České komedie aneb český humor

Nové či staré filmy v kinech i na VHS či DVD a hudební hity vašich srdcí

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod peanut 21. 4. 2006 21:13

Mě přišli Snowboardáci zase dobrý. Jsem se smál od začátku do konce, což je u komedie žádoucí. A podle toho ji posuzuju.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod PC 22. 4. 2006 10:57

Protože jsi cílová skupina. Za pár let ti ale dobrý třeba už nepříjdou.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 23. 4. 2006 20:57

No mě už taky pomalu přestávají bavit takové filmy jako jsou snouborďáci, rafťáci a tak...sem si zrovna říkal, že bysme mohli napsat něco o Burianovi a ták...a kouknu se a tu už to jede :) No tak pro mě je Vlasta Burián KRÁL herců, protože mě každý film s Vlastíkem vždy pobavil, baví a bavit bude. Taková kapacita se nemůže srovnávat ani s nějakým Bredem Pitem nebo Šónem Konerym, prostě Vlasta je nejlepší pro mě a nikdo už to nezmění :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 4. 2006 21:07

Me se Snowboardaci nelibili.....zdalo se me to takovy divny.....dej celkem o nicem a nektery vtipy byly celkem trapny.....myslim ze cesky komedie jdou pomalu ale jiste do haje
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peanut 23. 4. 2006 21:16

Lo!Zza píše:Me se Snowboardaci nelibili.....zdalo se me to takovy divny.....dej celkem o nicem a nektery vtipy byly celkem trapny.....myslim ze cesky komedie jdou pomalu ale jiste do haje
Když si vzpomenu na filmy typu Pelíšky, Jedna ruka netleská, Knoflíkáři tak s tebou nemůžu souhlasit. V každý době vycházeli mezi skvosty i shity. Za První republiky i komunistů.
peanut
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2006 05:03

Vsechny filmy co rikas jsou super (hlavne se mi libila Jedna ruka netleska).....ale kdyz se podivam na posledni dobu na tiulkyjako Experti nebo Panic je nanic tak si mysilm ze to celkem upada...ale jsou i vyjimky (Pelisky, Pupendo atd...)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elfkam66 24. 4. 2006 06:10

Tankový prapor a Černí baroni...hlavně to druhé :lol:
Tak jsem tu po dlouhe dobe, snad se tu udrzim ;-)
"It's better to burn out than to fade away..." Kurt Donald Cobain, Nirvana
Peace, Love, Empathy
elfkam66
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 24. 4. 2006 06:33

Lo!Zza píše:....ale kdyz se podivam na posledni dobu na tiulkyjako Experti nebo Panic je nanic tak si mysilm ze to celkem upada...

Protože se češi snaží točit teenagerovské komedie podle US vzorů a nejde jim to.Raději by se měli držet toho,co umí...(asi už neumí).
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dr.miša 24. 4. 2006 09:41

jezek píše:
Lo!Zza píše:....ale kdyz se podivam na posledni dobu na tiulkyjako Experti nebo Panic je nanic tak si mysilm ze to celkem upada...

Protože se češi snaží točit teenagerovské komedie podle US vzorů a nejde jim to.Raději by se měli držet toho,co umí...(asi už neumí).i/quote]


Tak, tak...
dr.miša
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 24. 4. 2006 15:31

Protože se češi snaží točit teenagerovské komedie podle US vzorů a nejde jim to.Raději by se měli držet toho,co umí...(asi už neumí).[/quote]
Tak to možná bude trošku jinak. Páč oni chtějí na tom filmu trochu vydělat, a teď je prostě v módě takové US komedie, páč se jim na to bude dívat hodně Teenagerů :) tak proč točit nějaké české komedie, na to jim pujdou normální lidi, kteří dokážou ocenit práci českých ručiček :mrgreen:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 24. 4. 2006 18:47

Včera dávali zase Což takhle dát si špenát. Taky dobrá prča a s muzikou od Karla Svobody :P V 70. letech vůbec vzniklo dost kultovních komedii. Že by kvůli normalizaci ? (Zítra to roztočíme drahoušku, Příště budem chytřejší staroušku, Pane vy jste vdova, Čtyři vraždy stačí drahoušku, Šest medvědů s Cibulkou, Ráno vstanu a opařím se čajem, Jáchyme hoď ho do stroje !, Marečku podejte mi pero !) Ježek psal že za první republiky byly komedie většinou o tom jak se stát bohatým, což sice platí v 86% případů ale existují i vyjímky - například dejme tomu Cesta do hlubin študákovy duše, Škola základ života, Provdám svou ženu, Přednosta stanice atd....)

Dodnes mě fascinuje jak se za rudého teroru, v době politických procesů mohl objevit Švejk a dokonce Hrátky s čertem kde je anděl, čerti a taky nahá ženská alá pin-up girls.... V době kdy se kněží zavírali do vězení a bouraly se kostely. A samozžejmě se nesmí zapomenout ani na Dařbujána a Pandrholu kde je dokonce samotnej Pánbů nebeskej !


Zato dneska se točí nesmysly.....

P.S: Zapoměl jsem na Kdo chce zabít Jessii, mimochodem Kája Saudek je prý na tom špatně :(
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 24. 4. 2006 18:53

:lol: sem se díval na Špenát, sem to nedával, tak hustý film už asi neuvidím, během týdne. Přednosta stanice, to je pro mě kultovní film, nebo Anton Špelec ostrostřelec :) tam zazněla hláška jak cyp "Liguére" (liguére byl tehdejší likér) a byl kikiriki že nemohl ani vstát ze židle :lol: někdy se tak vidím i já :oops:
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 4. 2006 05:24

PC píše:Včera dávali zase Což takhle dát si špenát. Taky dobrá prča a s muzikou od Karla Svobody :P V 70. letech vůbec vzniklo dost kultovních komedii. Že by kvůli normalizaci ? (Zítra to roztočíme drahoušku, Příště budem chytřejší staroušku, Pane vy jste vdova, Čtyři vraždy stačí drahoušku, Šest medvědů s Cibulkou, Ráno vstanu a opařím se čajem, Jáchyme hoď ho do stroje !, Marečku podejte mi pero !)(o/quote]

Tak tohle všechno mám doma a ještě víc.Třeba filmy a Tomášem Holým.Tomu prostě říkám klenoty české komedie
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tidic060 25. 4. 2006 11:47

jezek píše:Tak tohle všechno mám doma a ještě víc.Třeba filmy a Tomášem Holým.Tomu prostě říkám klenoty české komedie
Naposledy upravil Tidic060 dne 25. 4. 2006 11:54, celkově upraveno 1
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 25. 4. 2006 11:50

Na DVD.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků