Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 12. 5. 2006 13:05

Lidi zamyslete se první ovladač od Nintenda přece analogové páčky postrádal.S tímto napadem přišla SoNy již v roce 1994 jinak to bylo úplně nová koncepce, která vzbuzovala hodně nekladných
keců.
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Uživatel 12. 5. 2006 13:09

No ja myslim, ze Sony s tim napadem neprisla... Ze se to i diky ni rozsirilo, to je vec jina.
Uživatel
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Paar 12. 5. 2006 13:10

Nahlovsky Jiri: nejprve bych ti doporucil prostudovat historii, pak vykladat. to co pises neni vubec pravda.
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 12. 5. 2006 13:16

In 1996 Nintendo introduced a modern analog stick on their Nintendo 64 controller. Unlike the D-pad, the analog stick allowed for varying levels of pressure and 360-degree control, translating into more precise movements in games such as Super Mario 64. Incidentally, Super Mario 64 DS was criticized by some for imprecise control due to lack of an analog stick on the Nintendo DS.

Mario 64 was released in Japan on 23 June 1996. On 5 July 1996, Sega released NiGHTS Into Dreams for their Saturn console in Japan; bundled with it was the Saturn 3D control pad which featured an analog pad intended to give the player more fluid control over that game's flight-based gameplay.

During this same period of time, Sony was also creating a similar analog stick. Their first version was the November 1996-released "Dual Analog" controller. The Dual Analog featured three levels of analog (Flightstick, Full Analog and Analog-Off), and dual concave thumbsticks, while Nintendo's controller only had a single stick.


Náhlovský Jiří: Umíš doufám anglicky. :lol:
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Paar 12. 5. 2006 13:18

ocelot69 píše:Já to zkoušel a jsou to super hry, ale na můj šestadvacetiletý věk zkrátka moc infantilní. Když jsem viděl jak v LUIGY'S MANSION všichni ROŽŠTOMILE šišlaj, tak jsem chtěl vyhodit televizi z okna. A to jsem ještě nevěděl, že mě tam čeká ta uřvaná houba......
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 5. 2006 13:22

->Paar: prosimte, nejdriv si God of War zahraj a potom prohlasuj, ze ho nemuzes hrat. Me se taky podle videi vubec nelibil :-)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 12. 5. 2006 13:22

Dark_one píše:->Paar: prosimte, nejdriv si God of War zahraj a potom prohlasuj, ze ho nemuzes hrat. Me se taky podle videi vubec nelibil :-)


musim te zklamat, ja to hral. jinak bych nic takoveho nepsal.

ale i tak, nepochopil jsi mou pointu. God of War je dobra hra, ale ja ji nesnesu...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 12. 5. 2006 13:26

[quote="peanut"]In 1996 Nintendo introduced a modern analog stick on their Nintendo 64 controller. Unlike the D-pad, the analog stick allowed for varying levels of pressure and 360-degree control, translating into more precise movements in games such as Super Mario 64. Incidentally, Super Mario 64 DS was criticized by some for imprecise control due to lack of an analog stick on the Nintendo DS.

Mario 64 was released in Japan on 23 June 1996. On 5 July 1996, Sega released NiGHTS Into Dreams for their Saturn console in Japan; bundled with it was the Saturn 3D control pad which featured an analog pad intended to give the player more fluid control over that game's flight-based gameplay.

During this same period of time, Sony was also creating a similar analog stick. Their first version was the November 1996-released "Dual Analog" controller. The Dual Analog featured three levels of analog (Flightstick, Full Analog and Analog-Off), and dual concave thumbsticks, while Nintendo's controller only had a single stick.


Nejedná se v tomto článku spíš o Joystick než o normální gamepad? Ja myslim že ano :?:
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 5. 2006 13:27

->Paar: tebe nefascinoval ten souboj s Hydrou?
To byl okamzik, kdy jsem si prestal rikat, ze je to jen obsleh Devil May Cry a zacal si hru uzivat. Navic to, jak Kreitos hodil toho typka Hydre do krku bylo nesmirne stylove 8)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 12. 5. 2006 13:27

Souhlas s Paarem! Ja hraju hry, protoze me bavi, ale pripadne mi, ze spousta lidi hraje hry aby byli in :-) Namitky typu - vzdyt by se mi vsichni smali neberu! Vam mozna staci hry typu fifa, nfs a tak podobne, ale jen proto, ze jste asi nezkusily poradnou hru. Hru, jejiz dohrani je skutecnou vyzvou! A to, ze tam beha treba Mario mi vubec nevadi - ba naopak! Je v tom kus stylovosti.
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 12. 5. 2006 13:29

Hele namá to být diskuze o PS3 sakra??????????
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paar 12. 5. 2006 13:29

Dark: no prave o tom mluvim. stylove...
souboj s hydrou se mi libil, ale po hozeni toho chlapka do chrtanu hydry se mi to libit prestavalo. pak jsem minotaurum kontroloval hlasivky, meduze jsem kroutil hlavu...
Nenávidím politickou korektnost.
Paar
Chosen One
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 5. 2006 13:29

->Náhlovský Jiří: ten clanek ma pravdu, s analogem prislo prvni Nintendo.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 12. 5. 2006 13:31

Jo analogem jo ale analogovím padem ???
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dark_one 12. 5. 2006 13:32

->Paar: njn, rekneme, ze se odpor k nasili v GoW da pochopit.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků