Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Skinny 23. 5. 2006 12:47

ach jo takic bych si to už zahrál jen mít prachy :cry:
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 25. 5. 2006 14:13

Tak momentalne sem absolutne vyplesklej z Trauma Center na NDS. je to simulator chirurga, kdyz to tak vezmu. Delali to Japonci, coz poznate od zacatku a nemyslim jen manga grafiku. Operovani je neskutecne zabavne, v zadne jine hre na NDS sem jeste takhle rychle nekmital stylusem :) Nejvetsi chybu vidim v nevyvazeny obtiznosti. Hodne mi to pripomina Phoenixe Wrighta, i kdyz je to uplne o necem jinem :) Kazdopadne v tomto vydani Doupete najdete recenzi.
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 25. 5. 2006 14:28

Koukám, že si tak trochu užíváš s NDS, hmm, zatím do svého DSka necpu žádné prachy, čekám na Lite a pár dalších pecek, pak si to užiju...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 25. 5. 2006 14:36

Recenzovani ma mnohe vyhody (i nevyhody), jeste pridam, ze uz ted hraju na DS Lite a nemuzu se dockat, az bude v obchodech a poridim si vlastni, cerne, protoze v te barve uz mam vetsinu ostatnich veci - PStwo, N64, GC, PSP, GBA. Jen GBC je fialovy a GB sedivy :)
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 21:01

[quote="Karel Kališ";Recenzovani ma mnohe vyhody (i nevyhody), jeste pridam, ze uz ted hraju na DS Lite a nemuzu se dockat, az bude v obchodech a poridim si vlastni, cerne, protoze v te barve uz mam vetsinu ostatnich veci - PStwo, N64, GC, PSP, GBA. Jen GBC je fialovy a GB sedivy :)[/quote]
Počkej to jako to NDSlite co máte v redakci to jako je od někoho jiného nebo jste to jako dostali na vyzkušení nebo jak??A na trauma center se taky sakra chystám...jsem to hrál na srazu v Ostravě a total mě to chytlo...jsem rád že i ty jsi tady napsal svou reakci na tuhle hru...už vím co si dále na NDS koupit...ikdyž ještě taky chci metroid pinball
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 25. 5. 2006 21:37

Zajímalo by mě jaká je v Trauma Centre grafika, jestli to je hezky rozpohybované nebo to vypadá jako nějaká freewareovka..Jinak si myslím že je to v poho hra a Smoke si ji v nejbližší doubě doufám koupí :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 27. 5. 2006 12:08

2PSK: Jasne, DS Lite poslali z Conquestu na zrecenzovani, pak se to posila zpatky...jako ostatne i hry a to plati pro vsechny platformy. Stejne tak kdysi prislo Micro, NDS, PSP a tak podobne. To se tedy pochopitelne tyka doby, nez se dostane dana platforma na cesky trh, pak se poridi jeden kus normalne do redakce.

Trauma Center je neni animovanej skoro vubec (bavime se o pribehovych pasazich), ale to nevadi, protoze i tema nekolika obrazkama poz jednotlivych postav dokazi japonci vyvolat vic emoc, nez nektere CG animace...
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2006 12:19

[quote="Karel Kališ";2PSK: Jasne, DS Lite poslali z Conquestu na zrecenzovani, pak se to posila zpatky...jako ostatne i hry a to plati pro vsechny platformy. Stejne tak kdysi prislo Micro, NDS, PSP a tak podobne. To se tedy pochopitelne tyka doby, nez se dostane dana platforma na cesky trh, pak se poridi jeden kus normalne do redakce.

Trauma Center je neni animovanej skoro vubec (bavime se o pribehovych pasazich), ale to nevadi, protoze i tema nekolika obrazkama poz jednotlivych postav dokazi japonci vyvolat vic emoc, nez nektere CG animace...[/quote]
Hmm tak to je zajímavé...a to si to NDSlite nemůžete od nich odkoupit už ted to co máte v redakci??Hmm je to zajímavý systém a je fajn se dostat ke všemu dříve než to příjde do česka na trh..taky bych to bral
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 27. 5. 2006 12:26

2PSK: Vetsinou se to pak posila dalsim novinarum...ale nejspis by slo se s nimi nejak domluvit, ovsem to na me neni. Navic neni potreba si kupovat DS Lite, kdyz jsou v redakci NDS. DS Lite si koupim pro sebe :)

Jinak zpatky k tematu, podarilo se dohrat Starfox Assault a dobre sem se bavil, ted sem se vrhnul na Metroid Prime, konecne :)
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2006 12:27

[quote="Karel Kališ";2PSK: Vetsinou se to pak posila dalsim novinarum...ale nejspis by slo se s nimi nejak domluvit, ovsem to na me neni. Navic neni potreba si kupovat DS Lite, kdyz jsou v redakci NDS. DS Lite si koupim pro sebe :)

Jinak zpatky k tematu, podarilo se dohrat Starfox Assault a dobre sem se bavil, ted sem se vrhnul na Metroid Prime, konecne :)[/quote]
Jo takhle takže to je jeden kus který putuje pro další časopisy třeba LEVEL či SCORE??a vám to posílají jako prvním???Na metroida se těš pokud jsi nehrál a starfoxe jsem měl jednou pujčeného od Paara a moc se mi to líbilo...taky si to někdy na GC pořídím jak bude v nějaké slevě
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 27. 5. 2006 12:32

Peter S. Kenedy

Paar m8 StarFox Assault<<J8 to hr8l na Invexu v MP a bylo opravdu z8bavn0...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 27. 5. 2006 12:34

Lloyd.Irving píše:Peter S. Kenedy

Paar m8 StarFox Assault<<J8 to hr8l na Invexu v MP a bylo opravdu z8bavn0...

Aha sakra jsem se spletl...má ten normální strafox co vyšel na GC jako první
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 27. 5. 2006 12:36

Peter S. Kenedy
Ale ten je taky odst dobrý podle mě lepší než Assault!
Jinak se omlouvám za ten zašifrovaný příspěvek, jsem si nepřepnul zpět klávesnici...
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Kališ 27. 5. 2006 12:54

2PSK: To je docela mozny a vzhledem k tomu, ze SCORE i Level jsou primarne orientovany na PC, tak i vysoce pravdepodobny. Navic Doupe je casopis, ktery se podle me nejvic venuje hram na Nintendo, takze by to bylo i logicky. Ovsem podrobnosti neznam.

Starfox Adventures je uplne jiny herni styl, takova Zelda s liskou. :)
Karel Kališ
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sh0dAN 27. 5. 2006 13:14

Prave drvim Panzer General cez DOSBOX ;) a este raz som presiel ICO ;) a ked sa divam na FF7 ,ze by som to este raz zvrtol :D
„Hannibal ante portas"
Sh0dAN
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků