VIP - prectete si prosim pred vstupem 1. stranku

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 12:56

Zakladam tento thread jako reakci na posledni dobou otresne forum (je to uzivateli, ne forem samotnym, to je samozrejme vyborne). Posledni dobou se diskuze meni v absolutni brak, ktery nejen ze poukazuje na neschopnost objektivniho vyjadreni se, ale take pusobi nevolnost v zaludku a strevni potize. Nekolik jedincu timto trpi, proto vzniklo toto. Chci se tady bavit o vsem ohledne konzoli, at uz se jedna o jakykoli system, o hrach na ne, o novinkach apod. Ovsem thread chci venovat jen paru lidem, o kterych si myslim, ze pisou k veci a na jejichz nazor se vzdy tesim s otevrenou naruci. Ostatni bych proto poprosil - nepiste sem nic, ani reakci na tento prvni prisevek, ani nesouhlas, nic. Dekuji. Tady je list povolenych osob (casem podle uvazeni jmena pridam). Doufam, ze se muj napad uchyti. Diky za pochopeni.

Paar
Ocelot69
Dark_one
Peter S. Kennedy
Dr. Miša
Peanut
Pierek14
ReacT
Dave
_Dave_
Davee
AlanWake
Alcil
Darwel
Logan007
Moderátoři všeho druhu :)

Seznam jsem psal z hlavy, takze me omluvte, pokud jsem zapomel nekoho duleziteho. Ostatni se prosim neurazte.

Pokud si myslite, ze vase prispevky jsou hodnotne a nepravem nejste uvedeni, dejte mi rozhodne vedet! Vzdy se rad vyjadrim k veci ci popr. doplnim seznam.
Naposledy upravil Paar dne 23. 5. 2006 19:31, celkově upraveno 6
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 22. 5. 2006 13:08

Pokud to ma byt opravdu o necem, a nezvrhne se to v to same jako nektere ostatni diskuze, jsem ochoten smysluplne prispivat. :wink:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 13:14

jsem rad, ze se objevil prvni clovek, ktery sdili muj nazor! vitej!


pockam na nazory, jestli se thread uchyti.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pierek14 22. 5. 2006 13:37

Musím uznat, že v poslední době se toto forum opravdu mění v brak. Nepřeberné množství threadů o nenávisti jistých lidí k PSP, hádání se a háfo zbytěčných resp. přebytečných threadů. Myslím si, že je založení tohoto threadu velice dobrý nápad... možná by měl být zaheslován...

P.S. Díky Paare za "lichotku" :D
Wii, GC, N64, SNES, NES, DS, DS Lite, DSi, GBA, GBA SP, GB, GBC, Pikachu Pedometer Color, Pokémon Mini, PSP, GP2X
pierek14
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 22. 5. 2006 13:45

Jsem zvědavej na vše nové a proto pokud budu mít co říct a budu mít dojem, že je to k něčemu, tak velice rád přispěju.

Hraní zdar!
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 13:48

pierek: jsem rad, ze to takhle beres, vidime to stejne. co se tyce zaheslovani, nevim nevim, jestli to pujde. kazdopadne uz mam slibenou podporu od jednoho z moderatoru, takze promazavani nebude problem.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 5. 2006 13:56

Chtěl bych Paarovi poděkovat, že jsem byl zařazen do této "elity" fóra. Moc si toho vážím. Ale chtělo by to nadhodit nějaké téma.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 14:03

vypada to, ze se chytame a ze s timto "projektem" souhlasite. no muzem oficialne zacit. tento thread je uz otevreny vasim/mym nazorum. ;)
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 5. 2006 14:07

Taky souhlasím se skvělým nápadem paara...někteří lidé si totiž pletou forum s chatem a pak to tak tady vypadá...Jen mě zrovna nic nenapadá co bych ted napsal :-)
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 14:08

nech tomu volny prubeh, urcite se objevi nejaka zrala uvaha ci novinka.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 5. 2006 14:21

Co třeba začít tim, že dnes Nintendo oznámilo, že NDS Lite výde 23. června a bude k dostání ve dvou barvách.
Jo a Paare nepřemýšlel si o tom, že by si sem nechal psát i Alcila a Darwela. To žádný fanaticy nejsou a občas něco koudnýho taky vyplodí.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 14:26

23. cervna u nas v CR? jestli ano, jsou to rozhodne dobre zpravym jelikoz na NDSlite cekam jak na bozi smilovani. rozhodne ma u me navrch bila barva, jaka ale bude ta druha? hmmm....
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 22. 5. 2006 14:32

Druhá barva bude černá. A stát by měla 4 990Kč. Mě by se teda víc líbila černá, k mýmu černýmu Revu se bude víc hodit.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 22. 5. 2006 14:35

tezko rict, ktera barva je lepsi. a to jak u Wii tak u NDS. opravdu. o handheldu mam jasno, ale u wii ani nahodou.
ale na barve nezalezi, zalezi hlavne na HW.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 22. 5. 2006 14:35

Paar píše:23. cervna u nas v CR? jestli ano, jsou to rozhodne dobre zpravym jelikoz na NDSlite cekam jak na bozi smilovani. rozhodne ma u me navrch bila barva, jaka ale bude ta druha? hmmm....

Budeš kupovat hned při launchi nebo budeš čekat až trochu slevní?JO a Alcila a Darwela bych tady bral taky...přimlouvám se za ně
EDIT:Jo a taky ERTEFOLA bych tady uvítal
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků