PSP vs. Nintendo DS 2

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod mr_wawra 6. 5. 2006 09:20

Dark_one píše:To je v poradku, taky ho hrat nebudes :mrgreen:

To jsem si oddechnul, hrát mindless shoter na PSP, z toho by mi asi hráblo.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 6. 5. 2006 10:04

2Paar: Newím jestli jsem to pochopil, ale jestli chceš vysvětlit o co jde v Painkillerovi, můžu ti to říct..
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nitramdor 6. 5. 2006 10:54

Dark_one píše:Hej panove, vystidnete trochu, ty screeny jsou z PSP verze. Nebo to alespon tvrdi server Tothegame.
http://www.tothegame.com/screenshot.asp?id=5381
Btw. to, ze vyvojari davaji hernim serverum a magazinum screenshoty ve vyssim rozliseni, nez jsou ve skutecnosti, je celkem bezna praxe. Videl jsem tuny hi-ress screenu z PS2 her, ktere bezely na 640*480.


No jestli vyvojari soupnou serverum screeny ve vyssim rozliseni nez bude sama hra, tak to delaji z marketingovych duvodu, ale relevantni vypovidajici schopnost o skutecnem vzhledu hry to nema.
Hry na konzole se vyvijeji pro konkretni rozliseni a v tomto pripade bych se priklonil k nazoru, ze ani nejde o screen z PSP verze.

Jinak graficky to vypada, hmm asi hezky, mne tyhle graficke hody nikdy nejak zvlast neuchvacovaly. Je videt, ze je tam implementovano par ruznych graf. efektu, ktere jsou obecne povazovany za hezkou grafiku. Na pomery PSP urcite slusne.
Nitramdor
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Dark_one 6. 5. 2006 13:00

Paar píše:porad mam pochybnosti, ale muze byt.... but...

nevim, proc se tim darku vychloubas. nechapu. vypada to lepe nez metroid? neni to nahodou tim, ze je psp vykonejsi nez nds? stejne tady nikoho nepresvedcis o nejakych ultramega kvalitach psp. nezapomen, ze tady neustale posilas obrazky "jak hezky to bude vypadat na psp", ale to celkem nikoho nezajima (no par jedincu ano). myslim, ze radeji budeme slintat nad obrazky z ps3, ne z psp.
radeji nam popis, o co tam jde, at s to s temi obrazky muzeme spojit a vytvorit si nejakou predstavu.

musim ale uznat, ze pokud je to z psp, vypada dobre (samozrejme v ramci mznosti dane konzole, mario kart taky vypada dobre...).

wtf?
Cekal bych, ze zrovna tak pravidelny navstevnik tohoto tematu, jako jses ty, uz pochopil, o cem je.
I kdyz vetsinou to probiha zpusobem: Dark neco napise, vsichni reknou, ze to neni pravda a kdyz se nahodou ukaze, ze to pravda je, tak to vlastne nikoho nezajima a ta informace je zcela irelevantni

:)
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 13:28

Tak Painkiller na PC jsem hrál a je to normální řezba ale fakt suprová...majitelé PSP se mají na co těšit
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 6. 5. 2006 13:30

Peter S. Kenedy píše:Tak Painkiller na PC jsem hrál a je to normální řezba ale fakt suprová...majitelé PSP se mají na co těšito/quote]


Obvzlášť na to ovládání :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 13:53

simsah píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak Painkiller na PC jsem hrál a je to normální řezba ale fakt suprová...majitelé PSP se mají na co těšito/quote]

Obvzlášť na to ovládání :mrgreen:n/quote]

Pokud to nějak ošetří tak si myslím že problém nebude
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 6. 5. 2006 17:05

Peter S. Kenedy píše:
simsah píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak Painkiller na PC jsem hrál a je to normální řezba ale fakt suprová...majitelé PSP se mají na co těšito/quote]

Obvzlášť na to ovládání :mrgreen:n/quote]
Pokud to nějak ošetří tak si myslím že problém nebude /quote]


Jako třeba že k tomu budou prodávat myš? :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 19:05

simsah píše:
Peter S. Kenedy píše:
simsah píše:
Peter S. Kenedy píše:Tak Painkiller na PC jsem hrál a je to normální řezba ale fakt suprová...majitelé PSP se mají na co těšito/quote]

Obvzlášť na to ovládání :mrgreen:n/quote]
Pokud to nějak ošetří tak si myslím že problém nebude /quote]

Jako třeba že k tomu budou prodávat myš? :mrgreen: /quote]

Třeba :mrgreen: ale zas na PSX se nehrajou špatně FPS takže si myslím že na PSP to pujde taky...je třeba si zvyknout :twisted:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 6. 5. 2006 19:12

Všechno je jen o zvyku... ;)
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 6. 5. 2006 22:52

Taková mikro myš k psp by nebyla k zahození, Darku. Mohl bys frajeřit stejně, jako my se stylusem.
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod simsah 7. 5. 2006 07:04

Ale s myší by PSP jaksi nespadalo do kategorie handheld :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
simsah
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sindy-Dog 7. 5. 2006 09:26

Mikro myš, only for handheld!
"Jak má něco prsa nebo kola, tak s tím dříve nebo později budeš mít problém"...
Sindy-Dog
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 7. 5. 2006 09:30

Houby myš. K PSP prostě připojíš DS.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Dark_one 7. 5. 2006 09:52

Ja bych na to rad reagoval, ale tise predpokladam, ze mi muj prispevek bude NEJAKYM prilis aktivnim moderatorem opet smazan, takze to snad ani nema cenu.
Zachraň trávu, sežer krávu!

*****ám moderátory do ucha
(Alcilův podpis [online]. [2007] [cit. 2008-02-07]. Dostupný z WWW: <http://forum.doupe.cz/>.)
Dark_one
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků