Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 6. 2006 10:51

ocelot69 píše:Já pařim HITMAN BLOOD MONEY. Hitmanovskou sérii mám rád a i když se oproti minulým dílům zas tak moc nezměnilo, narozdíl od jiných her mě baví stejně jako předchozí díly. Neni nad "čistou" práci.a/quote]

Hitmana jsem vyzkoušel včera na PC a ta grafika to fakt klobouk dolů...jen škoda že to jede skoro stejně jak na high tak na medium...njn chtělo by to 1GB RAM asi :P protože grafiku mám na to myslím v pohodě a procák taky není nejhorší
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 11:38

Já ho jedu na PS2 a i když se musím bohužel obejít bez PC grafických vymožeností. Ovšem opět klobouk dolů před pány z IO interactive protože opět mačkají z PS2 nemožné. Já osobně považuji jejich GLACIER ENGINE za druhý nej. na PS2 hned po CRITERIONECH a jejich BLACKu.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 2. 6. 2006 11:39

a co God of war.??to je krasna grafika..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 11:45

me ani neprijde
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 11:56

Lloyd.Irving píše:a co God of war.??to je krasna grafika..


A na toho jsem zapoměl!


quote="Paar"]me ani neprijde


A ty PAARe, by jsi měl počkat se soudy až ho uvidíš na vlastní oči. GAMEPLAY VIDEA a OBRÁZKY jsou něco trochu jiného než vlastní zkušenost. V rámci PS2 se skutzečně jedná o něco vyjímečného. A troufnul bych si tvrdit, že takové výhledy a scenerie jak z vysokoropočtových hollywoodských spektáklů nabídne i málokterá hra na GC.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 11:59

ocelot: GOW mam moznost hrat u brachy a uz se tak i stalo. grafika je hezka, ale urcite to neni nic, co by uz jine hry nukazaly. v ramci PS2 vysly uz lepsi dila.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 6. 2006 12:00

ale zase GOW stojí nějakých 500 Kč což je příznivé každopádně já ho nemám pche duležitější je ICO a SotC
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2006 12:01

Rozjel jsem opět Genji a prostě masaker!!! hudba, atmosféra a scénérie jsou ne-za-po-me-nu-tel-né!

Těším se na Genji 2! a také God of War 2
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 12:02

porovnani vizualni stranky GOW a first party GC her mi pripada trochuz smesne. obecne na GC jsou hry hezci, monumentalnejsi a ostrejsi. ovsem nesmim zapomenout na to, ze PS2 je o neco slabsi, takze se neni cemu divit...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 12:10

Obecně takové výhledy jako most na vrcholu TITÁNA, PANDOŘINU SKŘÍNKU, PODVODNÍ LEVEL, HADESOVO PODSVĚTÍ a defacto každou část GOW (vyjma úvodního moře a a athén - to je jen předkrm) mi nenabídla žádná hra na GC. Teda alespoň né ZELDA, nebo METROID. Tak kde mi to jen uniklo ??!
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 12:11

[quote="dr.miša";Rozjel jsem opět Genji a prostě masaker!!! hudba, atmosféra a scénérie jsou ne-za-po-me-nu-tel-né!

Těším se na Genji 2! a také God of War 2d/quote]

A s tím GENJI souhlasím - jen škoda částečné rozkouskovanosti díky přechodům na mapě. Uvítal bych spíše systém alá ONIMUSHA.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 2. 6. 2006 12:12

Hmm, to jo, to mě trochu štvalo a ubíralo to na plynulosti hry, to máš pravdu.
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 12:14

ocelot69 píše:Obecně takové výhledy jako most na vrcholu TITÁNA, PANDOŘINU SKŘÍNKU, PODVODNÍ LEVEL, HADESOVO PODSVĚTÍ a defacto každou část GOW (vyjma úvodního moře a a athén - to je jen předkrm) mi nenabídla žádná hra na GC. Teda alespoň né ZELDA, nebo METROID. Tak kde mi to jen uniklo ??!k/quote]


to je ovsem vec nazoru. ja jsem presvedceny, ze takovy Wind Waker vypada lepe (i kdyz tezko porovnavat cel-shading s normal).

kazdopadne bych urcite zminil i RE4, ktery dela na current-gen opravdu veci nevidane
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 12:16

Paar píše:
ocelot69 píše:Obecně takové výhledy jako most na vrcholu TITÁNA, PANDOŘINU SKŘÍNKU, PODVODNÍ LEVEL, HADESOVO PODSVĚTÍ a defacto každou část GOW (vyjma úvodního moře a a athén - to je jen předkrm) mi nenabídla žádná hra na GC. Teda alespoň né ZELDA, nebo METROID. Tak kde mi to jen uniklo ??!k/quote]

to je ovsem vec nazoru. ja jsem presvedceny, ze takovy Wind Waker vypada lepe (i kdyz tezko porovnavat cel-shading s normal).

kazdopadne bych urcite zminil i RE4, ktery dela na current-gen opravdu veci nevidane


Tjn., jenže ten je i na PS2 a až na jezero a pak takový ty bazény někde v hradě kde se nádherně odráží okolí jsou rozdíly v obou verzích mizivé.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 12:18

vsak jsem myslel i PS2 (currnet-gen)...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků