Doupě 6/2006

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2006 08:20

3D_Crab píše:wow a to i s dívídíčkem ?e/quote]

Stejnou reakci měla i žena,když jsem jí to řekl.Zná ceny Score a Levelu a tomuhle moc nevěřila,viz. ta debata s Tebou Pettko.
Jinak,že se Crabe nestydíš,že neznáš tyhle základní,k životu nezbytné informace! :mrgreen:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2006 08:23

já jsem kovanej GameStarák, tak jsem se o konkurenci moc nestaral, ale vzhledem k tomu, že ten už skončil a příloha v PC Worldu stojí za ***** tak se zajímám, kam by mohli vést moje další kroky :) - btw: kolik stránek má Doupě ?
btw2: momentík tu nebudu, jdu se psem a zároveň pro Doupě ( snad ho ta naše malinká trafika má :) )
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 7. 6. 2006 09:09

3D_Crab píše:kolik stránek má Doupě ?
/quote]


116
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 7. 6. 2006 09:13

jo, už vím, už ho mám doma :) ... celkem nice, akorát ta vazba .... no, budiž :)
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koruna 7. 6. 2006 10:34

Hele, nějak nemůžu nainstalovat PURE PINBALL?!! A v adresáři mám jen soubor autorun, tak co s tím??
Koruna

Odeslat příspěvekod jezek 7. 6. 2006 11:06

Partně vadné CD/DVD.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 7. 6. 2006 12:16

3D_Crab píše:jo, už vím, už ho mám doma :) ... celkem nice, akorát ta vazba .... no, budiž :):/quote]


tak za 99 co bys chtěl? nebo bez DVD za 39 taková cena by ještě nebyla nic divného ale jedno je moc divné: jak muže proboha redakce vydávat tak kvalitní časopis za POUHÝCH39 Kč to mi dodnes zustává záhadou a asi ještě nadlouho zustane měl by to být další z divu světa (jen v té ceně vydržte)
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 7. 6. 2006 12:46

Tak už víte proč mi nejede hudba v purepinball??Zkoušel to někdo?Jako efekty zvukové jedou ale muzika v pozadí ne...přitom jsem se díval do složky music a hudba tam je a dokonce jde ve winampu spustit a hraje...ale ve hře nic
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 7. 6. 2006 16:00

Tak sem ho koupil a neprohloupil... Obálka byla ale na minulém čísle hezčí.... Vážně super speciál z E3...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honza Morkes 7. 6. 2006 16:50

Peter S. Kenedy píše:Tak už víte proč mi nejede hudba v purepinball??Zkoušel to někdo?Jako efekty zvukové jedou ale muzika v pozadí ne...přitom jsem se díval do složky music a hudba tam je a dokonce jde ve winampu spustit a hraje...ale ve hře nicv/quote]


Já ti nevím, ale hudba mi vždycky šla a funguje... Nemáš někde divně nastavenou hudbu ve Windows (třeba utlumenou či tak podobně)? Předpokládám, že do nastavení hry už ses díval..
Honza Morkes
Oficiální Xbox 360 magazín
Honza Morkes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 7. 6. 2006 19:08

3D_Crab píše:já jsem kovanej GameStarák
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 7. 6. 2006 19:12

Kombinace Doupěte a mini Levelu je nejlepší, v Levelu jsou skvělý komentáře Dana Vávry a témata, v Doupěti taky témata a články o konzolích :)
Když jsem se tak zamotal do těch témat, tak téma o tvorbě her je velmi dobré.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Berzeger 7. 6. 2006 21:50

ja jsem mel predplaceny Doupe a GameStar. S koncem GS se mi predplatny prevedlo na Level s DVD, takze ted mam Doupe a Level :)
Asus P5Q-Deluxe, Intel Core 2 Duo E8400, 4096MB DDR2 RAM, Sapphire Radeon HD4670, Creative Audigy 2ZS, AOC 22'' widescreen LCD
Zastupce sefredaktora serveru FreeHry.cz a FlashFun.cz
Berzeger
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 8. 6. 2006 06:09

no já mám jen Doupě a jsem spokojen protože Doupě je ze všech nejlepší i když Level a Score jsou na trhu už asi 10 a 12 let a Doupě se bude do budoucnosti ještě zlepšovat podle mě počet stran už stačí tak snad ještě ta cena vydrží ale na novém čísle se mi zdálo že zdražili já mám sice předplaceno ale místo 99 kč jsem si všiml 99,90 kč :lol:
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 8. 6. 2006 06:11

Tak ten devadesátník mě asi zabije....to nemám šanci rozchodit :wink:
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků