Conquest entertainment

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 11:12

Logan007 píše:Já jsem ho tam prozatimně hodil, ale pokud se sem neozve, tak ho v tom dopise nepošlem..../quote]

Dobře díky...byl kvuli tomu dost rozhořčený takže ho tam zatím nedávej vůbec
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 12:39

Peter S. Kenedy píše:A ještě tady dávám Tidica který není schopný zajít na forum Lama jedna...Robin Laga, Třinec, NDSi/quote]


Tvoje drzost nezná hranic, protože napsat mě tu, tak to si přehnal...jsi neprofesionál...a jestli si myslíš, že když máš na forum nějakých 3 000 příspěvků, tak si tu můžeš dělat co cheš?!? Já na forum nesedím 10 hodin denně jako ty a to, že sem se tu nenapsal, si pos*al ty, protože když se člověk chce někde napsat a pak zjistí, že nějaký PSK ho tam už napsal, tak to ho rozčílí a neřeknu, kdyby to spěchalo, tak bych to bral, i kdybych nebyl na forum zaregistrovaný, tak to taky chápu, ale to co si udělal nechápu...jedině sis chtěl přilepšít tím, že budeš mít o pár příspěvku víc na forum...a když už si tam chceš někoho dát, tak si tam dej lidi z rodiny a ne mě:::Tak ti povím, k tomu kolotoči tady
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 12:53

Tidic060 píše:
Peter S. Kenedy píše:A ještě tady dávám Tidica který není schopný zajít na forum Lama jedna...Robin Laga, Třinec, NDSi/quote]

Tvoje drzost nezná hranic, protože napsat mě tu, tak to si přehnal...jsi neprofesionál...a jestli si myslíš, že když máš na forum nějakých 3 000 příspěvků, tak si tu můžeš dělat co cheš?!? Já na forum nesedím 10 hodin denně jako ty a to, že sem se tu nenapsal, si pos*al ty, protože když se člověk chce někde napsat a pak zjistí, že nějaký PSK ho tam už napsal, tak to ho rozčílí a neřeknu, kdyby to spěchalo, tak bych to bral, i kdybych nebyl na forum zaregistrovaný, tak to taky chápu, ale to co si udělal nechápu...jedině sis chtěl přilepšít tím, že budeš mít o pár příspěvku víc na forum...a když už si tam chceš někoho dát, tak si tam dej lidi z rodiny a ne mě:::Tak ti povím, k tomu kolotoči tadym/quote]

Hmm ježek psal že to tady promazal tak asi ne no...myslíš že jsem tě tady napsal abych měl další příspěvek???LOL dovol abych se zasmál...nevěděl jsem že tě to tak rozčílí...mě by vůbec nevadilo kdyby mě někdo někam napsal kdyby to mělo pomoct nintendu a mě to nepoškodilo...děláš z toho 2.světovou ale snad už s tím skončíme a vyřešíme to smírem...dokonce vím že několik lidí to tady taky udělalo na foru tak by mě potom zajímaly ty názory těch kteří to tady dali jo díky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 5. 2006 13:57

Peter S. Kenedy píše:Hmm ježek psal že to tady promazal tak asi ne no...myslíš že jsem tě tady napsal abych měl další příspěvek???LOL dovol abych se zasmál...nevěděl jsem že tě to tak rozčílí...mě by vůbec nevadilo kdyby mě někdo někam napsal kdyby to mělo pomoct nintendu a mě to nepoškodilo...děláš z toho 2.světovou ale snad už s tím skončíme a vyřešíme to smírem...dokonce vím že několik lidí to tady taky udělalo na foru tak by mě potom zajímaly ty názory těch kteří to tady dali jo díky
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 20:45

Tidic060 píše:
Peter S. Kenedy píše:Hmm ježek psal že to tady promazal tak asi ne no...myslíš že jsem tě tady napsal abych měl další příspěvek???LOL dovol abych se zasmál...nevěděl jsem že tě to tak rozčílí...mě by vůbec nevadilo kdyby mě někdo někam napsal kdyby to mělo pomoct nintendu a mě to nepoškodilo...děláš z toho 2.světovou ale snad už s tím skončíme a vyřešíme to smírem...dokonce vím že několik lidí to tady taky udělalo na foru tak by mě potom zajímaly ty názory těch kteří to tady dali jo díky
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 25. 5. 2006 21:39

Myslím že FBI, interpol i BIS maji udaje od vsech.. :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qvido 25. 5. 2006 22:04

Peter S. Kenedy píše:
Tidic060 píše:
Peter S. Kenedy píše:Hmm ježek psal že to tady promazal tak asi ne no...myslíš že jsem tě tady napsal abych měl další příspěvek???LOL dovol abych se zasmál...nevěděl jsem že tě to tak rozčílí...mě by vůbec nevadilo kdyby mě někdo někam napsal kdyby to mělo pomoct nintendu a mě to nepoškodilo...děláš z toho 2.světovou ale snad už s tím skončíme a vyřešíme to smírem...dokonce vím že několik lidí to tady taky udělalo na foru tak by mě potom zajímaly ty názory těch kteří to tady dali jo díky
That which does not kill us makes us stronger .
Qvido
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 5. 2006 22:07

No aspon že někdo je na mé straně a chápe mě :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 25. 5. 2006 22:18

Mě je to tak celkem jedno ale na*ralo by mě kdyby tu někdo zveřejnil mé osobní údaje bez svolení (radši bych napsal Tificovi? soukromou zprávu nebo něco) ale neodsuzuju tě za to PSK seš týpek :)
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 26. 5. 2006 05:53

Nemazal jsem to,aby šlo pochopit,proč se kluci hádají/jsou naštvaní.Zeditoval jsem to podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
To co se stalo,se už prostě stalo.PSK se měl zeptat,ale zas na druhou stranu,když jsem o tom včera přemýšlel,asi by mi nevadilo,kdyby můj kámoš něco takového udělal.
Plís,řešte příště takové věci přez mejly a sz.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2006 11:29

Tak já doufám že už se to vyřešilo. Tidicovi jsem se omluvil tak snad je vše OK
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 26. 5. 2006 13:07

Tak co, kolik lidí se už podepsalo? Kdy ten dopis odešlete? Pošlete ho elektronicky nebo poštou?
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 26. 5. 2006 14:17

pierek14 píše:Tak co, kolik lidí se už podepsalo? ?/quote]

Strana 8, tam si to můžeš přečíst. :wink:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 26. 5. 2006 14:19

Logane prosím vyškrtni tam Tidica...on tam nechce být...aby z toho náhodou nedostal šok že tam ještě pořád je
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Logan007 26. 5. 2006 14:39

OK. Už tam není... Jinak bych to poslal asi mejlem... Nechal bych to tu do konce příštího tejdne.. Jinak shánějte další lidi, ať jich máme co nejvíc...
RETRO!
Logan007
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků