řídí. To je velká výhoda, kterou ti nějaký domácí bastl nedá.

Na televizi bych se vykašlal, to je pro amatéry :D Ale když vemeš tu s nejmenším input lagem, tak to snad tak strašný nebude. Ten OLED vypadá OK. Ale cokoli mimo TN bude mázlý, ale to se určitě do normálních televizí nedává. Nejlepší je hrát pomalý hry, protože pak můžeš hrát na čemkoli :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 1. 2018 11:45

A není ta volatility krypta dána náhodou malou kapitalizací? :-) Až bude fiat vs. crypto půl na půl, tak bude crypto taky stabilní. A nevím, v čem je výhoda, že někdo řídí tvoji měnu. V cryptu se tomu říká whales, ve fiatu centrální banka. A CB negarantuje hodnotu měny nijak. Ničím ji nekryje, je to jen důvěra lidí.

Má někdo zkušenost s přechodkou Diplayport HDMI 2.0? Moje GTX660 nemá HDMI 2.0, takže pro 4k@60 FPS musím použít ten display port.

Včera jsem zkošel 4K přes DSR a byl jsem mile překvapen. U Mafia 2 pokles výkonu poloviční, u GTA 4 dokonce jen 10 %. Hry jako L4D2, SS apod. si jedou furt svých 60 FPS a je jim to fuk.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků