Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 2. 2017 00:41

Tak pokračuju v HL2 a je to pecka. Ta hra je prostě dobrá a nezestárla skoro vůbec. Má takový svůj styl a těžko bych hledal konkurenci.

Je zvláštní, jak staré pecky jsou pořád pecky. Ten AC2 je taky i na dnešní dobu neskutečně propracovaný. Pokud samozřejmě nehrajete všechny AC každý rok, pak jsou mechaniky trochu starší.

Když o tom tak přemýšlím, tak přelomová hra po dlouhé době bylo TLOU. Nic podobného prostě jinde nezažijete a asi i za desete let to bude pecka. Stejně jako GTA IV.

Nejlepší je asi hrát jen pecky :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nox111 19. 2. 2017 18:31

Ja momentalne hram Nioh.Dava mi dost zabrat a postupujem pomaly, ale aspon prveho bossa som uz sejmul.Inak sa mi dost paci to zasadenie a samotne prostredie.Zatial ma to asi bavi viac ako Bloodborne.
PS3 id:noxusSVK
Steam:nox948
x360:noxSVK
nox111
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2017 20:52

Momentálně mám problém - 14 dní dovolená, takže jsem nic nehrál a teď, se vracím do UK a hned zítra a pozítří jdu do práce - středa, přijde mi Horizont, Torment, ještě před dovolenou mi přišla Yakuza a Until Down a tenhle týden vyšlo poslední DLC pro Deus Ex... jako jsem v loji, kdy mám spát? :(
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 2. 2017 20:57

Si na tebe vždy vzpomenu, protože jsi snad jediný, kdo v poslední době hrál Halo. Jsem v půlce jedničky a už se těším na dvojku, tak pak dám vědět!

Jsem sice asi deset let pozadu, ale zase jdu na jistotu. Na ty nové hry chci právě Pro a teď se mi kupovat nechce, když mám dvě staré PS4. Tak frčím na Xbox vlně.

Nesmíš to tak hrotit :-D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 23. 4. 2017 09:35

Konečně jsem se dostal k Forza horizon 3 a je to pecka. Hodnocení souhlasí, protože je to o dost lepší než jednička. Jednička byla fajn, ale tohle je prostě jiný level. Sice MS nemá moc exkluzivit, ale tyhle špičkové to plně vynahradí.

A to jsem si říkal, že mě auta nemůžou bavit. To teda můžou! :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod robbert 23. 4. 2017 14:05

Hraju World of Tanks. Nějak me to zase chytlo. Nechce někdo začít znovu hrát? Uvítal bych rekruta.
Mé příspěvky vyjadřují mé názory. Chcete se mnou nesouhlasit? Můžete, ale to je asi vše, co můžete.

Bože, dej mi sílu, abych změnil, co změnit mohu, dej mi trpělivost, abych snesl to, co změnit nemohu, dej mi moudrost, abych to od sebe rozeznal.
Nekácet!
robbert
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukodlak 23. 4. 2017 16:48

Mě to chytlo před dvěma měsíci a teď už mě to zase nebaví :D Hraju hlavně Hearts of Iron IV a občas CS:GO.
Zajímám se o elektroniku a programování.
lukodlak
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 5. 2017 16:13

Prey - veeeeeeeelmi dobré I po 30-ti hodinách.

Shadow Warrior 2 - stejné jako jednička, jen větší ve všech ohledech... takže zatím jako fakt sranda. Recenze bude.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xmarek 24. 5. 2017 20:37

Diablo II - Quarda extension a nějak se nemůžu dostat na další level a furt se motám v červí díře (média). :-S
xmarek
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 5. 2017 23:36

....konzole...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dustter 26. 5. 2017 01:20

Zatím si vynachvaluji Warframe :)
Dustter
First Blood

Odeslat příspěvekod Vlčák10 26. 5. 2017 07:09

Já teď hraju Football Manager 2017. Jelikož si prostě každej rok nemůžu pomoct, tak jsem do toho zase spadnul :D Jen by mě hrozně bavilo, kdyby vývojáři přidali možnost začít kariéru třeba u béčka nebo v akademii a vypracovat se... Jinak jsem taky dostal nostalgickou náladu a začal starou dobrou Mafii :)
Vlčák10
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 5. 2017 16:06

Prey
Ta hra je příšerně časožroutská. Obvykle ji vypínám tak ve dvě hodiny ráno.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 6. 2017 11:17

WAJPÁÁÁÁUT - pořád dobré, pořád zábava.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 6. 2017 17:12

Elite Dangerous

Včera nainstalováno a dal jsem tomu pár hodin. Ke konci se mi povedlo spárovat s kamarádem a vypadá to na docela epickou co-op záležitost pro mě. Zatím hoooooooodně dobré.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků