Conquest entertainment

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 18:37

Conquest entertainment je výhradním distributorem Nintendo výrobků Nintenda v České republice. Myslíte si, že dělá pro jeho rozkvět a hráčskou spokojenost dost, nebo má ještě nějaké rezervy?
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2006 18:39

No myslím že dělá co může ale mohlo by něco přidat...třeba ty časopisy nějaké by mohly vycházet
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 18:43

Jak jsem psal už jinde, onehda vycházel časopis Gametech, ale díky špatné, respektive žádné reklamě, se o něm zřejmě ani nikdo nedozvěděl. Pochybuji, že se v nejbližší době pustí do vydávání něčeho dalšího.
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 16. 5. 2006 18:46

já sem o něm i v našem zapadákově náhodou věděl
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 5. 2006 18:48

Bych byl radči kdyby to tu mělo pod palcem samo Nintendo.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 18:50

Také jsem ho (ale opravdu zřídka) vídal v trafikách, ale dozvěděl jsem se o něm jen náhodou. Zkrátka mám dojem, že Conquest entertainment (CE) se o reklamu příliš nestará. ...
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 18:53

peanut píše:Bych byl radči kdyby to tu mělo pod palcem samo Nintendo.o/quote]


Mluvíš mi z duše, někdy mám pocit, že se tato firma za Nintendo spíše stydí.... ale spíš je jim to úplně jedno- hlavně, že se jakž takž(?) uživí.
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 5. 2006 19:01

autofacr píše:
peanut píše:Bych byl radči kdyby to tu mělo pod palcem samo Nintendo.o/quote]

Mluvíš mi z duše, někdy mám pocit, že se tato firma za Nintendo spíše stydí.... ale spíš je jim to úplně jedno- hlavně, že se jakž takž(?) uživí.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod OCELOTR 16. 5. 2006 19:02

Jsou to lemplové, 2x jsem od nich objednával a 2x jsem čekal měsíc.
LA-LI-LU-LE-LO
OCELOTR
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 19:08

ocelot69 píše:Jsou to lemplové, 2x jsem od nich objednával a 2x jsem čekal měsíc.s/quote]


Nemohu, než souhlasit-také jsem objednával a čekal dloooouuuuhhhooo! No a navíc jsem k nim dával do opravy své DS a pak měsíc čekal, než se mi ozvou (měli zavolat do čtrnácti dnů).
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 5. 2006 19:13

ocelot69 píše:Jsou to lemplové, 2x jsem od nich objednával a 2x jsem čekal měsíc.s/quote]
Jeden z důvodů, proč chci, aby tu bylo přímo Nintendo. Jsem doufal, že když vstoupíme do EU tak si to tu Nintendo převezme a postará se o svý fanatiky. A vono trus.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod autofacr 16. 5. 2006 19:23

Nemyslím si, že by tu byl zase až tak malý trh, všechno je jen o reklamě a tu má u nás Nintendo hodně špatnou, zahlédl jsem náhodou pár TV spotů na DS, ale moc dlouho to netrvalo, navíc z toho ani nejspíš nikdo nepochopil, na co ta reklama vůbec byla. Jsem zvědav, jak CE bude propagovat DS-lite....
Né jednou obrazovkou živ jest člověk.
autofacr
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 16. 5. 2006 19:27

Pochybuju, že se na něco zmůže.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 16. 5. 2006 19:38

autofacr píše:Nemyslím si, že by tu byl zase až tak malý trh, všechno je jen o reklamě a tu má u nás Nintendo hodně špatnou, zahlédl jsem náhodou pár TV spotů na DS, ale moc dlouho to netrvalo, navíc z toho ani nejspíš nikdo nepochopil, na co ta reklama vůbec byla. Jsem zvědav, jak CE bude propagovat DS-lite....p/quote]

Pravda, staci se podivat smerem k Sony. Ta se pomerne dobre stara i o tak maly trh.
Jak je na tom Microsoft nevim (resp. jestli se o Xboxy stara Microsoft CR nebo nekdo jiny). Kazdopadne take bida. Reklamu na Xbox jsem snad u nas jeste nikde nevidel.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2006 19:42

ocelot69 píše:Jsou to lemplové, 2x jsem od nich objednával a 2x jsem čekal měsíc.s/quote]

No pokud objednáváš z gamehousu tak je to do druhého dne díky PPL...ale z gamecube.cz je to fakt divné...aspon že já čekal "jenom" týden
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků