Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Arašíd 31. 5. 2006 15:52

Prave hraju Dragon Quest: The Journey of the Cursed King - skvele rpg, IMHO jedno z nejlepsich na PS2. Penez rozhodne nelituju...
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 31. 5. 2006 18:08

ten mou sbirku jednou taky urcite nalezne!
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 31. 5. 2006 20:14

Je to skvela hra, nestavi tolik na dlouhych animackach jako Final Fantasy ale je uzasne hratelna. Navic ma vetsi svobodu pohybu, coz je pro mne velke plus.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 1. 6. 2006 07:00

videl jsem screeny, chodi se po obrovskem "realnem" svete, ne jako world mapa ve FF (nevim, jak to vypada u FFX a novejsich)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 6. 2006 18:34

[quote="Arašíd"tJe to skvela hra, nestavi tolik na dlouhych animackach jako Final Fantasy ale je uzasne hratelna. Navic ma vetsi svobodu pohybu, coz je pro mne velke plus.[/quote]

Plus je celkem těžká. Člověk ČASTO musí pobíhat po jedný "louce" a zabíjet dokola a dokola ty samý potvory aby levelnul a měl na potvory o kousek dál. Tam musí zase pobíhat, zabíjet, zabíjet a pobíhat aby se dostal dál.
Možná tohle je popis každého RPG al tady mi to přišlo fakt extrémní. Často (velmi velmi často) před vás hra zkrátka hodí potvoru na kterou prostě v současné chvíli nemáte a ve třech kolech vás zadupe do země.
Tak se musíte vrátit a prožít si spoooooooustu soubojů....
Zkrátka tak pěkně nevodsejpá jako FF. :?
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 1. 6. 2006 19:03

ocelot: To je vec herniho vkusu. Pokud si budu chtit uzit dobrodruzstvi s dlouhyma animackama, ktere jak pises vodsejpa, zahraju si FF.
Pokud si chci uzit rozsahlost sveta, stylovou grafiku a (podle me lepsi nez ve FF) hratelnost, zahraju si DQ.
Nicmene oba svety a pribehy maji neco do sebe a pomerne dost se lisi...
Tot muj nazor.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 1. 6. 2006 19:27

Já neříkám na DQ ani špatný písmeno. Jen mě zkrátka NUTNOST neustálého levelování udolala a DQ mě začal nudit. Dal jsem přednost SHADOW HEARTS 3 s úchylnejma postavama :mrgreen:. Ale proti gustu žádnej dišputát a DQ je určitě vynikající hra, jen na mě moc zdlouhavá.
Ale další věcičky od LEVEL 5, ROGUE GALAXY se nemůžu dočkat.

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 1. 6. 2006 19:40

Během příštího týdne si hodlám pořídit do sbírečky Killer Seven pro Gamecube. Nevim jestli to vydržím hrát nebo ne, ale ve sbírce to chci mít a za takovou cenu... no nekupto
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 1. 6. 2006 20:51

Další takový..:Mě se ta hra hodně líbí, je dost šílená, doufám že se po tom ze mě nestane sériový vrah..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 04:45

jen jestli to pristi tyden bude opravdu v nabidce...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 2. 6. 2006 05:17

Už vám to z toho funstore? Přišlo mě ještě ne.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Skinny 2. 6. 2006 06:16

ted hraju Banjo Kazooie a odhaduju že pokud jí dohraju tak minimálně za 40 hodin což je na plošinovku uctyhodné číslo wow
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 2. 6. 2006 06:57

Pro vsechny kteri cekaji na killer 7 - nemusite spechat. Zatim v klidu dohrajte to, co mate rozehrane a az teprve potom si ho zahrajte. ak jsem uz psal, tahle hra chce svuj cas a nejde zas az tak moc hrat po kouskach, jak jsem si blahova myslel :-) Je to naproste psycho!
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 2. 6. 2006 07:05

Já pařim HITMAN BLOOD MONEY. Hitmanovskou sérii mám rád a i když se oproti minulým dílům zas tak moc nezměnilo, narozdíl od jiných her mě baví stejně jako předchozí díly. Neni nad "čistou" práci.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 2. 6. 2006 07:06

davee: ja vim ;)

je to uchylarna prvniho stupne... to proste chytne :mrgreen:
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků