Kolik jste kdy měli ORIGINÁLEK od jednoho titulu ?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PC 16. 5. 2006 09:14

GTA:San Andreas 4x
Riddick 3x
Hitman 3 2x
Doom 3 2x
Splinter cell - celá série 3x
Il-2 -celá série (zatím 2x)
Brothers in Arms:Hill 30 2x

A brzo budu mít Riddicka a Hitmana 3 po čtvrté B)
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 16. 5. 2006 09:36

Tak tomuhle moc nerozumim. :?
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2006 11:04

No to já taky ne...proč bych měl mít stejnou originálku několikrát??
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2006 11:18

Street Fighter 2 (SNES) 3x
Killer Instinct (SNES) 2x
Soul Calibur II. (GC) 2x
Phalanx (GBA) 2x
Přežil jsem karmickou bouři. Nevim kde jsem.
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 16. 5. 2006 11:19

Peter S. Kenedy píše:No to já taky ne...proč bych měl mít stejnou originálku několikrát??k/quote]


Tak nějak se to za ta léta sešlo, směnnej obchod, hmm
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 5. 2006 12:03

Protože mám rád vývojáře těch her a dle zákona si nelze pořizovat záložní kopie dotyčného softu. Tak proto :)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 16. 5. 2006 12:11

Tak to je teda hovadina! Každý titul mám pouze 1 nevím proč zbytečně utrácet za něco co už mám!
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 16. 5. 2006 12:12

PC píše:Protože mám rád vývojáře těch her a dle zákona si nelze pořizovat záložní kopie dotyčného softu. Tak proto :)//quote]
No jo zase někdo kdo rád utráci prachy..
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 5. 2006 12:13

Mně se zdá, že PC zakládá samé skvělé thready :mrgreen: ...ne sry, ale taky nechápu, proč si kupovat např. 4x GTA, když už ho mam jednou doma :shock: ...pokud máš 4x GTA doma, tak to nemáš asi co s penězmi, co? :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2006 12:35

ANo podle mě to je tak že je to nějaký těžký podnikatel takže se peněz nějak musí zbavit tak si kupuje 4xGTA :-) sory ale jinak to fakt nechápu
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 16. 5. 2006 12:41

Kdyby někdo neměl co s penězmi, ať se ozve, díky :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 16. 5. 2006 12:46

Mě taky se můžete ozvat! :mrgreen:
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 5. 2006 12:47

Ne ne to bylo jinak - prostě hrál jsem gta - nešlo mi to tak jsem se naštval a dal ho do bazaru. Pak jsem si ale řekl že by byla škoda ho nedohrát - tak jsem si koupil další - a zase mi to nešlo tak jsem ho dal do bazaru- pak jsem si opět řekl že je škoda to nedohrát a navíc mám novou kartu tak jsem si ho koupil počtvrtý. Ty ostatní jsem dal coby protihodnotu za jiné hry. Prostě ale některé hry jsou pro mě srdcovka a když se zlevní pod 500 a už jsem je měl ale zas je nemám tak si je koupím znova. To je celé. Někdo ty originálky kupovat musí, když 90% hračů pirátí ne ? ;) Lepší přispět 4x autorům dobré hry než si koupit 4x srajdu. Nebo karton cigaret.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 16. 5. 2006 13:04

PC píše:Ne ne to bylo jinak - prostě hrál jsem gta - nešlo mi to tak jsem se naštval a dal ho do bazaru. Pak jsem si ale řekl že by byla škoda ho nedohrát - tak jsem si koupil další - a zase mi to nešlo tak jsem ho dal do bazaru- pak jsem si opět řekl že je škoda to nedohrát a navíc mám novou kartu tak jsem si ho koupil počtvrtý. Ty ostatní jsem dal coby protihodnotu za jiné hry. Prostě ale některé hry jsou pro mě srdcovka a když se zlevní pod 500 a už jsem je měl ale zas je nemám tak si je koupím znova. To je celé. Někdo ty originálky kupovat musí, když 90% hračů pirátí ne ? ;) Lepší přispět 4x autorům dobré hry než si koupit 4x srajdu. Nebo karton cigaret.y/quote]

No tak určitě lepší než karton cigaret ale tohle je fakt vážně divný způsob...možná kdyby se ti to stalo jednou tak dobré ale tolikrát??To už jsou spíš vyhozené peníze podle mě...ikdyž taky ted třeba lituji že jsem prodal eternal darkness a nedohrál ho ale na konci mě to začalo tak frustrovat že jsem musel no
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 16. 5. 2006 13:36

Ale to nejsou vyhozené peníze-díky tomu můžu de facto hrát cokoliv je v současnosti na trhu - protože dostanu nějaké peníze k dobru coby protiúčet a když se mi zasteskne po té či oné hře tak si ji normálně koupím ve slevě a je to. Nemusím pirátit, nemusím mít zas tak moc peněz a zahraju si skoro všechny AAA tituly na trhu. A navíc de facto podpořím několikrát za sebou vývojáře. Já jsem do her fanda se vším všudy :D

Některé reedice jsou de facto lepší než původní balení - dejme tomu splinter cell 1 a 2 ten je na trhu minimálně ve druhé verzi - zprvu byly tyto hry na čtyřech CD a nyní jsou prodávány jako 1x DVD. A je snažší skladovat 1x DVD než 8CD - já to znám, momentálně jsem někam založil 5CD od BG 2, nevím kde je a díky tomu je mi zbylá čtveřice CD nanic. Nebo Half life 2 kdy soudobá prodejní verze je nejen DVD ale je tam i day of defeat, HL-2 MP, snad i Lost coast - nemusí se to pokaždé tahat znova. V halfovi co mám doma je jen a pouze counter strike source.
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků