NFS

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 13:01

DEEPTHROAT píše:
Peter S. Kenedy píše:
Tidic060 píše:Jo všiml, a co že vydávají "rychlokvašky" Ale každý díl přinese něco nového...ale zas to odnese grafika či hratelnost, to samé jako NHL...a to, že NFS kvalitní hra být nemůže se ti zdá, tebe to nebaví tak jako mě a v tom je ten rozdíl, koho co baví a nebaví...mě třeba baví jezdit pořád dokola s policajtama a tak, tebe to ale unaví a tak řekneš, že to je pořád to stejné :), a pokud vím tak vyšly hry, kde se grafika moc nebrala a hratelnost byla na prvním místě, třeba v propracovaném tuningu, :)./quote]
No samozřejmě že existují i hry které nestaví jen na grafice...to bych potom asi nic nehrál :mrgreen: ale NFS mě nebaví ne proto že by mě auta nebavily...to vůbec ba naopak hledám skvělou závodní hru a asi jí bude toca3 o které všichni básní ale NFS je pořád to samé chápeš??Jen přidali policajty a místo tmy dali světlo...to už ty NFSU2 mě bavily více...když tehdy vycházely NFS jako třeba hot pursuit nebo Porsche tak to byly perfektní hry ale tohle už *****í fakt jen novou grafikou...uvidíme co nám ukážou NFS Carbonk/quote]

U NFS bych to viděl stejně, pro mne skončily čtvrtým dílem, od té doby je to jen pozlátko, minimum změn a inovací, forma nad obsahem. Konzolistu nějaké laciné NFS neokouzlí když má na jednom pólu Gran turismo 4 a na opačném Burnout revenge :-).e/quote]

Konečně někdo kdo mě chápe...a tidicu tak to se ti fakt omlouvám pokud už jsi novou tocu hrál...tak aspon napiš své dojmy...je to nejlepší simulátor aut na PC...s NFS to ani nejde rovnat díky arkádovosti a zaměření spíše na tuning...ano tuning mě dostával ale ted když je v tolika hrách s auty mě znechucuje
JEžku my se nehádáme...diskutujeme o NFS ne?
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 5. 2006 15:30

Tidic060 píše:Tak já si nemyslím že bych u toho "blil" a hratelnost to má jenže, ty asi na ní nestačíš :) proto to odsuzuješ...na gamepad to ses možná i trochu strefil, protože na gamepadu se to taky nehraje špatně a kdyby vyšla na konzole, tak by toho taky nebyla škoda...tak v tomto případě, abys už dále "neblil" tak ti můžu poradit asi tohle : "Tak to nehraj :lol: "i/quote]


Cože ? Co to blábolíš ty lamko ? Na tuto hru potřebuješ jen 3 klávesy: šipku dopředu+šipky doprava a doleva-na startu zmáčkneš plyn a celý "závod" (frašku) už ho nemusíš pouštět-stačí už jen ve 350 Km/h vybírat zatáčky-myslíš že bych takovou stupiditu neodřídil když už skoro 2 roky závodím v GTR ? :lol: :arrow: :oops: Myslím si že je to právě naopak: ty nemáš na opravdovou závodní hru síly a tak musíš hrát jen tituly s doporučeným věkem 3+ :mrgreen:
Jo a ještě něco: NFS5 Porsche2000 má lepší grafiku než Most Wanted. A jak jsem na to přišel ? U grafiky Porche jsem se kochal a u grafiky MW jsem blil :wink: ale jak říkám-jen mé subjektivní pocity z obou her :mrgreen:
Naposledy upravil Fuck8r dne 25. 5. 2006 17:15, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 25. 5. 2006 15:56

Fuck8r píše:
Tidic060 píše:Tak já si nemyslím že bych u toho "blil" a hratelnost to má jenže, ty asi na ní nestačíš :) proto to odsuzuješ...na gamepad to ses možná i trochu strefil, protože na gamepadu se to taky nehraje špatně a kdyby vyšla na konzole, tak by toho taky nebyla škoda...tak v tomto případě, abys už dále "neblil" tak ti můžu poradit asi tohle : "Tak to nehraj :lol: "i/quote]

Cože ? Co to blábolíš ty lamko ? Na tuto hru potřebuješ jen 3 klávesy: šipku dopředu+šipky doprava a doleva-na startu zmáčkneš plyn a celý "závod" (frašku) už ho nemusíš pouštět-stačí už jen ve 350 Km/h vybírat zatáčky-myslíš že bych takovou stupiditu neodřídil když už skoro 2 roky závodím v GTR ? :lol: :arrow: :oops: Myslím si že je to právě naopak: ty nemáš na opravdovou závodní hru síly a tak musíš hrát jen tituly s doporučeným věkem 3+ :mrgreen:
Jo a ještě něco: NFS5 Porche2000 má lepší grafiku než Most Wanted. A jak jsem na to přišel ? U grafiky Porche jsem se kochal a u grafiky MW jsem blil :wink: ale jak říkám-jen mé subjektivní pocity z obou her :mrgreen:r/quote]

Porsche má trošku horší textury no mně se spíš ví ce graficky líbil ve stejné době Collin MCRae Rally 2 to byla teprve grafika
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 5. 2006 16:31

Já hodnotím u grafiky technickou stránku věci ale i to do jakého prostředí jsou zasazeny tratě- u porschete to byly nádherný tratě na skaliskách u moře,podzimní jízdy lesem,vesnicema a taky výlet do alp-no prostě nádhera,super atmosféra. U dalšího dílu (6HP2) bylo taky dobrý prostředí tratí ale ten díl už oproti porche značně zarkádovatěl. U1+2 co se týče hratelnosti-OK ale ty nepřirozený barvy
města-silnic,chodníků a domů. MW na tom je nejhůře-grafika odpudivá (nemluvím o technické stránce grafiky a o nových efektech) ale o tom jak to vypadalo a navíc to úplně ztratilo na hratelnosti předchozích dílů. V U1+2 jste se museli alespoň trochu snažit řídit: brdit,správně najíždet do zatáček.... Most Wanted je pro mě nejhorší hra s autama vůbec (nemůžu napsat závodní hra-protože to závodní hra není :wink: ).
Naposledy upravil Fuck8r dne 25. 5. 2006 17:15, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 25. 5. 2006 16:43

Možná že máš pravdu
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 19:44

Fuck8r píše:
Cože ? Co to blábolíš ty lamko ? Na tuto hru potřebuješ jen 3 klávesy: šipku dopředu+šipky doprava a doleva-na startu zmáčkneš plyn a celý "závod" (frašku) už ho nemusíš pouštět-stačí už jen ve 350 Km/h vybírat zatáčky-myslíš že bych takovou stupiditu neodřídil když už skoro 2 roky závodím v GTR ? :lol: :arrow: :oops: Myslím si že je to právě naopak: ty nemáš na opravdovou závodní hru síly a tak musíš hrát jen tituly s doporučeným věkem 3+ :mrgreen:
Jo a ještě něco: NFS5 Porsche2000 má lepší grafiku než Most Wanted. A jak jsem na to přišel ? U grafiky Porche jsem se kochal a u grafiky MW jsem blil :wink: ale jak říkám-jen mé subjektivní pocity z obou her :mrgreen:r/quote]


:arrow: :?: :mrgreen: :arrow: :idea:
Tak ty jsi hrál GTR??? A co, že hraješ dva roky...tak hodně štěstí do toho třetího :) K NFS potřebuješ 3 tlačítka, tak to fakt nejsi "závodník" :P a myslíš, že vybírat zatáčky 350*km/h hmm??? Ty hrál si vůbec NFS ??? jako myslím hrál, ne, že si zajel jeden závod a pak podle toho posuzoval celou hru :)

Jako s přírodou to NFS trochu nedali, i když se tam snažili dát něco mimo město, ale málo...možná že se dočkáme a bude to jako v přírodě: lesíky, pláně, doly, ale i dálnice, polní cesty...ale kdy to bude tak to nevím :)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 5. 2006 20:05

http://www.youtube.com/watch?v=ea4gDtK1 ... or%20speed
tady je video které hovoří za vše: 350Km/h do zatáček,absolutně žádné brždění,žádnej mód poškození.....z toho se prostě musí dělat PC závodníkům špatně. Nevím co je na tom zábavného.
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 21:42

Fuck8r píše:http://www.youtube.com/watch?v=ea4gDtK10sw&search=need%20for%20speed
tady je video které hovoří za vše: 350Km/h do zatáček,absolutně žádné brždění,žádnej mód poškození.....z toho se prostě musí dělat PC závodníkům špatně. Nevím co je na tom zábavného.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 25. 5. 2006 21:52

Fuck8r píše:http://www.youtube.com/watch?v=ea4gDtK10sw&search=need%20for%20speed
tady je video které hovoří za vše: 350Km/h do zatáček,absolutně žádné brždění,žádnej mód poškození.....z toho se prostě musí dělat PC závodníkům špatně. Nevím co je na tom zábavného.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 25. 5. 2006 22:25

Jsou 2 typy závodních her. Rychlokvašky-třeba právě od EA Games pro velkou masu lidí s obrovskou reklamní kampaní, odkud vycházej tituly jak na běžícím pásu-musí mít co nejnovější grafický technologie-na dobrou hratelnost,fyziku či model poškození bohužel nezbývá při vývoji čas-hru musí udělat co nejrychlejc aby mohli začít s další-jde jim o prachy,prachy,PRACHY...no a na druhý straně jsou třeba vývojáři od SimBinu (napůl vývojáři napůl závodní nadšenci) kteří by si nedovolili vypustit do světa takovou HRŮZU jako je třeba MostWanted. Kteří si na testování her pozvaly skutečný závodníky série GT a DTM vozů a s nima spolupracovali na doladění chování vozů!!! . Teď už maj za sebou 3 tituly a kdyby SONY nekoupila licenci na F1 tak by se určitě pustili do vývoje nejdokonalejšího simulátoru F1 všech dob. na závěr: každý si může vybrat co chce hrát-jestli třeba GTR (samozřejmě na votantu :wink: ) a mít dobrej pocit z toho že se naučil ovládat auto v superrealistickým simulátoru a může svůj um porovnávat s ostatníma závodníkama po síti no a nebo se pustit do "zdolávání" rychlokvašek kde tě hra vede za ručičku a kde nemůžeš neuspět :mrgreen:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 5. 2006 05:24

Ale o tom to přece je,ne?Někomu prostě sačí na to,aby si zajezdil "3 klávesy" a někdo potřebuje volant.Stajně jakio si někdo zalítá s Blazing angels a někdo s Il-2kou.Taky se řadím k těm tříklávesákům a nepotřebuju,abych měl z každé zatáčky trauma.
To,že EA kolem každé hry dělé neskutečnou reklamu...Nemyslíš,že kdyby SimBin ty prachy měl,udělal by ji taky?
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rambo 26. 5. 2006 13:12

Tak jasně určitě by si ji udělal . Ale EA Games už patří k firmám které hry dělají hodně dlouho a mají je skoro vždy dobré . Tak to ber tak .
Rolničky prdlačky Batman je pako. Po hlavě spad do hnoje *****í mu sako.
Rambo
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 5. 2006 13:41

Já myslel že je toto téma o NFS že máme napsat jaké díly jsme "žrali" a jaké naopak zase nemusíme a proč. Rambo hned v 1. příspěvku poprosil o hlasování ale to se ze záhadných důvodů nerozjelo :?: Napsal jsem svůj žebříček NFS dílů a za jednoznačně nejhorší díl jsem označil ten poslední a taky jsem napsal proč to tak je a hned jsem byl napadnut Tidic060 že hra je na mě asi příliš obtížná tak jsem musel reagovat,protože to byla nejstupidnější věc jakou jsem kdy slyšel protože MW žádnou obtížnost nemá a je dělanej tak aby ho "dal" každý hned napoprvé-měl z toho dobrý pocit a už se těšil na další díl z "běžícího pásu" EA Games. Určitě nejsem sám se svým názorem na poslední díl. Ale klidně mě napadejte za můj názor (za názor old school-závodníka) který si tu akorát postesknul že už závodní hra není to co bývala (jsou i vyjímky). Koho to baví [a kdo třeba nemá na simulátory(ne peníze protože simulátory jsou levnější-ale síly)] tak ať si ty "pozlátkové frašky s pompézní reklamní kampaní" hraje-já zase budu hrát závodní hry kde se musíš opravdu naučit jezdit abys v nich něco dokázal. :wink:
Naposledy upravil Fuck8r dne 26. 5. 2006 13:52, celkově upraveno 1
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2006 13:51

Fuck8r píše:Já myslel že je toto téma o NFS že máme napsat jaké díly jsme "žrali" a jaké naopak zase nemusíme a proč. Rambo hned v 1. příspěvku poprosil o hlasování ale to se ze záhadných důvodů nerozjelo :?: Napsal jsem svůj žebříček NFS dílů a za jednoznačně nejhorší díl jsem označil ten poslední a taky jsem napsal proč to tak je a hned jsem byl napadnut Tidic060 že hra je na mě asi příliš obtížná tak jsem musel reagovat,protože to byla nejstupidnější věc jakou jsem kdy slyšel protože MW žádnou obtížnost nemá a je dělanej tak aby ho "dal" každý hned napoprvé-měl z toho dobrý pocit a už se těšil na další díl z "běžícího pásu" EA Games. Určitě nejsem sám se svým názorem na poslední díl.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 26. 5. 2006 13:54

Peter S. Kenedy píše:Jako by jsi mi četl myšlenky :lol: 8)-/quote]

Taky že jo :twisted:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků