Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod peanut 17. 5. 2006 21:01

Pikmina 1 mám, taky ale ještě jsem ho nehrál. Neni čas. Ale o prázdninách se na něho vrhnu.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod pierek14 17. 5. 2006 21:38

Ve dvojce taky ubíhá čas. A když ti uběhne všichni Pikmini zhebnou. Dvojku jsem si koupil, protože byla ve slevě za 999 kč. Jedničku jsem nyní vyměnil za Zeldu, kterou jsem měl dvakrát. Nemám rád Player´s choise edice.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 17. 5. 2006 21:41

Pro vysvětlení. Měl jsem Zelda: WW player´s choise a pak jsem si koupil tu limotovanou zeldu:ww s tím bonusdiskem. Pikmina 2 jsem koupil z několika důvodů: Byl ve slevě, nebyl player´s chose a Pikmin 1 byl vyprodaný. Za tu Zeldu player´s choise jsem si sehnal Pikmin 1, ale tu normáýlní verzi (ne player´s choise) a mámu něj i ten českej manuál :) Ještě jsem k tomu dostal Tony Hawk Pro Skater 4.
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 17. 5. 2006 22:22

pierek14 píše:Rogue Squadron 3 jsem měl. Grafika a ovládání je úžasné, ale hra je příšerně těžká. Hře vytýkám to co skoro každé Star Wars hře, krotu jsem hrál. Jedno kolo je jako tři... :D a mezitím se to neuloží.m/quote]

Jo no ta grafika vypadá úžasně tak jsem zvědav...ale doufám že mě to nebude moc frustrovat jak ty říkáš...no a pikminem je to tak že jsem to měl dobře rozehrané ale smazaly se mi savy takže musím znova a na to ted nějak nemám náladu..ale o prázdninách se určitě najde :mrgreen: jo a smoku nechápu jak si nemohl stihnout nic posbírat za den...tak prvně pochodím po terénu zjistím kde co je, pak dam load a jedu ne??Dají se stihnout 2-3 součástky za den
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 18. 5. 2006 06:35

3 soucastky denne je normalka... pikmin je pohodova hra, casu je tam vice nez dost.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 18. 5. 2006 07:12

Nové hry mne nebaví, s příchodem E3 a přílivem NEXT-GEN obrázků a videí mi PS2 začíná připadat zastarale. Tak jsem se vrátil ke svaté trojici SUBSISTENCE, RESIDENT EVIL 4 a GOD OF WAR. Tyhle 3 hry se dají hrát pořád.

Jo a kámoš si přivezl z ANGLIE GUITAR HERO, to je maximální ZÁSEK! :mrgreen: A to METAL, ROCK, či cokoliv s kytarami nesnášim

Obrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 18. 5. 2006 07:16

Ja zrovna parim (uz ponekolikate) legendarni gamesku "Z", a je to porad stejna zabava jak pred deseti lety! Nechapu proc uz nekdo neudelal konverzi do novejsi grafiky!
Taucher
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OCELOTR 18. 5. 2006 07:28

Taucher píše:Ja zrovna parim (uz ponekolikate) legendarni gamesku "Z", a je to porad stejna zabava jak pred deseti lety! Nechapu proc uz nekdo neudelal konverzi do novejsi grafiky!


No jo, to dělali legendární BITMAP BROTHERS, ne ? GODS, CADAVER, SPEEDBALL2000, CHAOS ENGINE...co hra to skvost. Ale já bych spíš rád viděl novej CHAOS ENGINE. V týhle genialitě přišli s AI řízeným spolubojovníkem...... že nic zvláštního ? No jo, ale psal se rok 1993. :wink:

ObrázekObrázek
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 18. 5. 2006 08:55

jojo Bitmap Brothers, mas recht, fakt co hra to perla. A me se vzdycky libila grafika, jak bylo vyhlazena, vychytana. Na chaos engine vzpominam taky, to byla parba jak blazen, na tu dobu. Kde jsou ty casy.
Taucher
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 18. 5. 2006 11:28

Jooo Ztko byla fakty řacha, parádní gamesa!!!
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 5. 2006 11:51

ocelot69 píše:Nové hry mne nebaví, s příchodem E3 a přílivem NEXT-GEN obrázků a videí mi PS2 začíná připadat zastarale. Tak jsem se vrátil ke svaté trojici SUBSISTENCE, RESIDENT EVIL 4 a GOD OF WAR. Tyhle 3 hry se dají hrát pořád.

Jo a kámoš si přivezl z ANGLIE GUITAR HERO, to je maximální ZÁSEK! :mrgreen: A to METAL, ROCK, či cokoliv s kytarami nesnášim

oimg]http://www.game-addicts.com/wp-content/257934.jpg[/img]

Vidíš a proto má Wii menší výkon a když si zahraji hru na GC tak se mi ta grafika nehnusí :-) :lol: :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 22. 5. 2006 16:58

prave hraju Shadow of the Colossus. Jedna z nejkrasnejsich her co jsem kdy hral, skoda toho frameratu.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 18:20

tak da se to prominout, kdyz si uvedomis, co ti hra nabidne...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arašíd 22. 5. 2006 19:07

Uz jsem si na to docela zvykl :). Uz dlouho jsem nemel z zadne hry tak krasny zazitek.
love music
hate fascism
Arašíd
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 23. 5. 2006 09:27

Je to nehorázná gamesa, fakty těžkej rachot, jen jsem nemohl nějaký čas přijít na způsob hledání obrů, pak už to jde, ikdyž někteří jsou sakra zašití :-)

Ale při každém setkání s obrem jsem žasnul a byl jsem i u TV malinkatej až bázlivej...uf, trochu mráz mi s toho běhá po zádech...
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků