České komedie aneb český humor

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 4. 2006 19:36

Tak sem neodolal a musel se podívat opět asi po 11 na Přednostu stanice, no a ještě teď to nedávám, páč je to fakt hustý film, ale to bude proto, že se mi hodně líbí Vlastík Burian :lol: fakt dobrý herec. A to vítě, že když natáčely takové české filmy v tehdejším režimu, tak se hned po českém točení točily německy, to muselo být utrpení pro ty herce (RESPEKT Hercům :!: )
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 25. 4. 2006 21:18

No ted jsem se dozvěděl že bude česká hra podle filmu rock podvratáku podle filmu...tak to snad ne
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 21:39

To si nikdo nekoupí, tedy já určitě ne :lol:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 29. 4. 2006 09:21

Jsem si poslechl toho Ivánka - velice zajímavé :D Jsem zvědavý na to pokračování ve vězení...
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 29. 4. 2006 11:22

Limonadovy Joe - to je pro me naprosto nejlepsi komedie/parodie, kterou jsem kdy videl ;) ( at uz ceska, ci zahranicni ), pak muzu Cerny Barony a Tajemstvi hradu v Karpatech ;) ... jo a jeste ten Agent W4C, ale toho jsem uz pekne dlouho nevidel ( naposled tak pred 8 lety ), takze si z toho prd pamatuju, jen to, ze je to sqely :mrgreen:
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlanWake 29. 4. 2006 12:29

Tajemstvi hradu v Karpatech je totalni hustarna. Viz naprikad tu hlasku o akupunkture :D.
AlanWake
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 29. 4. 2006 12:29

Mě se taky moc líbí limonádový Joe...jsem si nikdy nemyslel že by mě takový film mohl bavit a ejhle
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 29. 4. 2006 23:19

Slunce Seno rulezzz :mrgreen: :D
Skinny
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 30. 4. 2006 08:43

Souhlas, Limonádník je kultovní film. Však se po něm dodnes jmenuje jedna hospoda v Praze a kdysi jeho název neslo i legendární rádio. Já bych do komedii zařadil i dle mého nejlepší díl Hříšných lidí Partii krásného dragouna (pan Menšík vs. pan Abrhám) a nádherný konec: "Pane Brůžek už jste někdy slyšel o božích mlejnech ? Slyšel.... Ale neviděl co..... Bůh mu buď milostiv" !Nebo Noc na Karlštejně. "Strýčku což mě nepoznáváš ? Já nejsem strejček já jsem tetička..." Nebo: "To nebyl pohled Pešku ! Ale i srdce promluvilo" !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 2. 5. 2006 15:23

AlanWake píše:Tajemstvi hradu v Karpatech je totalni hustarna. Viz naprikad tu hlasku o akupunkture :D.

U nás doma asi nejpouštěnější film.A Konec agenta W4C prostřednictvím psa pana Foustky taky.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 5. 2006 15:24

elfkam66 píše:Jsem zvědavý na to pokračování ve vězení...e/quote]


To já také, prý jako první bude téma: "Nemáme cigarety" :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 22. 5. 2007 23:19

Ceske komedie mam rad, protoze mame specifickej humor a to se me zamlouva. Asi nej podle me je S tebou me bavi svet a vesnicko ma strediskova ;-) slunce... a jine jsou taky skvele, ale tyhle 2 mam asi nejradeji... Na kadibudku a na rohlik se proste neda zapomenout :-)
PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 23. 5. 2007 18:15

Nejlepší je kultovní komedie Dědictví aneb K*+-/*va hoši gutentag.Té se nic nevyrovná!!!!
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 23. 5. 2007 18:48

Nevím jestli je nejlepší ale je to dobrá sranda, i když ono to není řazeno mezi komedie ale mezi morality...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků