Paradise

Rayman, Prince of Persia 1&2; Syberia, Broken Sword...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 4. 5. 2006 22:29

CO říkáte na tuhle novou adventuru??Zatím jsem viděl jen trailery ale vypadá to nádherně..jak by ne když je to od benoita sokala či jak se píše stvořitel syberie :mrgreen:
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 5. 5. 2006 12:49

už se na to docela těšim hlavně jaký význam bude hrát při hraní ten černý panter nebo gepard nebo co to je každopádně sem na to hodně zvědavý
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 5. 5. 2006 13:08

Trailer jsem viděl také, vypadá to slibně :wink: ..uvidíme, jestli to tak dotáhnou i do konce :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 6. 5. 2006 13:55

Future Games vypustí Paradise s českými titulky v září, což podpoří osobní přítomností Benoit Sokal.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 6. 5. 2006 15:29

hmm, podobna grafika jako oblivion :) nemuselo by to bejt spatny
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 6. 5. 2006 18:59

Paradise staví do všech podrobností v hratelnosti na konceptu Syberie. Takže pro adventuristy je to pikantní záležitost s nádhernými malbami Benoita Sokala. Hral jsem to zatím sice jen cca 15 minut, a určitě si to zahraju pořádně až bude čas.

to botepidemic. Grafika je pěknější, než v oblivionu :D, protože je to 2D point and click adventura s 3D postavami :D.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 8. 5. 2006 12:42

AlanWake píše:Grafika je pěknější, než v oblivionu :D, protože je to 2D point and click adventura s 3D postavami :D.D/quote]


tjn, on by oblivion taky vypadal este o neco lip, ked by vyvojari nemuseli snizovat detaily kvuli prilisny narocnosti :)
botepidemic
Killing Spree
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků